Crytek: ساخت سری بازی های Crysis را به هیچ استودیوی دیگری نخواهیم سپرد

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
Crysis-3.jpg

Crytek: ساخت سری بازی های Crysis را به هیچ استودیوی دیگری نخواهیم سپرد

استودیوی Crytek قصد ندارد تا ساخت دنباله های عنوان Crysis را به یک تیم و یا یک استودیوی دیگر بسپارد. از همین رو وبسایت AusGamers در مصاحبه ای که با Mike Read تهیه کننده Crysis 3 داشت، از وی پرسید که آیا ممکن است که همانند Epic Games که ساخت Gears of War: Judgement را به استودیو People Can Fly سپرد ،آنها نیز توسعه نسخه های بعدی Crysis را بر عهده یک تیم دیگر بگذارند و او در پاسخش اعلام کرد که احتمالا چنین اتفاقی هرگز نخواهد افتاد.

او در جواب گفت:
" من این طور فکر نمی کنم. Crysis عنوانی است که ما را در رسیدن به این جایگاهی که اکنون هستیم، بسیار کمک کرد. از Crysis 1 با موتور CryEngine 2 گرفته تا کارهایی که با CryEngine 3 کردیم و میزان حق امتیازهایی که از آن فروختیم و به واسطه آن در زمینه هایی همچون فیلم، بازی ها، معماری های مختف و ... توانستیم پیشرفت کنیم و اکنون در جهت های مختلف، در حال رشد و توسعه هستیم. "

اخیرا هم Crytek در مورد آینده Crysis گفته بود که " ممکن است لزوما این عنوان یک اکشن اول شخص نباشد."

همچنین Crytek عنوان کرد که نسخه PC عنوان Crysis 3 همانند شماره دوم آن که به واسطه کنسول ها محدود شده بود، یک عنوان دست و پا بسته و محدود نخواهد بود.

Crysis 3 در ماه بعد برای Xbox 360 ، PS3 و PC منتشر خواهد شد. Crytek همچنین تاکید کرد که نسخه Wii U این بازی ساخته نخواهد شد.منبع
 

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,790
نام
حسین
واقعا اقتدار یک شرکت را می تونیم در Crytek مشاهده کنیم
Crytek می بینم ناخدا گاه یاد شرکت اپل می افتم
زنده باد استاد جوات
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر