Multi Platform Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

crash-nsane-trilogy-logo-600x337.jpg

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

پلتفرم: PlayStation 4، Xbox One، Switch و PC

تاریخ انتشار: 9 تیرماه

قیمت: 39$

Crash N.Sane Trilogy نسخه ریمستر شده یا دوباره سازی شده سه نسخه اول سری Crash Bandicoot، یعنی Crash Bandicoot و Crash Bandicoot 2:Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot:Warped است که توسط استدیو Vicarious Vision در دست ساخت بوده و سال آینده توسط Activison به صورت انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

N.Sane طبق وعده سونی یک ریمستر ساده نبوده و تنها به رزولوشن و فریم ریت بالاتر بسنده نمی‌کند و همانند یک Remake‌ واقعای همه چیز مجدد و از نو طراحی شده است. با این حال به گفته سازندگان N.Sane Trilogy یک دوباره سازی نیست و برای توصیف بازی خود از عبارت Remaster Plus استفاده می‌کنند. Dan Tanguay کارگردان بازی می‌گوید:

"اولین گام برای بازسازی Crash اینه که تشخیص بدیم چه چیزی این بازی رو اینقدر خاص کرده و باعث شده فن‌ها بعد از گذشت این همه سال هنوز اون رو دوست داشته باشن. و بهترین راه برای این کار بازی کردن مجدد Crash های قدیمیه! ما انقدر سه شماره اول رو بازی کردیم که دکمه‌های دسته‌هامون از دم خراب شدن!! علاوه‌بر این ما مجدد همه کانسپت آرت‌های کرش‌های اورجینال و تبلیغاتشون رو بررسی کردیم. حتی برای بهتر شدن کار منابع الهام Naughty Dog زمان ساخت بازی (Who Framed Roger Rabbit و Looney Tunes) رو نگاه کردیم تا ببینیم این ایده‌ها از کجا امدن."

V2 برای رسیدن به یک بازسازی بی‌نقص کار خود را بر پایه سه اصل بزرگ بنا نهاده است:

طراحی مجدد همه مراحل و مدل سازی دوباره آبجکت‌ها، بر اساس طراحی اصلی

31280965751_d6a2c965b2_o-670x377.jpg

طراحی مجدد همه شخصیت‌ها، بدون دخل و تصرف در ظاهر (تا مدل‌ها بجای شماره‌های اخیر به بازی‌های اصلی وفادار باشن)

30574389754_136c81aa5b_o-670x377.png

طراحی و ساخت مجدد همه صحنه‌های نمایشی مطابق با نسخه‌های اصلی

31280965251_d3a36f6de5_o-670x376.png

اما با این حال V2 برای مدرن شدن گیم‌پلی تغییراتی را نیز در همه نسخه‌ها اعمال کرده است:

اضافه شدن سیستم دخیره سازی اتوماتیک و دستی (خداحافظ مموری کارت!)

طراحی منو‌‌های جدید که کلیه اطلاعات را یکجا و کنار هم در اختیار گیمرها قرار می‌دهد.

31280965101_bc1824597f_o-670x376.png

اضافه شدن مراحل زمانی به هر سه شماره بازی

31280964961_6507238d5f_o-670x376.png

آخرین ویرایش:

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
خب همون دیگه ، اومده :D
ها یه خبر دیگه ، نمیدونم راسته یا نه ، ولی گفتن اکتیویژن داره ctr رو هم ریمستر میکنه برای سال ۲۰۱۹ !
CTR قدیمی رو اگه ایشون گفتند که اومده ، خودم رو کامپیوتر دارم . @Dr.Trax ، اگه خواستی لینک دانلودش رو بدم دانلود کن فیضشو ببر :) قصد مسخره کردن هم نداشتم میخواستم بگم که اومده ، نارحت نشید لطفا :D
اگر منظور شما شبیه ساز هست که از قدیم رو PC داشتم و گهگداری بازی می کنم! :D
من در مورد این نسخه جدید صحبت کردم که امیدوارم رو PC بیاد برای رکورد زنی! :D
نه داداش ناراحت چیه، راحت باش! :D

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
اگر منظور شما شبیه ساز هست که از قدیم رو PC داشتم و گهگداری بازی می کنم! :D
من در مورد این نسخه جدید صحبت کردم که امیدوارم رو PC بیاد برای رکورد زنی! :D
نه داداش ناراحت چیه، راحت باش! :D
منظورتون رو فهمیدم . :D . خداییش کراش ماشینی یکی از بهترین بازی های سری کراشه ! من واقعا دوست دارم ! مخصوصا بازی با همین بازیه جدید ! :D انشاءلله برای PC هم بیاد که ما منتظرشیم :D خواهش میکنم ;)

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
تاپیک بازی فقط 2 صفحه رفته جلو ! کلا بخش pc خیلی خلوته !
خیلی وقت بود میخواستم crash پلی کنم بالاخره رفتم سراغش ولی واقعا عجیبه برام چقدر سازندهای بازی تنبل و بی توجه هستن سال 2019 اومده هنوزم خیلی از بازی ها ultrawide screen ساپورت نمیکنن !
خوشبختانه community patch برای این بازی هست و خوبم کار میکنه.
بازی در حالت 21:9 فوقالعاده زیبا میشه
20190203_165228.jpg 20190122_105011.jpg 20190203_184354.jpg 20190212_045742.jpg

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
سلام
خیلی وقت بود میخواستم crash پلی کنم بالاخره رفتم سراغش ولی واقعا عجیبه برام چقدر سازندهای بازی تنبل و بی توجه هستن سال 2019 اومده هنوزم خیلی از بازی ها ultrawide screen ساپورت نمیکنن !
View attachment 105391View attachment 105388View attachment 105389View attachment 105390
خب تاوقتی یه تاپیک اصلی مخصوص همین بازی تو یه انجمن ps4 هست خب پس چرا مردم باید بیان اینجا ؟ :D
Crash Bandicoot

• Like
Reactions: Tuco

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
View attachment 105391View attachment 105388View attachment 105389View attachment 105390
اینجا پایرتش میکنن میرن بحثاشو اونجا میکنند لابد...
،،،
من معمولا کم پیش مییاد یه بازی رو دو بار تموم کنم چه برسه به 3 تا این 3 تا بازی رو دوبار تموم کردم لذت انجام این بازی تموم نشدنیه نمیدونم به خاطر خود بازیه یا به خاطر اون حس قدیمی خاطراتش که برای ادم زنده میشه

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
اینجا پایرتش میکنن میرن بحثاشو اونجا میکنند لابد...
،،،
من معمولا کم پیش مییاد یه بازی رو دو بار تموم کنم چه برسه به 3 تا این 3 تا بازی رو دوبار تموم کردم لذت انجام این بازی تموم نشدنیه نمیدونم به خاطر خود بازیه یا به خاطر اون حس قدیمی خاطراتش که برای ادم زنده میشه

واقعا بازی لذت بخشیه هم اون حس نوستالوژی و خاطرات قدیم رو داره و هم به حق بازی رو قشنگ ریمستر کردن , منی که تو این سن دیگه خیلی حوصله بازی ندارم رو نشونده پای بازی..

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر