Multi Platform Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

crash-nsane-trilogy-logo-600x337.jpg

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

پلتفرم: PlayStation 4، Xbox One، Switch و PC

تاریخ انتشار: 9 تیرماه

قیمت: 39$

Crash N.Sane Trilogy نسخه ریمستر شده یا دوباره سازی شده سه نسخه اول سری Crash Bandicoot، یعنی Crash Bandicoot و Crash Bandicoot 2:Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot:Warped است که توسط استدیو Vicarious Vision در دست ساخت بوده و سال آینده توسط Activison به صورت انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

N.Sane طبق وعده سونی یک ریمستر ساده نبوده و تنها به رزولوشن و فریم ریت بالاتر بسنده نمی‌کند و همانند یک Remake‌ واقعای همه چیز مجدد و از نو طراحی شده است. با این حال به گفته سازندگان N.Sane Trilogy یک دوباره سازی نیست و برای توصیف بازی خود از عبارت Remaster Plus استفاده می‌کنند. Dan Tanguay کارگردان بازی می‌گوید:

"اولین گام برای بازسازی Crash اینه که تشخیص بدیم چه چیزی این بازی رو اینقدر خاص کرده و باعث شده فن‌ها بعد از گذشت این همه سال هنوز اون رو دوست داشته باشن. و بهترین راه برای این کار بازی کردن مجدد Crash های قدیمیه! ما انقدر سه شماره اول رو بازی کردیم که دکمه‌های دسته‌هامون از دم خراب شدن!! علاوه‌بر این ما مجدد همه کانسپت آرت‌های کرش‌های اورجینال و تبلیغاتشون رو بررسی کردیم. حتی برای بهتر شدن کار منابع الهام Naughty Dog زمان ساخت بازی (Who Framed Roger Rabbit و Looney Tunes) رو نگاه کردیم تا ببینیم این ایده‌ها از کجا امدن."

V2 برای رسیدن به یک بازسازی بی‌نقص کار خود را بر پایه سه اصل بزرگ بنا نهاده است:

طراحی مجدد همه مراحل و مدل سازی دوباره آبجکت‌ها، بر اساس طراحی اصلی

31280965751_d6a2c965b2_o-670x377.jpg

طراحی مجدد همه شخصیت‌ها، بدون دخل و تصرف در ظاهر (تا مدل‌ها بجای شماره‌های اخیر به بازی‌های اصلی وفادار باشن)

30574389754_136c81aa5b_o-670x377.png

طراحی و ساخت مجدد همه صحنه‌های نمایشی مطابق با نسخه‌های اصلی

31280965251_d3a36f6de5_o-670x376.png

اما با این حال V2 برای مدرن شدن گیم‌پلی تغییراتی را نیز در همه نسخه‌ها اعمال کرده است:

اضافه شدن سیستم دخیره سازی اتوماتیک و دستی (خداحافظ مموری کارت!)

طراحی منو‌‌های جدید که کلیه اطلاعات را یکجا و کنار هم در اختیار گیمرها قرار می‌دهد.

31280965101_bc1824597f_o-670x376.png

اضافه شدن مراحل زمانی به هر سه شماره بازی

31280964961_6507238d5f_o-670x376.png

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
نهایت یک سال دیگه!:D زیاد منتظر نمیمونی!:D
خوب خدا رو شکر، فقط مشکل اینه که X1 نخریدم:D
-------------
تریلرهایی که نشون دادن بدک نبود. برای من که زمان PS1 هم چندان کرش دوست نداشتم، یه مقداری انگیزه بخش بود:D

• Like
Reactions: 235matin235

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
خوب خدا رو شکر، فقط مشکل اینه که X1 نخریدم:D
-------------
تریلرهایی که نشون دادن بدک نبود. برای من که زمان PS1 هم چندان کرش دوست نداشتم، یه مقداری انگیزه بخش بود:D
زیاد اعتماد نکن هنوز هیچی معلوم نیست:-" کمتر از یک ماه به عرضه بازی مونده ولی هیچ خبری نشده:D

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,176
نام
احمد
بنظر من اون مقدار که منتظرش بودم گرافیکش بالا نرفته و تغییر نکرده!
من انتظار داشتم گرافیک بازی خیلی بهتر و پر جزئیات تر از اینی که هست باشه چون خیلی بازی پیچیده ای نیست که با این گرافیک دارن تحویل میدن. فقط تعداد مراحلش بالاست که وقتی ناتی داگ رو ps1 تونسته با اون گرافیک اجرا کنه خب سه نسل بعد عملا باید خیلی بهتر میشد.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
OMG :Shocked: (سعی کنید اول یه نفس عمیق بکشید بعد خبر رو بخونید که مثل من سکته ناقص نزنید :D) :
Crash Team Racing Could Get a Remaster
ریمستر Crash Team Racing هم احتمالش شدیدا رفت بالا <:-P
هنوزم بعد از اینهمه سال بنظرم بزرگترین رقیب Mario Kart هستش و یکی از بهترین‌ بازیهای تاریخ :D<:-P

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
OMG :Shocked: (سعی کنید اول یه نفس عمیق بکشید بعد خبر رو بخونید که مثل من سکته ناقص نزنید :D) :
هنوزم بعد از اینهمه سال بنظرم بزرگترین رقیب Mario Kart هستش و یکی از بهترین‌ بازیهای تاریخ :D<:-P

خیلی خوب میشه واقعا! من دلم برای مراحل CTR خیلی تنگ شده. خدایی فازی که 4 نفره بازی کردن کرش میداد تو هیچی نیست!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
االته این حرفا رو دقیقا بعد از PSX هم زدن!:-"
اصلا خبر رو خوندم فکر کردم زیرخاکی پیدا کردید، ولی دیدم تاریخش جدیده:-"

به هر حال هم CTR و هم Spyro ، من چنین شانسی برای دوتاسون متصورم:D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
تا زمان اومدن کرش امکان نداره ps4 از انباری بیارم بالا بی انگیزه شدیم واسه کرش هیچکدوم از این بازی های جدید که اومده نظرم جلب نکرده
این یعنی ایمان و اعتقاد به کرش:)>-

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
تا زمان اومدن کرش امکان نداره ps4 از انباری بیارم بالا بی انگیزه شدیم واسه کرش هیچکدوم از این بازی های جدید که اومده نظرم جلب نکرده
این یعنی ایمان و اعتقاد به کرش:)>-
دقیقا باور کن میخواستم هورایزن بخرم پولم کم بود گفتم پس کرش چی میشه اینطور شد که این ماه بدون بازی در انتظارم امیدوارم گرون ندن

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
اصلا نگران نباشید و اندوهگین نشید این بازی در انحصار سونی نیست که انحصاری برای ps4 بمونه نهایت یک سال دیگه برای یه تا پلتفرم دیگه پورت میشه
لینک

• Like

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
فکر میکنم 39.99 $ بشه قیمتش
تاییده شده که بازی 40$ خواهد بود!
ولی خوب فیزیکیش بعید میدونم تو ایران فرقی با 60$ی ها بکنه! :| :| :|
خوش به حال اونایی که دیجیتالی میخرن:-"

• Like

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
هنوز تایید نشده ولی احتمالش زیاده که انحصاری زمانی باشه.چون خیلی کم پیش میاد اکتی بازی انحصاری بزنه.شایدم اصلا تا حالا نزده:D
بنظر من اکتی اونقدر ها هم که بقیه فکر میکنن شیطانی نیست اکتی همیشه روابطش با سونی خوب بوده تو نسل پنجمم اسپایدرمن انحصاری زده بود اگه انقدر وضعش خراب بود محتوای دستنی 1 از انحصار در میاورد:D

• Like
Reactions: voldmort

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر