Multi Platform Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

crash-nsane-trilogy-logo-600x337.jpg

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

پلتفرم: PlayStation 4، Xbox One، Switch و PC

تاریخ انتشار: 9 تیرماه

قیمت: 39$

Crash N.Sane Trilogy نسخه ریمستر شده یا دوباره سازی شده سه نسخه اول سری Crash Bandicoot، یعنی Crash Bandicoot و Crash Bandicoot 2:Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot:Warped است که توسط استدیو Vicarious Vision در دست ساخت بوده و سال آینده توسط Activison به صورت انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

N.Sane طبق وعده سونی یک ریمستر ساده نبوده و تنها به رزولوشن و فریم ریت بالاتر بسنده نمی‌کند و همانند یک Remake‌ واقعای همه چیز مجدد و از نو طراحی شده است. با این حال به گفته سازندگان N.Sane Trilogy یک دوباره سازی نیست و برای توصیف بازی خود از عبارت Remaster Plus استفاده می‌کنند. Dan Tanguay کارگردان بازی می‌گوید:

"اولین گام برای بازسازی Crash اینه که تشخیص بدیم چه چیزی این بازی رو اینقدر خاص کرده و باعث شده فن‌ها بعد از گذشت این همه سال هنوز اون رو دوست داشته باشن. و بهترین راه برای این کار بازی کردن مجدد Crash های قدیمیه! ما انقدر سه شماره اول رو بازی کردیم که دکمه‌های دسته‌هامون از دم خراب شدن!! علاوه‌بر این ما مجدد همه کانسپت آرت‌های کرش‌های اورجینال و تبلیغاتشون رو بررسی کردیم. حتی برای بهتر شدن کار منابع الهام Naughty Dog زمان ساخت بازی (Who Framed Roger Rabbit و Looney Tunes) رو نگاه کردیم تا ببینیم این ایده‌ها از کجا امدن."

V2 برای رسیدن به یک بازسازی بی‌نقص کار خود را بر پایه سه اصل بزرگ بنا نهاده است:

طراحی مجدد همه مراحل و مدل سازی دوباره آبجکت‌ها، بر اساس طراحی اصلی

31280965751_d6a2c965b2_o-670x377.jpg

طراحی مجدد همه شخصیت‌ها، بدون دخل و تصرف در ظاهر (تا مدل‌ها بجای شماره‌های اخیر به بازی‌های اصلی وفادار باشن)

30574389754_136c81aa5b_o-670x377.png

طراحی و ساخت مجدد همه صحنه‌های نمایشی مطابق با نسخه‌های اصلی

31280965251_d3a36f6de5_o-670x376.png

اما با این حال V2 برای مدرن شدن گیم‌پلی تغییراتی را نیز در همه نسخه‌ها اعمال کرده است:

اضافه شدن سیستم دخیره سازی اتوماتیک و دستی (خداحافظ مموری کارت!)

طراحی منو‌‌های جدید که کلیه اطلاعات را یکجا و کنار هم در اختیار گیمرها قرار می‌دهد.

31280965101_bc1824597f_o-670x376.png

اضافه شدن مراحل زمانی به هر سه شماره بازی

31280964961_6507238d5f_o-670x376.png

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
اینم واسه نسخه‌ی 2 و 3:
Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back Trophies - PS4
Crash Bandicoot: Warped Trophies - PS4
تا اونجایی که من دیدم خیلی لیست خوبیه و کلا تروفی رو مخی توشون ندیدم که نشه گرفت <:-P... از طرفی دیگه خیلی هم آسون نیست و 100% کردنش زمان‌بره و به مهارت کافی نیاز داره...
پ.ن: تاپیک رو هم کم‌کم آماده کنید واسه مهم شدن :D فقط 20 روز مونده تا عرضه<:-Pتوی E3 بیان ریمستر CTR رو هم معرفی کنن، دیگه من چیزی از دنیای Crash نمی‌خوام (البته Bash رو هم باهاش خیلی خاطره دارم ولی ریمستر کردن این دیگه خیلی تخیلی میشه :D)...بعدش هر چی نسخه‌ی جدید و کوفت‌ و زهرمار ساختن واسه خود Activsion نخواستیم :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
لیست رو نمیخونم! ولی Dream Come True و این حرفا در نظر میگیرم این تذکرت رو:D

حدس بزنم همینجوری...ولی نگو درسته یا اشتباه:))
باز کردن مرحله ی دموی Spyro مثلا؟:-"
گرچه این ربط چندانی به سورپرایز Crash نداره، و مثلا دمو یا نشونه ای از CTR خیلی بیشتر به اون خبر میاد:-" البته اینم باز Dream Come True و این حرفاست باز:))

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
احیانا سورپرایز این نیست که میشه با coco هم مراحل دیگه رو رفت که؟
البته من شماره اول رو خوب یادم نمیاد...ولی coco قابل بازی بود اونجا اصلا؟ :-"

پ.ن:اگر سورپرایز اونی که فکر میکنیم باشه...نزدیک نشید:| کاری نکنید Rage بزنم! :-" البته رزرو شده،ولی بازم نزدیک نشید:| :-"

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
اینم واسه نسخه‌ی 2 و 3:
Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back Trophies - PS4
Crash Bandicoot: Warped Trophies - PS4
تا اونجایی که من دیدم خیلی لیست خوبیه و کلا تروفی رو مخی توشون ندیدم که نشه گرفت <:-P... از طرفی دیگه خیلی هم آسون نیست و 100% کردنش زمان‌بره و به مهارت کافی نیاز داره...
پ.ن: تاپیک رو هم کم‌کم آماده کنید واسه مهم شدن :D فقط 20 روز مونده تا عرضه<:-Pتوی E3 بیان ریمستر CTR رو هم معرفی کنن، دیگه من چیزی از دنیای Crash نمی‌خوام (البته Bash رو هم باهاش خیلی خاطره دارم ولی ریمستر کردن این دیگه خیلی تخیلی میشه :D)...بعدش هر چی نسخه‌ی جدید و کوفت‌ و زهرمار ساختن واسه خود Activsion نخواستیم :D
هامانا بش از خاطره سازان است

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
خوب سورپرایز همونی بود که تو پست قبلیم گفتم:-"
میتونید با Coco هم تمام مراحل(هر سه بازی) رو برید...و حرکات مخصوص به خودش رو داره(قاعدتا صرفا تفاوت انیمیشنه و نه کارایی:-" )

دیگه اینکه Time Trail که فقط تو شماره ی سوم بود، برای دوتای قبل هم اضافه شده...البته اینو قبلا هم گفته بودن:-"

یک عکس از صفحه لیدربورد و این چیزا هم اومده:D
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy adds Coco Bandicoot as playable character - Gematsu

لعنت به این هایپ:( ... هایپ نمیکردن الان ذوق زده میشدم از این خبر:|

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
خوب سورپرایز همونی بود که تو پست قبلیم گفتم:-"
میتونید با Coco هم تمام مراحل(هر سه بازی) رو برید...و حرکات مخصوص به خودش رو داره(قاعدتا صرفا تفاوت انیمیشنه و نه کارایی:-" )

دیگه اینکه Time Trail که فقط تو شماره ی سوم بود، برای دوتای قبل هم اضافه شده...البته اینو قبلا هم گفته بودن:-"

یک عکس از صفحه لیدربورد و این چیزا هم اومده:D
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy adds Coco Bandicoot as playable character - Gematsu

لعنت به این هایپ:( ... هایپ نمیکردن الان ذوق زده میشدم از این خبر:|
اه چرا لو میدی خدایی میزاشتی حداقل واسه ما سورپرایز باشه زدی قسنگ تو برجکمون من که تا الان تریلر فقط یکدونه ازش دیده بودم [-x

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
اه چرا لو میدی خدایی میزاشتی حداقل واسه ما سورپرایز باشه زدی قسنگ تو برجکمون من که تا الان تریلر فقط یکدونه ازش دیده بودم [-x
والله تریلر E3ـه بازی بود! :D
جدا از اون به خاطر ریمیک بودن و داستان محور نبودنش،انتظار نداشتم کسی حساسیت اسپویل داشته باشه! :D
ولی خوب...خبرهای E3 رو باید پوشش داد دیگه:D

بازی فقط برابی PS4 میاد؟
فعلا و انشاالله در کل بله! :D
گرچه یک شایعاتی از انحصاری زمانی بودنش هست،اما هیچی تایید نشده:D

• Like
Reactions: hitman68

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
سه هفته به انتشار بازی مونده و هنوز خبری از پلتفرم های بازی نشده
به نظرم ۶ ماه راحت انحصاری زمانی باشه بعید میدونم یک درصدم انحصاری کامل باشه ولی بعیده رو x1 هم بیاد سونی یکجورایی پشت پروژه بوده وگرنه اصلا ریمستر هم نمیشد

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
به نظرم ۶ ماه راحت انحصاری زمانی باشه بعید میدونم یک درصدم انحصاری کامل باشه ولی بعیده رو x1 هم بیاد سونی یکجورایی پشت پروژه بوده وگرنه اصلا ریمستر هم نمیشد
این بازی ها رو nd ساخته پس دلیلی نداره سونی اجازه نسخه pc به راحتی به اینا بده [-x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر