Crysis | XBOX360

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
Crysis.jpg

بازی بیادماندنی شرکت کرایتک بعد از 4 سال اینبار برای کنسول ها خواهد آمد. بعد از عرضه ی شماره دوم این بازی حالا نوبت به شماره نخست و اصلی بازی رسیده تا برای کنسول های X360 و PS3 ریمستر شود. اولین اخبار رسیده حاکی از عرضه ی این بازی در اکتبر امسال بر روی شبکه XBL است و همچنین گفته شده تغییرات و بروز رسانی هایی در زمینه ی افکت های بصری و نورپردازی در بازی اعمال خواهد شد. در بخش گیم پلی بازی هم تغییراتی داده شده از جمله تغییر کنترل "نانو سویت" برای بهتر شدن روند بازی.

اولین تریلر بازی
لینک یوتوب

Crysis

Developer : Crytek
Publisher : EA
Engine :
CryEngine 3
Platform : Xbox360, PS3
Release date : Oct 2011 On XBOX Live
Genre : Sci-Fi - First Person Shooter
3D : Yes,
Full Stereoscopic 3D
Price : 1600 Microsoft Points

آخرین ویرایش:

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,022
آقا من نسخه یکشو بعضی قسمتاشو دیدم,بازی نکردم
چه قابلیتاییش که توو دوش هست توو یکشم بود؟؟
ویرایش:ظاهراً همشو داره!:d

آخرین ویرایش:

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
این که crysis 1 رو رو کنسولا بازی کنیم عالییه ولی بنظرم اگه چیزه خوبی از اب در میومد تو نمایشگاه ها نمایش میدادنو باهاش پز میداد کرایتک .... شایدم خوب شده و نخواسته ریا بشه !

POPO X

کاربر سایت
Aug 20, 2011
276
نام
پوریا
کاش پیش از انتشار شماره ی 2 این رو عرضه میکردن مثلgod of war colaction
این جوری نه تنها فروش بیشتری داشت بلکه حداقل من یکی از اون لذت بیشتری رو می بردم

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,720
نام
وحید
دوستان متاسفانه اعلام شد این بازی فقط رو لایو عرضه میشه برای منبع برید اخبار همین فروم اعصابم داغون شد دوست داشتم ببینم رو ایکس باکس چطوره

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
دوستان متاسفانه اعلام شد این بازی فقط رو لایو عرضه میشه برای منبع برید اخبار همین فروم اعصابم داغون شد دوست داشتم ببینم رو ایکس باکس چطوره
غضه اونشو نخور زیاد
من الان تو کفم که با چه گرافیکی میخوان بدن بیرون
میشه ینی
نه باو

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
وااااااای دمت گرم با این تاپیک،حالا این بازیش هرچی باشه باز گرافیکش از کامپیوتر من که بیشتره:d
وااااااای خدا از الان دارم لحظه شماری میکنم پولم برا پوینت جم کردمو دیگه منتظرشم،وووووووای من که دیگه زبونم بند اومد دیگه نمیتونم حرف بزنم:((=)):d:|

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
تو فروم neogaf یکی تو یک مقایسه جالب این عکسهای جدید را با تنظیمات مختلف pc مقایسه کرده . نه تنها نسخه کنسولی کاملا از تنظیمات high برتر به نظر میاد حتی از بعضی لحاظ مثل نورپرازی از تنظیمات very high هم بهتره . این نشون میده که کرایتک تا چه حد انجین بازی را optimiz کرده . کلا کار کرایتک واقعا تحسین برانگیزه .
عکسهای بالایی مربوط به تنظیمات مختلف pc هست :

q0wzgaszavgg19i90yg.jpg

io3gz3sn1ax6340bsud.jpg

3usaxcjoumfhqykwugg9.jpg

io3gz3sn1ax6340bsud.jpg

xkshfofbxcs2z1u5tyxa.jpg

io3gz3sn1ax6340bsud.jpg

lelurng7t12f6vzzwbgp.jpg

io3gz3sn1ax6340bsud.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر