Crytek: ساخت بازی انحصاری PS3 چیزی است که قبلا به آن فکر کرده بودیم.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,078
cryteklogoa.jpg

رئیس Crytek گفت ساخت یک بازی انحصاری PS3 چیزی است که قبلا آن را در نظر گرفته بودند.

در واقع، این استودیو هنوز هم به انجام این کار علاقه دارد، اما در حال حاضر، Crysis 2 و بعد از آن بازی انحصاری X360 یعنی Codename: Kingdoms در اولویت قرار دارند.

یرلی به CVG گفت: " ما مسلما دوست داریم که با کمپانی مثل سونی فعالیت کنیم. یک انحصاری PS3 چیزی است که قبلا به آن فکر کرده بودیم، ما در این باره خیلی با هم صحبت کردیم، اما به علت مسائل مالی یا زمانی به نتیجه ای نرسید. حال این بدان معنا نیست که در آینده هم اتفاق نیفتد. "

او در مورد Kingdoms اشاره کرد که 360 بسیار مناسب آن بود.

او گفت: " ما می خواستیم ببینیم کار کردن با مایکروسافت به چه شکل است، در واقع کار کردن روی یک پروژه First Party، با مایکروسافت یا سونی یا نینتندو. ما حدود پنج یا شش سال است که با مایکروسافت در این باره صحبت می کنیم، و برای مدتی من می گفتم که نمی خواهم با یک شرکت First Party کار کنم. اما بعد ها به این نتیجه رسیدیم که این IP ، ‏Kingdoms می تواند برای یک پلتفرم به صورت انحصاری بسیار قدرتمند باشد. ما از مایکروسافت در این باره درخواست کردیم و آنها گفتند: " آره، این خیلی عالی است. "

در E3 امسال مایکروسافت بازی با نام موقتی Kingdoms را که توسط Crytek ساخته می شود به صورت انحصاری برای X360 معرفی کرد. ممکن است در Gamescom اطلاعات بیشتری از آن منتشر شود.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
اینام مزه پول زیر زبونشون مزه کرده (دیدن از جانب دو جبهه سونی و مایکروسافت ساپورت میشن)هی دارن به بازیکن های دو طرف حال میدن . دمشون گرم ...

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
اینام مزه پول زیر زبونشون مزه کرده (دیدن از جانب دو جبهه سونی و مایکروسافت ساپورت میشن)هی دارن به بازیکن های دو طرف حال میدن . دمشون گرم ...
چیچی دمشون گرم برادر !؟ پ.ل که بیاد وسط،کیفیت بی کیفیت!)x
دارم از فضولی میمیرم این Kingdom چه شکلیه!نکنه یه ممورپج باشه!

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
كرايتك تا به حال بازي بي كيفيت نساخته و نخواهد ساخت . فاركراي و كرايسيس ها سمبل بهترين بازيهاي تاريخ هستند .:x:x:x

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
از لحاظ گرافیک !!!
دیگه هر شرکتی رو نگاه میکنی یه بازی شاخ گرافیک بالا داره! یک چیز منظقی تر رو باید دنبالش بگردیم

پ.ن:من هنوز نفهمیدم این برادران ترک چرا اینقدر عشق CRY دارن:D توی همه چیشون Cry داره:))

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,078
دیگه هر شرکتی رو نگاه میکنی یه بازی شاخ گرافیک بالا داره! یک چیز منظقی تر رو باید دنبالش بگردیم

پ.ن:من هنوز نفهمیدم این برادران ترک چرا اینقدر عشق CRY دارن:D توی همه چیشون Cry داره:))
باید منتظر اسم اصلی Kingdoms بمونیم:D اون پتانسیل شکستن این طلسم رو داره!
حالا فردا میان اسمش رو میگذارن Kingdom Cry :D

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
باید منتظر اسم اصلی Kingdoms بمونیم:D اون پتانسیل شکستن این طلسم رو داره!
حالا فردا میان اسمش رو میگذارن Kingdom Cry :D
تو بودن کلمه ی Cry تو اسم بازی که اصلا شک نداشته باش!:D
من اگه تازه با دنیای بازی اشنا میشدم فکر میکردم Devil may cry هم کار برادران یرلی هست:D

----
بعدش هم در مورد (بازی King .Cry . dom یا kingdom cry یا Kingdom صدا قشنگ،یا همون king dom ابغوره گیر ) تو داشتن پتانسیل شکی نیست ولی اگه انرژیش پتانسیل بمونه، بدرد نمیخوره !به یه چیز نیاز داریم تا این پتانسیل رو ازاد کنه تا بازی درست حسابی بشه:D
وگرنه از این پتانسیل ها زیاد بودن که گند خوردن توشون...

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775

/QUOTE]
تا حالا هیچ بازی کامپیوتری به اندازه کرایسیس و وارهد گرافیک نداشته و تا آخر این نسل هم نباید این انتطارو داشت.... کلیه تریلر ها و گیم پلی های کرایسیس 2 رو روی کنسول ها دیدم و فقط تاسف خوردم :-&:-w

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,725
نام
Javad
تا حالا هیچ بازی کامپیوتری به اندازه کرایسیس و وارهد گرافیک نداشته و تا آخر این نسل هم نباید این انتطارو داشت.... کلیه تریلر ها و گیم پلی های کرایسیس 2 رو روی کنسول ها دیدم و فقط تاسف خوردم :-&:-w
اقا از این حرقا نزن الان ملت میریزن رو سرت :d
اینجا فن زیاده هرچی حرف بزنی تو کلشون فرو نمیره حوصله سروکله زدن دارم ملت پست منو نقل قول نکنند .
در مورد موتور گرافیکی بازی حرفی زده نشده ؟!
اگه با Cry Engine بسازند چیز خفنی در میاد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر