Crysis Online Multiplayer

سلام

رفتم توی تاپیک مخصوص Crysis دیدم فقط دارن در مورد سخت افزار مورد نیاز صحبت میکنن و کلا یک کلمه هم در مورد خود بازی صحبت نمیکنن چه برسه به اینکه بخوان در مورد بخش Multiplayerش صحبت کنن.
این تاپیک رو زدم تا اونایی که مایل هستند بیان اعلام آمادگی کنن تا با هم Crysis بازی کنیم .
قرار میزاریم و بعد با Direct IP به سرور , که یکی از خودمون میشه , Connect میشیم .

GPUX

کاربر سایت
May 3, 2008
8
مثل COD4 هستش. شما باید اول Private Server Patch را از این آدرس دانلود کنید:
Code:
http://m0007.gamecopyworld.com/games/pc_crysis.shtml#Crysis%20v1.2%20PRIVATE%20SERVER%20PATCH
بعدش می تونین توی سرورهای CRACK شده بازی کنید.

فراموش نکنید که اول Patch 1.2 را نصب کنید بعد Private Server Patch 1.2 را بریزید.

Radian

کاربر سایت
Mar 28, 2007
122
خوب من چند تا سرور پیدا کردم ، باید PATCH 1.2 رو دانلود کنم که کمی زمانبره . حجمش 350 مگه .

امیدوارم راه بیفته .

خبرش رو حتما میدم تا بچه ها استفاده کنن .

موفق باشین

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
منم اول میخواستم این بازی را آنلاین بزنم ولی COD محیط و کلا کلاس آنلاینش بهتره بیایین سراغ COD مخصوصا که پچ آنلاین کرایسیس حتی با ADSL هم رو مخ آدمه

Radian

کاربر سایت
Mar 28, 2007
122
خب COD4 که جای خود داره ...

اما Crysis هم میتونه تجربه جالبی باشه ، مخصوصا اگر اون Toturial قسمت Multiplayer رو یه نگاهی بندازین

موارد خیلی جالبی در مورد Multiplayer توضیح میده.

Radian

کاربر سایت
Mar 28, 2007
122
ای بابا .. ما Patch رو ریختیم .. حالا میبینم که همه ی سرور ها 1.1 هستن !

من نمیدونم کی گفته باید Patch 1.2 رو بریزیم تا بازی کنیم ؟؟؟

vb.mohsen2

کاربر سایت
Sep 30, 2010
153
آقا تا حالا کسی تونسته بازی crysis رو lan بازی کنه.؟اینجا تو شهر ما به زور چند نفر عدات دادیم به cod .اگه آقای کنید کرایسیس رو آموزش بدید ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر