Multi Platform Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

crash-nsane-trilogy-logo-600x337.jpg

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

پلتفرم: PlayStation 4، Xbox One، Switch و PC

تاریخ انتشار: 9 تیرماه

قیمت: 39$

Crash N.Sane Trilogy نسخه ریمستر شده یا دوباره سازی شده سه نسخه اول سری Crash Bandicoot، یعنی Crash Bandicoot و Crash Bandicoot 2:Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot:Warped است که توسط استدیو Vicarious Vision در دست ساخت بوده و سال آینده توسط Activison به صورت انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

N.Sane طبق وعده سونی یک ریمستر ساده نبوده و تنها به رزولوشن و فریم ریت بالاتر بسنده نمی‌کند و همانند یک Remake‌ واقعای همه چیز مجدد و از نو طراحی شده است. با این حال به گفته سازندگان N.Sane Trilogy یک دوباره سازی نیست و برای توصیف بازی خود از عبارت Remaster Plus استفاده می‌کنند. Dan Tanguay کارگردان بازی می‌گوید:

"اولین گام برای بازسازی Crash اینه که تشخیص بدیم چه چیزی این بازی رو اینقدر خاص کرده و باعث شده فن‌ها بعد از گذشت این همه سال هنوز اون رو دوست داشته باشن. و بهترین راه برای این کار بازی کردن مجدد Crash های قدیمیه! ما انقدر سه شماره اول رو بازی کردیم که دکمه‌های دسته‌هامون از دم خراب شدن!! علاوه‌بر این ما مجدد همه کانسپت آرت‌های کرش‌های اورجینال و تبلیغاتشون رو بررسی کردیم. حتی برای بهتر شدن کار منابع الهام Naughty Dog زمان ساخت بازی (Who Framed Roger Rabbit و Looney Tunes) رو نگاه کردیم تا ببینیم این ایده‌ها از کجا امدن."

V2 برای رسیدن به یک بازسازی بی‌نقص کار خود را بر پایه سه اصل بزرگ بنا نهاده است:

طراحی مجدد همه مراحل و مدل سازی دوباره آبجکت‌ها، بر اساس طراحی اصلی

31280965751_d6a2c965b2_o-670x377.jpg

طراحی مجدد همه شخصیت‌ها، بدون دخل و تصرف در ظاهر (تا مدل‌ها بجای شماره‌های اخیر به بازی‌های اصلی وفادار باشن)

30574389754_136c81aa5b_o-670x377.png

طراحی و ساخت مجدد همه صحنه‌های نمایشی مطابق با نسخه‌های اصلی

31280965251_d3a36f6de5_o-670x376.png

اما با این حال V2 برای مدرن شدن گیم‌پلی تغییراتی را نیز در همه نسخه‌ها اعمال کرده است:

اضافه شدن سیستم دخیره سازی اتوماتیک و دستی (خداحافظ مموری کارت!)

طراحی منو‌‌های جدید که کلیه اطلاعات را یکجا و کنار هم در اختیار گیمرها قرار می‌دهد.

31280965101_bc1824597f_o-670x376.png

اضافه شدن مراحل زمانی به هر سه شماره بازی

31280964961_6507238d5f_o-670x376.png

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
من به شخصه بعید میدونم که این حداقل این نسخه مالتی پلتفرم بشه
دلیل نداره بازی ریمستر شده بخواد دیرتر ریلیز بشه
اما امکانش فراوانه نسخه های جدید تر بازی دیگر کنسول ها روانه بازار شود.

• Like
Reactions: jhoobin

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
تاییده شده که بازی 40$ خواهد بود!
ولی خوب فیزیکیش بعید میدونم تو ایران فرقی با 60$ی ها بکنه! :| :| :|
خوش به حال اونایی که دیجیتالی میخرن:-"
من به شخصه هنوزم بازی دیجیتالی نگرفتم و بخر بفروش این دو سال رو گذروندم
اما به نظرم کراش ارزشش رو داره ک همیشه رو کنسول بمونه یعنی دیجیتالی بگیری رو اکانتت تا ابد8->
چون میبینی مهمانی چیزی میاد و این جزو معدود بازی هاییه که حال میکنن باهاش(از گذشته)میگن بده بازی کنیم:))

• Like
Reactions: 235matin235

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اما به نظرم کراش ارزشش رو داره ک همیشه رو کنسول بمونه یعنی دیجیتالی بگیری رو اکانتت تا ابد8->
چون میبینی مهمانی چیزی میاد و این جزو معدود بازی هاییه که حال میکنن باهاش(از گذشته)میگن بده بازی کنیم:))
البته این سه گانه ناتی داگ جوری نیست که Co op باشه کلا برای مهمون اون نسخه CTR و Bash واقعا عالی بودن مخصوصا چهار نفره بازی کردن ولی این سه گانه از نظر چالشی بودن و دیزاین مراحل و تنوع .. فوق العادس و به نظر منم همین ۳ نسخه بهترین های کرش هستن و از نظر تیمی هم CTR و بعد Bash

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
البته این سه گانه ناتی داگ جوری نیست که Co op باشه کلا برای مهمون اون نسخه CTR و Bash واقعا عالی بودن مخصوصا چهار نفره بازی کردن ولی این سه گانه از نظر چالشی بودن و دیزاین مراحل و تنوع .. فوق العادس و به نظر منم همین ۳ نسخه بهترین های کرش هستن و از نظر تیمی هم CTR و بعد Bash
فکر کنم منظورشون دیسک بازی بود.
برای منم پیش اومد مهمون رو درواسی اومده گفته این دیسک بازی آنچارتد رو بده بازی کنم ....باز رفتم خریدم.

• Like

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
فکر کنم منظورشون دیسک بازی بود.
برای منم پیش اومد مهمون رو درواسی اومده گفته این دیسک بازی آنچارتد رو بده بازی کنم ....باز رفتم خریدم.
شما تو رودرواسی دیسک انچارتد میدید به مهموناتون؟:|
من تو همچین مواقعی حتی برادرامو نمیشناسم چه برسه به فامیل:|:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
شما تو رودرواسی دیسک انچارتد میدید به مهموناتون؟:|
من تو همچین مواقعی حتی برادرامو نمیشناسم چه برسه به فامیل:|:D
من اكه مهمون ناخونده باشه و وقت نكنم كنسول رو جمع كنم ! كلا كنسول يا سوخته يا بازي هام همه ديجيتاليه يا اكه ديسكي ببينن كرايه ايه كه فردا بايد عودت بدم

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344

من هنوز کراش مسابقه رو بازی میکنم رو کنسول قدیمیم ارتگا بینهایت و میانبر زدنا هنوز تو سن ۲۶ سالگی منو خرذوق میکنه:D
ولی این نسخه هاش اصلا به درد نمیخوره دور همی بزنی به امید اومدن اون یکی کراش

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
خودت اذیت نکن اینا همش شایعه هست :D
نه گلم اکتی و من خوب میشناسم این بازی برای کنسول های که پولش اندازه یک کارت گرافیک پی سی فنا نیست نمیمونه به هرحال استیم کجا و سونی کجا تو خودتو بذار جای اکتی استیم بی خیال میشی ؟
این بازی صد در صد برای پلتفرماهای دیگه میاد مثل قدیما که Crash Bandicoot - The Wrath of Cortex هم برای سونی 2 اومد هم برای گیم کیوب اصلا نگران نباش خوب ؟

هنوز تایید نشده ولی احتمالش زیاده که انحصاری زمانی باشه.چون خیلی کم پیش میاد اکتی بازی انحصاری بزنه.شایدم اصلا تا حالا نزده:D
شک نکن انحصاری زمانیه نهایت یک سال ولی من حس ششم میگه اول زمستون بازی برای پلتفرم های دیگه میاد

Last edited by a moderator:
  • Like

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
نه گلم اکتی و من خوب میشناسم این بازی برای کنسول های که پولش اندازه یک کارت گرافیک پی سی فنا نیست نمیمونه به هرحال استیم کجا و سونی کجا تو خودتو بذار جای اکتی استیم بی خیال میشی ؟
این بازی صد در صد برای پلتفرماهای دیگه میاد مثل قدیما که Crash Bandicoot - The Wrath of Cortex هم برای سونی 2 اومد هم برای گیم کیوب اصلا نگران نباش خوب ؟
بهرحال بازم میگم خودت اذیت نکن خوب؟:))اکتی هیچ کدوم از پلتفرمراش روی pc نداده خوب:D با شناختی که از اکتی دارم اگه انحصاری نبود همون اول میگفت خوب:|این بازی با توافق سونی ساخته شد خب خودت اذیت نکن:-h

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
بهرحال بازم میگم خودت اذیت نکن خوب؟:))اکتی هیچ کدوم از پلتفرمراش روی pc نداده خوب:D با شناختی که از اکتی دارم اگه انحصاری نبود همون اول میگفت خوب:|این بازی با توافق سونی ساخته شد خب خودت اذیت نکن:-h
اکتی هیچ کدوم از پلتفرمراش روی pc نداده خوب
مگه داره ؟ نام میبریی یکیشو البته برای نینتیندو بود نده چون این جریانش معلومه
دوم این بازی رو یادته NieR Automata ;)
سوم سفارش سونی بازی های زیادی بوده که روی پی سی پورت شد . گلم خب ؟
چهارم این بازی ربطی به سونی نداره نه ای پی نه داستان نه استدیوش
اکتی بازی نداشته همه گیر بوده و روی پی سی نیومده باشه این که فقط ریمیکس و هزینه زیادی نداشته براش مسلما دوتا دوتا چهارتا چی بهتر از سود و پول ؟ فکر کردی مثل شماها الان فن شدید فکر میکنن ؟ ما این راههارو زیاد رفتیم ولی دیدیم هیچ فایدای نداره جز بحث الکی پس یه سرم به این لینک بزن کامنتارو بخون خب ؟
در اخر با توجه به شناختی که از سونی داریم میدونیم این کمپانی رفتاراش در مقابل فن هاش چه جوری هست خب ؟ نه تایید کرد نه تکذیب خب ؟ این نشون میده سونی یا باید پول خرج کنه یا بیخیال بشه که گزینه دوم درسته چون مقابل استیم حرفی واسه گفتن نداره پس یه سه سه تا میشه چهارتا نیست . این واقعیته این ای پی ربطی به سونی و ناتی داگ نداره از صفر تا صدش فقط یه انحصاری زمانیه همین
ولی چون خوشمره هستی اینم بگم گلم خب سایت PAX East یه ویدیو از گیم پلی روی پی سی روی وب سایتش قرار داد که نشون میداد بازی روی پی سی 4K and 60fps اجرا میشده خب ؟

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه

شک نکن انحصاری زمانیه نهایت یک سال ولی من حس ششم میگه اول زمستون بازی برای پلتفرم های دیگه میاد

داداش گلم‌‌ اومدی کنسول ها و سونی رو ترول بکنی ؟ اطلاعات بیر بالا

همین کنسولی که شما میگی قیمتش اندازه کارت گرافیک pc هست فروش بازی ها بالاتر همون pc

پس‌ سازنده ها خودشون میدونن فروش بیشتر بازی ها‌ از همین کنسول ها هست

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
داداش گلم‌‌ اومدی کنسول ها و سونی رو ترول بکنی ؟ اطلاعات بیر بالا

همین کنسولی که شما میگی قیمتش اندازه کارت گرافیک pc هست فروش بازی ها بالاتر همون pc

پس‌ سازنده ها خودشون میدونن فروش بیشتر بازی ها‌ از همین کنسول ها هست

نه گلم فروش بیشتر روی کنسول ها نیست یکم اطاعت ببر بالا خب ؟ به این لینک یه نگاه بنداز بعید بدونم سازنده هارو به وسوسه نندازه ؟ در ضمن بازی انحصاری فروش بیشتر نداشته فقط یه حالی به فن های اون کنسوله که سازنده ها سودی نخواهند برد کله مطلب اینه عزیزم از سال 1996 تا سال 2000 این بازی در انحصار خود سونی بود شکی نیست یه درصد ولی الان سال 2017 هستیم متاسفانه
این لینکم چک کنید

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر