Crysis 2 | PC [پست اول خوانده شود]

قبل از ارسال هر گونه پست، به پست زیر توجه داشته باشید.
از دوستان خواهشمندم دوباره بحث اینکه اینکه "بازی روی سیستم من چوری جوری اجرا میشه" و امثالهم رو توی تاپیک انجام ندن چون نه کسی علم غیب داره که نسخه نهایی چه جوری میشه، نه کسی جادوگر هست که بدونه قرار هست این بازی چه جوری روی سیستم شما اجرا بشه. در صورت مشاهده این مدل پست ها برخورد خواهد شد.
اگر مشکلی هم در اجرای بازی دارید توی تاپیک مربوط پیگری کنید.
مشکلات Crysis 2 (نصب و کرک و مشکلات گرافیکی ......)

x973ct411697x6bs8s6.png


سازنده: Crytek, Crytek UK​
ناشر: Electronic Arts
موتور: CryEngine 3
سری: Crysis
پلتفرم: Microsoft Windows, Xbox 360, PlayStation 3
تاریخ انتشار: TBA 2010
ژانر: First-person shooter
مود: Single player, Multiplayer
رسانه: Blu-ray Disc, DVD
درجه: ESRB:Rating Pending
کرایسیس 2 بازی جدیدی است که توسط کرایتک ساخته شده و توسط EA برای پلتفرمهای PC, X360 و PS3 منتشر خواهد شد. این بازی به گفته ی سازندگان ادامه ی کرایسیس است که در سال 2007 بر روی PC منتشر شد. این بازی دومین عنوان از یک سه گانه خواهد بود و اولین بازی خواهد بود که از موتور CryEngine 3 استفاده میکند. یک تریلر 1 دقیقه ای در همایش E3 2009 نشان داده شد و بعد از آن تریلر دیگری در GDC 2009 پخش شد که قابیلت های CryEngine 3 را نشان میداد. در یک کامیونیتی مرتبط با این بازی یکی از مسئولین بخش گفته است که کرایسیس 2 در سال 2009 عرضه نخواهد شد.​


اگرچه هنوز هیچ اطلاعاتی از داستان بازی در دسترس نیست، اما بروشوری منتشر شده که نشان میدهد وقایع بازی 4 سال بعد از اولین کرایسیس اتفاق می افتد و کرایتک نیز Nanosuit جدید را که فعلاً Nanosuit 2 نامگذاری شده، معرفی کرده است. فعلا 2 تریلر وجود دارد که در یکی از آنها نانوسوت را در حالت wire-frame و رندر نشده نشان میدهد و در دیگری لباس کامل و با تمام تجهیزات است. شایان ذکر است که نسخه ی PDF این بروشور منتشر شده است و قرار است لباس جدید قابلیت های جدیدی بسیاری نسبت به نگارش قبلی داشته باشد.​


کرایتک این بازی را برای PC,X360 و PS3 عرضه خواهد کرد. نه تنها این بازی اولین بازی کنسولی است که این شرکت میسازد، که اولین عنوان نیز میباشد که از موتور CryEngine 3 استفاده میکند. کرایتک به این بازی به عنوان " یه قدم بزرگ رو به جلو " یاد میکند. جزییات دیگری در دست نیست. کرایسی 1 در سال 2007 عرضه شد و نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرد و نماد بنچمارک و performance برای PC شد.​
y874x06s7f5m9qh6uokx.jpg


نسخه ی کنسولی کرایسیس 2 " یک پیشرفت بزرگ "


رییس کرایتک جوات یرلی توضیح میدهد که چرا بالاخره شرکت راضی به اعتراف شد که در حال ساخت بازی برای کنسولها است. و دلیل آن نیز این است که کرایسیس 2 یک عنوان بسیار کامل و بی نقص خواهد بود. یرلی به گیم اسپات میگوید: " 2 تا 3 زمان صرف تحقیقات تکنینیک در مورد کنسولها شد قبل از اینکه ساخت کرایسیس 2 شروع شود." ما باید یک پیشرفت عظیم تکنولوژیکی ایجاد میکردیم تا بعد اعلام میکردیم که در حال ساخت بازی هستیم.
بعد از اینکه کرایتک از کیفیت و عملکرد موتور مالتی-پلتفرم خود مطمئن شد، یرلی به سازندگان اجازه داد تا ساخت بازی را شروع کنند تا " بهترین بازی باشد که میتواند بر روی PC, X360 و Ps3 وجود داشته باشد." اگر میخواهیم موفق باشیم، باید بازی ما بهترین بازی بر روی Ps3 و X360 باشد... این سه نسخه با هم مبارزه نمیکنند بلکه آنها با پلتفرم خود در حال مبارزه هستند؛ یعنی ما سعی میکنیم از تمام توان PC و تمام توان X360 و تمام توان Ps3 استفاده کنیم. سیستم اچیومنت و تروفی و ... تماماً متفاوت هستند اما تمام سعی ما این است تا بیشترین سرویس را به گیمر بدهیم.
کرایسیس 2 در E3 2009 توسط EA معرفی شد. این اولین عنوان مالتی پلتفرم کمپانی کرایتک است که که هر 3 بازی قبلی شان - کرایسیس، فارکرای و کرایسیس وارهد - فقط برای PC عرضه شدند.


موتور قدرتمند CryEngine 3

CryTek مراحل ساخت CE3 را به اتمام رساند و یک تیزر تبلیغاتی جدید که قابلیت های Next Gen (نسل آینده ای)آن را به نمایش میگذارد را در کنار بازدهی که این موتور روی کنسول های X360 و PS3 را نشان میدهد منتشر کرد.چیزی که به وضوح قابل روئیت است توانمندی این موتور در نمایش تصاویر بزرگ و وسیع که احتمال نمایش این تصاویر بر روی یک PC با قدرت بالا را پررنگ میکنند.

برای مثال تصویر جنگل بسیار با جزئیات بالا نمایش داده و نورپردازی واقعاً شگفت انگیز بود،تصاویر بعدی رزولوشن بالای سایه ها را بسیار عالی نمایش دادند و پدیده ی Pop-Up (ظاهر شدن اشیاء به صورت ناگهانی)به هیچ وجه دیده نشد.
بعد از تمرکز بر روی بازدهی نسخه ی کنسولی این موتور،تصاویری که در ادامه نمایش داده شد به نظر میرسید مربوط به بخش مورد علاقه ی خود CryTek یعنی PC بود،بخشی که مشتاقانه منتظرند ببینند موتور جدید چه قابلیت هایی را در آینده همگام با سخت افزارها به نمایش خواهد گذاشت.
المان های دموهای X360 و PS3 با توجه به آنچه در نمایشگاه گذشته ی GDC از کرایتک دیده بودیم، بدیع و تازه هستند. فعلاً اسکرین شات های دقیق و شبیه به هم از مقایسه ی این عنوان روی 2 کنسول وجود ندارد اما واضح است که بین دو پلتفرم تفاوت هایی وجود دارد؛ به عنوان مثال نورپردازی مدل ها در 2 کنسول متفاوت است.
با توجه به عکس هایی که از یک محیط گرفته شده است، به نظر میرسد عملکرد به ویدیو اولیه GDC نزدیک است. به عنوان مثال هنگام نمایش سیستم تخریب پذیری و فیزیک روی کنسول X360 ، میبینیم که نرخ فریم حدوداً 20 است، دقیقاً شبیه به محصولات پیشین کرایتک. هر دو ورژن موتور گرافیکی در رزولوشن 720p کار میکنند و Anti-Aliasing نیز وجود نخواهد داشت.

cryengine3.jpg

عکسی از دموی تریلر CryEngine 3


فاکتوری که در 2 پلتفرم متفاوت است، ابزار V-Sync است. در دموی GDC به نظر میرسید که تصاویر نسخه ی PS3 با استفاده از V-Sync سه مرتبه بافر میشدند، در حالیکه در تصاویر نسخه ی X360 شکستگی تصاویر دیده میشد. در ویدیوی جدید با نام Rich Interiors واضح است که V-Sync مورد استفاده قرار نگرفته است. تمامی اینها مهم است و با توجه به مدیریت کرایتک میتوان گفت موتور تکمیل شده است. این تکنولوژی (موتور) قرار است در کرایسیس 2 که بر روی پلتفرم های PC و کنسولها در سال 2010 عرضه میشود مورد استفاده قرار گیرد.

موتور CryEngine 3 چیزهای زیادی دارد تا شما را، چه گیمر باشید چه بازیساز، هیجان زده کند. این موتور نسل فعلی بازی ها را کنترل میکند، خصوصاً در ژانرهای شوتینگ اول شخص یا سوم شخص. و این مساله ای تازه و قابل قبول است که امکان بوجود آوردن تصاویر با گرافیک بالاتر و قوی تر را ایجاد میکند.

برای بازیسازان قابلیت این موتور با نام Live Create یا "آنچه میبینید همان است که بازی میکنید"، ویرایشگری است که در تریلر نشان داده شد و عمل Cross-Platform (ساخت بازی برای چندین پلتفرم) را به آسانی محقق میسازد. نه تنها تغییرات به صورت real-time روی هر دونسخه کپی و اعمال خواهد شد بلکه ویژگی ها و المان هایی که موتور CryEngine 3 دارد به بازیسازان اجازه میدهد تا به آسانی عمل برنامه نویسی را برای بازیهای این نسل انجام دهند و در عین حال خود را برای کنسول های نسل بعد آماده کنند..
رئیس CryTek آقای Cevat Yerli گفت:با استفاده از CE3 ما بهترین راه حل برای تولید بازی نه فقط برای زمان حال بلکه برای آینده را هم ارائه میدهیم.

CE3 با استفاده از قابلیت افزایش گرافیک برای نسل آینده هم آماده است و با امکاناتی چون CE3 Live Create(خلق اشیاء به صورت زنده و آنی)بهترین انتخاب برای سازندگان بازی ها و شرکت هایی که قصد دارند بازی ها و نرم افزارهای جدی و پیچیده درست کنند است.CE3 تنها موتوری است که قادر به ساخت بازی به صورت Real Time(همزمان)است.
+

CryENGINE


چنانکه دیده شده در: Far Cry, Crysis, Crysis Warhead, Crysis 2, Aion: Tower of Eternity

برای سازنده آلمانی کرایتیک (Crytek) مدت زمان زیادی طول نکشید که نامش بر سر زبان ها بیفتد. Far Cry که در سال 2004 به عرضه عموم رسید و اولین بازی کرایتیک بود که به نمایش گذاشته شد،که چیزی کمتر از یک الهام نبود. درحالی که دنیا انتظار Half-life 2 و Doom 3 و S.T.A.L.K.E.R. را می کشید که برای بازی کامپیوتری اعلام شوند، کرایتیک با یک ضربه بیهوش کننده همه آن ها را شکست داد: صحنه تراپیکی (tropical) بازی FPS که به وسیله موتور درخشان کرای انجین (CryENGINE) خود قدرت گرفته بود.او سه سال دیگر آن را دوباره تکرار کرد و آن هنگامی بود که Crysis که رویCryENGINE 2 اجرا می شد، استاندارد جدیدی برای بازی های بصری بوجود آورد.
برای بیرون دادن بازی بعدی خود یعنی Crysis 2 کرایتیک کنسول ها را برای هماهنگی موتور CryENGINE 3 به میان می آورد.
بر طبق گفته Crytek "کرای انجین 3 اولین راه حل توسعه ای است که تمام بازی های Xbox 360, PlayStation 3, MMO, DX9 and DX10 را یک جا در بر می گیرد و نسل بعدی آماده با محاسبه مقیاس پذیر و فناوری گرافیک می باشد " برخلاف خیلی از رقبای خود، این موتور نیاز به حمایت اضافی از کنج کنسول های پارتی سوم ندارد و میتواند فیزیک ، صدا و انیمیشن های خود را انجام دهد. و به همان خوبی تصاویر بصری برجسته ای را تولید کند که بازی های کرایتیک برای آن ها معروف می باشند. اگر بازی های خود کرایتیک دلیل کافی برای این که CryENGINE را در این لیست وارد کنیم نمی بود ، آن گاه این حقیقت که توسعه گر همه آن چه را که می توانددارد انجام می دهد تا CryENGINE 3 را به عنوان راه حل کنسول برای دیگر سازندگان یا توسعه دهندگان جا بیاندازد ، خبر خوبی برای گیمرها بود و یک تهدید بزرگ برای Epic Games و Unreal Engine 3 است.

باید امیدوار باشیم که شایعات مربوط به TimeSplitters 4 بر روی موتور کرای انجین 3 تحقیق پذیرند.


تریلرها:


CryEngine 3

57637-cryengine3bsi.jpg

Beauty Speed Interaction Trailer

HD

SD

47046-t_cryengine3_gdc09_demo_hd_blank.jpg

GDC 09: Demonstration

HD

SD

47413-cryenginegdc09intpt1sd.jpg

GDC 09: CEO Interview Part 1

HD

SD

47411-cryenginegdc09intpt2sd.jpg

GDC 09: CEO Interview Part 2

HD

SD

Crysis 2 - Nanosuit 1 [vid 1]

um_327978_66_638.jpg


SD

Crysis 2 - Nanosuit 2 [vid 2]

um_327979_58_253.jpg


SD


تصاویر 
Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: kamyy

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,661
نام
فرشید
مشکل اینجاست که هنوز اطلاعات دقیقی از خود بازی CRYSIS 2 منتشر نشده و بیشتر تریلرها برا اساس دموی موتور CRY Engine 3 هست که ممکنه ربطی به بازی نداشته باشه و خیلی وقته که اخبارش موجود هست و قدیمیه،

یعنی اینکه بیشتر مطالب برای Crysis 2 نبود که به اسمش تاپیک زده بشه،چون قدیمیه.
 

Code 6

کاربر سایت
Nov 13, 2007
226
نام
محمّدرضا
امیدوارم بازی رو مثل کرایسیس اونقدر سنگین نکنن که نشه روی کامپیوتر هایی که زیاد قوی نیستند اجراش کرد
 

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,925
نام
حسین
امیدوارم بازی رو مثل کرایسیس اونقدر سنگین نکنن که نشه روی کامپیوتر هایی که زیاد قوی نیستند اجراش کرد

دوست من ناراحت نباش اگه قرار بازی روی کنسول ها بیرون بدهند اطمینان کامل داشته باش شما بایک سیستم معمولی هم بازی را به راحتی اجرا خواهی کرد
 

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,177
نام
امیرحسین
آخرین ویرایش:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,177
نام
امیرحسین
یاران در جیره ی روزانه سخت بر خود تنگ بگیرید که مالی بس عظیم مارا نیاز خواهد بود اندر پایان 2010...:biggrin1:
خداوند جیبمان پر درهم دینار کناد!:praying:
که از بهر ترفیع عالیجناب PC سخت به درهم و دینار نیاز خواهیم داشت....:shrewd:
 

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,271
نام
جواد محسنی
گیم پلی بازی برای من یه نفر اصلا جذاب نیست...گرافیک بازی هم پسرفت داشته.
چیزی برای تعریف نمیبینم....یه تنزل کامل برای Crysis و Crytek هست.
تنها نکته مثبت بازی این هست که مثلا روی داستان بازی بیشتر کار شده.
در هر حال منتظر یه تریلر کامل تر از بازی هستم که مکانیزم گیم پلی رو به صورت کامل نشون بده.
 

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
گیم پلی بازی برای من یه نفر اصلا جذاب نیست...گرافیک بازی هم پسرفت داشته.
چیزی برای تعریف نمیبینم....یه تنزل کامل برای Crysis و Crytek هست.
تنها نکته مثبت بازی این هست که مثلا روی داستان بازی بیشتر کار شده.
در هر حال منتظر یه تریلر کامل تر از بازی هستم که مکانیزم گیم پلی رو به صورت کامل نشون بده.


باید به صحبت های رئیس Crytek امید داشت.;)
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=29536


آيا Crysis 2 دومين عنوان است كه PC gamer ها بايد سخت افزارشان را ارتقا دهند؟

Cevat Yerli: مطمئنم كه ما از سرحد PC gaming گذشته و آن را جلو ميبريم, همانطور كه قبلا {با Crysis 1} اين كار را انجام داديم.

گران قيمت ترين سخت افزار ؟

Cevat Yerli: من نميتوانم روي اين موضوع شرط بندي كنم ولي ميتوانم روي اينكه ما بهتريت تجربه ي ممكن روي PC را خواهيم داشت, شرط ببندم. از ديد Crytek , ما هر كاري كه لازم باشد را ميكنيم تا بهترين تجربه ي روي PC را بسازيم.
 

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,271
نام
جواد محسنی
هیچ ماست بندی نمیگه ماست من ترشه.

من صحبت هاشون رو خوندم صبح.

می خوان همون چیزی رو که ساختن شاید با تفاوت گرافیکی روی PC بدن که البته قبلا گفته بودن 3 نسخه از لحاظ بصری هیچ فرقی ندارن.
توی تریلر ها هم تنها فرقی که من دیدم تفاوت فریم ریت بین نسخه کنسولی و PC بود ... نسخه کنسولی افتضاح افت فریم داشت و شاید داشت روی 10 فریم یا کمتر اجرا میشد.

البته برای قضاوت 100% خیلی زوده...تمام کسایی که توی این سایت منو از قدیم میشناسن می دونن که تعصب خاصی روی Crytek و Crysis داشتم... ولی تا این لحظه Crysis 2 از دید من و خیلی های دیگه افتضاحی بیش نیست.

تا E3 صبر می کنیم ببینیم چی پیش میاد.
 

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
گرافیک بازی هم پسرفت داشته.
آقا تو رو ابلفضل نزن این حرفو!
روی 10 فریم یا کمتر اجرا میشد.
این حرف هم غیرمنطقیه. کرایتک که مغز خر نخورده بیاد ترایلر با فریم 10 بده بیرون
 

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
باید به صحبت های رئیس Crytek امید داشت.;)
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=29536


آيا Crysis 2 دومين عنوان است كه PC gamer ها بايد سخت افزارشان را ارتقا دهند؟

Cevat Yerli: مطمئنم كه ما از سرحد PC gaming گذشته و آن را جلو ميبريم, همانطور كه قبلا {با Crysis 1} اين كار را انجام داديم.

گران قيمت ترين سخت افزار ؟

Cevat Yerli: من نميتوانم روي اين موضوع شرط بندي كنم ولي ميتوانم روي اينكه ما بهتريت تجربه ي ممكن روي PC را خواهيم داشت, شرط ببندم. از ديد Crytek , ما هر كاري كه لازم باشد را ميكنيم تا بهترين تجربه ي روي PC را بسازيم.

شما نمایش دیروز بازی رو 360 رو دیدی ؟ بازی از نظر گرافیکی یه پسرفت کامل رو داره طی میکنه ! با اینکه اینجا برا PC هست ولی من مشخصا میخوام کار گرایتک رو زیر سوال ببرم ! ایشون گفتن قرار بوده نسخه ی کنسولی Crysis 2 یه چیزی بالاتر از Crysis 1 باشه در حالی که بهتون توصیه میکنم شات های این تریلر رو ببینید تا عمق دروغ رو متوجه بشید ! حالا مطمئن نیستم سر PC هم بتونن تفاوت عمده ای با Crysis 1 به وجود بیارن . البته هنوز زمان زیاد هست ! باید صبر کنیم و ببینیم چی میشه !
 

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,271
نام
جواد محسنی
این حرف هم غیرمنطقیه. کرایتک که مغز خر نخورده بیاد ترایلر با فریم 10 بده بیرون
شهاب جان شما تریلر رو دیدی ؟
من با 10 نفر صحبت کردم همه متعقد هستن بازی به شدت افت فریم داشته توی تریلر.
نظر شخصی نیست...یه ملتی دارن میگن.
حالا مطمئن نیستم سر PC هم بتونن تفاوت عمده ای با Crysis 1 به وجود بیارن .
پست قبلیم اشاره کردم نیما... Crytek گفته 3 نسخه از لحاظ بصری فرقی با هم ندارند.جز رزولوشن روی PC.
فکر کنم باید منتظر یه پورت آشغالم از روی کنسول به PC باشیم که Crytek زیاد توی خرج نیوفته :lol:
 
آخرین ویرایش:

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
در اینکه این بازی پسرفت گرافیکی داشته هیچ شکی نیست . گرافیکی که ما در Crysis 1 شاهد اون بودیم به هیچ وچه در Crysis 2 نخواهیم دید و دلیلش هم واضحه !
از لحاظ فریم ریت هم که خب من خودم اول باورم نمیشد که بازی اینجوری باشه تا اینکه امروز تریلر جدید بازی رو دیدم و به وخامت اوضاع پی بردم ! یعنی به حدی این بازی فریم ریتش پایین بود رو کنسول که هر کس که نمیدونست فکر میکرد داره Slow Motion پخش میشه !
حالا به قول جواد و نیما قضاوت برای این بازی هنوز خیلی زوده و باید بیشتر صبر کنیم ببینیم در اینده چه پیش خواهد امد ...
 

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
به نظر منم گرافيك كمتر شده
شما رو چهره ها اگه دقت كنيد متوجه ميشد
distance هم كه كمتر شده
بهتر سيستمو عوض نميكنيم :biggrin1: مگر اينكه انجينش بد باشه كه نيست :biggrin1:
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر