Multi Platform Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

crash-nsane-trilogy-logo-600x337.jpg

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

پلتفرم: PlayStation 4، Xbox One، Switch و PC

تاریخ انتشار: 9 تیرماه

قیمت: 39$

Crash N.Sane Trilogy نسخه ریمستر شده یا دوباره سازی شده سه نسخه اول سری Crash Bandicoot، یعنی Crash Bandicoot و Crash Bandicoot 2:Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot:Warped است که توسط استدیو Vicarious Vision در دست ساخت بوده و سال آینده توسط Activison به صورت انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

N.Sane طبق وعده سونی یک ریمستر ساده نبوده و تنها به رزولوشن و فریم ریت بالاتر بسنده نمی‌کند و همانند یک Remake‌ واقعای همه چیز مجدد و از نو طراحی شده است. با این حال به گفته سازندگان N.Sane Trilogy یک دوباره سازی نیست و برای توصیف بازی خود از عبارت Remaster Plus استفاده می‌کنند. Dan Tanguay کارگردان بازی می‌گوید:

"اولین گام برای بازسازی Crash اینه که تشخیص بدیم چه چیزی این بازی رو اینقدر خاص کرده و باعث شده فن‌ها بعد از گذشت این همه سال هنوز اون رو دوست داشته باشن. و بهترین راه برای این کار بازی کردن مجدد Crash های قدیمیه! ما انقدر سه شماره اول رو بازی کردیم که دکمه‌های دسته‌هامون از دم خراب شدن!! علاوه‌بر این ما مجدد همه کانسپت آرت‌های کرش‌های اورجینال و تبلیغاتشون رو بررسی کردیم. حتی برای بهتر شدن کار منابع الهام Naughty Dog زمان ساخت بازی (Who Framed Roger Rabbit و Looney Tunes) رو نگاه کردیم تا ببینیم این ایده‌ها از کجا امدن."

V2 برای رسیدن به یک بازسازی بی‌نقص کار خود را بر پایه سه اصل بزرگ بنا نهاده است:

طراحی مجدد همه مراحل و مدل سازی دوباره آبجکت‌ها، بر اساس طراحی اصلی

31280965751_d6a2c965b2_o-670x377.jpg

طراحی مجدد همه شخصیت‌ها، بدون دخل و تصرف در ظاهر (تا مدل‌ها بجای شماره‌های اخیر به بازی‌های اصلی وفادار باشن)

30574389754_136c81aa5b_o-670x377.png

طراحی و ساخت مجدد همه صحنه‌های نمایشی مطابق با نسخه‌های اصلی

31280965251_d3a36f6de5_o-670x376.png

اما با این حال V2 برای مدرن شدن گیم‌پلی تغییراتی را نیز در همه نسخه‌ها اعمال کرده است:

اضافه شدن سیستم دخیره سازی اتوماتیک و دستی (خداحافظ مموری کارت!)

طراحی منو‌‌های جدید که کلیه اطلاعات را یکجا و کنار هم در اختیار گیمرها قرار می‌دهد.

31280965101_bc1824597f_o-670x376.png

اضافه شدن مراحل زمانی به هر سه شماره بازی

31280964961_6507238d5f_o-670x376.png

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
روی ps4 معمولی هم ۳۰ فریم البته گفتن زمانی برای بهبود نسخه پرو نداشتیم .
ولی ناامید کنندس حداقل انتظار ۶۰ فریم داشتیم:-":|

• Like
Reactions: 235matin235

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
مگه داره ؟ نام میبریی یکیشو البته برای نینتیندو بود نده چون این جریانش معلومه
دوم این بازی رو یادته NieR Automata ;)
سوم سفارش سونی بازی های زیادی بوده که روی پی سی پورت شد . گلم خب ؟
چهارم این بازی ربطی به سونی نداره نه ای پی نه داستان نه استدیوش
اکتی بازی نداشته همه گیر بوده و روی پی سی نیومده باشه این که فقط ریمیکس و هزینه زیادی نداشته براش مسلما دوتا دوتا چهارتا چی بهتر از سود و پول ؟ فکر کردی مثل شماها الان فن شدید فکر میکنن ؟ ما این راههارو زیاد رفتیم ولی دیدیم هیچ فایدای نداره جز بحث الکی پس یه سرم به این لینک بزن کامنتارو بخون خب ؟
در اخر با توجه به شناختی که از سونی داریم میدونیم این کمپانی رفتاراش در مقابل فن هاش چه جوری هست خب ؟ نه تایید کرد نه تکذیب خب ؟ این نشون میده سونی یا باید پول خرج کنه یا بیخیال بشه که گزینه دوم درسته چون مقابل استیم حرفی واسه گفتن نداره پس یه سه سه تا میشه چهارتا نیست . این واقعیته این ای پی ربطی به سونی و ناتی داگ نداره از صفر تا صدش فقط یه انحصاری زمانیه همین
ولی چون خوشمره هستی اینم بگم گلم خب سایت PAX East یه ویدیو از گیم پلی روی پی سی روی وب سایتش قرار داد که نشون میداد بازی روی پی سی 4K and 60fps اجرا میشده خب ؟
من که از این به بعد با پستات کار ندارم خب ! خوشمزگی خودت با کلمه گلم شروع کردی خب:> بحث بنظرم با یه pc فن که پیش خودش فکر میکنه سونی رو ترول کرده برام اهمیت نداره خب:* کسیم که اون خبر گذاشت هیتر nd بود خب 8-|

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
روی ps4 معمولی هم ۳۰ فریم البته گفتن زمانی برای بهبود نسخه پرو نداشتیم .
ولی ناامید کنندس حداقل انتظار ۶۰ فریم داشتیم:-":|

من متوجه نمیشم.
اینکه وقتش رو نداشتن توجیه خوبیه برای از زیر کار در رفتن؟؟
خود سونی به کاربرای ps4 pro کاملا متعهده و با بازیهای انحصاری 4k، قولش رو برای اجرای بهتر بازی ها عملی کرد.
اما این شرکت های ثالث کاملا مشخصه که دارن کم کاری میکنن.
از Destiny 2 بگیر که خیلی ریلکس گفتن خبری از 4K نیست.
اونم از تیکن، و حالا هم Crash.
حالا تکلیف اونایی که 100 دلار یا 500 هزار تومن بیشتر برای کنسولشون خرج کردن که بازی ها رو با کیفیت بیشتر و فریم بالاتر بازی کنن دقیقأ چیه؟؟

• Like
Reactions: 235matin235 and s.1

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
من که از این به بعد با پستات کار ندارم خب ! خوشمزگی خودت با کلمه گلم شروع کردی خب:> بحث بنظرم با یه pc فن که پیش خودش فکر میکنه سونی رو ترول کرده برام اهمیت نداره خب:* کسیم که اون خبر گذاشت هیتر nd بود خب 8-|

ماکروسافت که دیگه اندازه انگشتهای دست هم انحصاری رو کنسول نداره و همه انحصاریاش داره رو PC هم میاد خب؟:-& کسی واسش اهمیت نداره خب؟ ببین انحصاری های PS4 چیه که انقدر سرش دعواس خب؟ \m/ حاجی اینا که بازی جانبی و فان هستن ببین چقدر تو حسرت Ni-Oh و Bloodborne و Killzone و Horizone zero dawn و God Of war و Until dawn و Heavey Rain و محتوا انحصاری بتمن و Last OF US و Beyond و The Order و Uncharted و Drive Club و infamous و littlebig planet و Tearaway و ratchet clank و Journey و Last Guardian وpersona و Shadow of the Beast هستن. خب؟
کوچکترین بازی که شاید حتی خیلی از PS4 بازها هم نشناسنش (البته به نظر من بازی عالی و خوش ساخت و خوش دست و داستانی جذاب داشت) Shadow of the Beast هستش که مشابه هاش اونور رو ایکس باکس هست که چقدر سروصدا میکنن و بازی هنری میشه و فریم به فریم بررسی میشه خب؟ (گرچه نهایتا برای PC هم میاد:)) ) ولی تو دست و پای PS دارها انقدر بازی ریخته متوجه این بازی نشدند. :-t حاجی باور کن اینا هنوز تو نخ همون Knack هم موندن.صداشو در نمیارن. (بگذریم خود من با نک خیلی حال کردم بازی فان و انرژی بده ای بود.مطمئن باش همچین بازی اگر انحصاری PC یا ایکس باکس باکس بود تاحالا چشممون رو درآورده بودن ، اما ما ناشکریم یا شایدم انقدر بازی خوب دست و بالمون هست سطح توقعمون به حق بالا رفته نه مثل خشکسالی زده های PC و XBO) ;)
از همه اینا گذشته من هم فکر میکنم 80 درصد احتمال داره اکتی ، کرش رو روی PC بیاره اما بعضی بازیا رو کنسول و جلو تلویزیون و کنار دوستان حال میده مثلا فوتبال و تیکن و مورتال کمبات و کرش. اینا رو PC اومدنشون مهم نیست چون یک عده واس خاطر دیگه ای رو کنسول بازی میکنن. خب؟؟؟!!!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Rezahajizadegan

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
نه گلم فروش بیشتر روی کنسول ها نیست یکم اطاعت ببر بالا خب ؟ به این لینک یه نگاه بنداز بعید بدونم سازنده هارو به وسوسه نندازه ؟ در ضمن بازی انحصاری فروش بیشتر نداشته فقط یه حالی به فن های اون کنسوله که سازنده ها سودی نخواهند برد کله مطلب اینه عزیزم از سال 1996 تا سال 2000 این بازی در انحصار خود سونی بود شکی نیست یه درصد ولی الان سال 2017 هستیم متاسفانه
این لینکم چک کنید

گلم من که نگفتم‌‌ فروش رو استیم پایین هستم گفتم‌ فروش بازی ها رو کنسول ها بیشتر چون مشحصه از امار فروش بازی ها

امتیاز کراش دست اکتی پول پرسته احتمال داره بازی رو لز از انحصار خارج کنه

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
ماکروسافت که دیگه اندازه انگشتهای دست هم انحصاری رو کنسول نداره و همه انحصاریاش داره رو PC هم میاد خب؟:-& کسی واسش اهمیت نداره خب؟ ببین انحصاری های PS4 چیه که انقدر سرش دعواس خب؟ \m/ حاجی اینا که بازی جانبی و فان هستن ببین چقدر تو حسرت Ni-Oh و Bloodborne و Killzone و Horizone zero dawn و God Of war و Until dawn و Heavey Rain و محتوا انحصاری بتمن و Last OF US و Beyond و The Order و Uncharted و Drive Club و infamous و littlebig planet و Tearaway و ratchet clank و Journey و Last Guardian وpersona و Shadow of the Beast هستن. خب؟
کوچکترین بازی که شاید حتی خیلی از PS4 بازها هم نشناسنش (البته به نظر من بازی عالی و خوش ساخت و خوش دست و داستانی جذاب داشت) Shadow of the Beast هستش که مشابه هاش اونور رو ایکس باکس هست که چقدر سروصدا میکنن و بازی هنری میشه و فریم به فریم بررسی میشه خب؟ (گرچه نهایتا برای PC هم میاد:)) ) ولی تو دست و پای PS دارها انقدر بازی ریخته متوجه این بازی نشدند. :-t حاجی باور کن اینا هنوز تو نخ همون Knack هم موندن.صداشو در نمیارن. (بگذریم خود من با نک خیلی حال کردم بازی فان و انرژی بده ای بود.مطمئن باش همچین بازی اگر انحصاری PC یا ایکس باکس باکس بود تاحالا چشممون رو درآورده بودن ما ناشکریم) ;)
از همه اینا گذشته من هم فکر میکنم 80 درصد احتمال داره اکتی ، کرش رو روی PC بیاره اما بعضی بازیا رو کنسول و جلو تلویزیون و کنار دوستان حال میده مثلا فوتبال و تیکن و مورتال کمبات و کرش. اینا رو PC اومدنشون مهم نیست چون یک عده واس خاطر دیگه ای رو کنسول بازی میکنن. خب؟؟؟!!!
مشکل شما الان چیه خب ؟! طرف داره ترول میکنه خب ؟! کی رو داره ترول میکنه خب ؟! من شما رو بعد ازش دفاع هم میکنی خب ؟! :/

• Like
Reactions: Sony+

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
مشکل شما الان چیه خب ؟! طرف داره ترول میکنه خب ؟! کی رو داره ترول میکنه خب ؟! من شما رو بعد ازش دفاع هم میکنی خب ؟! :/
طرف اومده آرزوشو (حسرتشو) گفته برای بازی کردن Crash خب؟ گفتم ویش لیستش طولانی میشه خب؟ براش ویش لیست درست کردم خب.؟ :))
شما جاتون سر چشم منه. :-bd

• Like
Reactions: jhoobin

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
کوچکترین بازی که شاید حتی خیلی از PS4 بازها هم نشناسنش (البته به نظر من بازی عالی و خوش ساخت و خوش دست و داستانی جذاب داشت) Shadow of the Beast هستش که مشابه هاش اونور رو ایکس باکس هست که چقدر سروصدا میکنن و بازی هنری میشه و فریم به فریم بررسی میشه خب؟ (گرچه نهایتا برای PC هم میاد:)) ) ولی تو دست و پای PS دارها انقدر بازی ریخته متوجه این بازی نشدند. :-t حاجی باور کن اینا هنوز تو نخ همون Knack هم موندن.صداشو در نمیارن. (بگذریم خود من با نک خیلی حال کردم بازی فان و انرژی بده ای بود.مطمئن باش همچین بازی اگر انحصاری PC یا ایکس باکس باکس بود تاحالا چشممون رو درآورده بودن ، اما ما ناشکریم یا شایدم انقدر بازی خوب دست و بالمون هست سطح توقعمون به حق بالا رفته نه مثل خشکسالی زده های PC و XBO) ;)
گلم موضوع اینکه این کنسول این همه انحصاری داره یا نداره نیست موضوع سر این بازیه شما بهتر نیست به جای خوشمزگی و فن بازی یکم به کنسولت پرسیرین بدی تا یه وقتی سرما نخوره ؟ خب ؟
تو هروقت تونستی بفهمی چرا استیم اینقدر طرفدار داره و فروشش اینقدر بالاست و دوبرابر بقیه پلتفرم ها سود میگیره اونوقته اینه بازی های انحصاری سونی برای پی سی فن ها و ایکس باکسی ها جذاب خواهد بود
دور از شوخی از این انحصاری زمانی برای بقیه کنسول ها هم بوده این بازی روی پی سی پلی شده میتونید سرچ کنید پیدا کنید و اینکه سونی نه تایید کرده نه تکذیب و اصلا جواب هم نداده که این انحصاری سونی میمونه یا نه فقط قیمت نوشته از نه دلار شروع میشه تا 60 دلار به این بازی تکراری به نظرم گرون میاد در کل من شکی نداره نهایت پر پرش این بازی یک سال انحصاری بمونه ولی اکتی پول دوست داره شش ماه میکنه

طرف اومده آرزوشو (حسرتشو) گفته برای بازی کردن Crash خب؟ گفتم ویش لیستش طولانی میشه خب؟ براش ویش لیست درست کردم خب.؟ :))
شما جاتون سر چشم منه. :-bd
حسرت ؟ نه واقعا فکر میکنی پی سی بازا حسرت همچین بازی رو دارند ؟ بعید بدونم منی که 400 دلار پول سی پی یو 450 دلار پول گرافیک دادم بیام بشین بازی مثل اینو انجام بدم به هرحال هرکی یه حسی داره حس ما روی مبل نشستن و دسته دست گرفتن نیست ما موس کیبرد بیشتر دوست دارم همین وگرنه من خودم سونی میخریدم اگه مثل تو فکر میکردم

Last edited by a moderator:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بیخیال این بحث ها من فقط می خوام بدونم با این ps4 pro نباید 4 تا بازی بشه 1080 60 فریم حداقل زد حتی اگر بازسازی بازی 20 سال پیش باشه حداقل 1080 60 برای pro تعبیه کنن در غیر اینصورت من یکی که صبر می کنم برای pc بیاد 4k 60 بزنم حیف این بازی هست 30 فریم اخه

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
بنظرم اگه این ویدیو ps4 pro واقعی باشه 30 فریم بودنش از کم کاری اکتیه مگه میشه همچین بازیی رو پرو 60 فریم نباشه :| اونی که گفته رو pc اجرا شده فقط ادعا کرده همین الان 500 تا سایت هست که از این شایعات پخش کردن این شناختی هم بعضیا از اکتی دارن بنظرم اشتباه اینایی که بعد یه مدت میان میگن بازی نسخه pc داره se . باندای نامکو هستن نه اکتی ! اکتی هر چی باشه همون اول میگه در ضمن این دوستمون که هی میگه اکتی پول دوسته اخر رو pc عرضش میکنه حتی اطلاع نداره اکتی بازی پلتفرمر داره یا نه اصلنم نمیدونه اکتی بهترین پلتفرمرش که اسکای لندرز باشه رو هیچ وقت روی pc منتشرنکرده فکر کنم یه سالی هم گذشته ولی خبری از کرش اسکای لندرز روی xbox یا روی wii u نیست (اینا رو قبلن هم گفتن:D) حالا فن بودن من به کنار ولی یه خرده بهش فکر کنیم منطقی بنظر میاد و اینم اخرین خب :D خب;;)

• Like
Reactions: playstation1

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بنظرم اگه این ویدیو ps4 pro واقعی باشه 30 فریم بودنش از کم کاری اکتیه مگه میشه همچین بازیی رو پرو 60 فریم نباشه :| اونی که گفته رو pc اجرا شده فقط ادعا کرده همین الان 500 تا سایت هست که از این شایعات پخش کردن این شناختی هم بعضیا از اکتی دارن بنظرم اشتباه اینایی که بعد یه مدت میان میگن بازی نسخه pc داره se . باندای نامکو هستن نه اکتی ! اکتی هر چی باشه همون اول میگه در ضمن این دوستمون که هی میگه اکتی پول دوسته اخر رو pc عرضش میکنه حتی اطلاع نداره اکتی بازی پلتفرمر داره یا نه اصلنم نمیدونه اکتی بهترین پلتفرمرش که اسکای لندرز باشه رو هیچ وقت روی pc منتشرنکرده فکر کنم یه سالی هم گذشته ولی خبری از کرش اسکای لندرز روی xbox یا روی wii u نیست (اینا رو قبلن هم گفتن:D) حالا فن بودن من به کنار ولی یه خرده بهش فکر کنیم منطقی بنظر میاد و اینم اخرین خب :D خب;;)
گفتن چون اول باید بازی رو ps4 معمولی میساختیم وقت نداشتیم رو پرو کار کنیم که معنیش میشه همون کم کاری و بهونه های الکی میخواستن کم هزینه کار کنن از سر و ته زدن دیگه حالا مثل هیولا براشون فروش کنه فکر کرش Bandicoot جدید هستن که بسازن اونم مشخصه اخرش چی میشه چون بعیده ایده تازه ای داشته باشن

• Like
Reactions: playstation1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر