Multi Platform Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

crash-nsane-trilogy-logo-600x337.jpg

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

پلتفرم: PlayStation 4، Xbox One، Switch و PC

تاریخ انتشار: 9 تیرماه

قیمت: 39$

Crash N.Sane Trilogy نسخه ریمستر شده یا دوباره سازی شده سه نسخه اول سری Crash Bandicoot، یعنی Crash Bandicoot و Crash Bandicoot 2:Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot:Warped است که توسط استدیو Vicarious Vision در دست ساخت بوده و سال آینده توسط Activison به صورت انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

N.Sane طبق وعده سونی یک ریمستر ساده نبوده و تنها به رزولوشن و فریم ریت بالاتر بسنده نمی‌کند و همانند یک Remake‌ واقعای همه چیز مجدد و از نو طراحی شده است. با این حال به گفته سازندگان N.Sane Trilogy یک دوباره سازی نیست و برای توصیف بازی خود از عبارت Remaster Plus استفاده می‌کنند. Dan Tanguay کارگردان بازی می‌گوید:

"اولین گام برای بازسازی Crash اینه که تشخیص بدیم چه چیزی این بازی رو اینقدر خاص کرده و باعث شده فن‌ها بعد از گذشت این همه سال هنوز اون رو دوست داشته باشن. و بهترین راه برای این کار بازی کردن مجدد Crash های قدیمیه! ما انقدر سه شماره اول رو بازی کردیم که دکمه‌های دسته‌هامون از دم خراب شدن!! علاوه‌بر این ما مجدد همه کانسپت آرت‌های کرش‌های اورجینال و تبلیغاتشون رو بررسی کردیم. حتی برای بهتر شدن کار منابع الهام Naughty Dog زمان ساخت بازی (Who Framed Roger Rabbit و Looney Tunes) رو نگاه کردیم تا ببینیم این ایده‌ها از کجا امدن."

V2 برای رسیدن به یک بازسازی بی‌نقص کار خود را بر پایه سه اصل بزرگ بنا نهاده است:

طراحی مجدد همه مراحل و مدل سازی دوباره آبجکت‌ها، بر اساس طراحی اصلی

31280965751_d6a2c965b2_o-670x377.jpg

طراحی مجدد همه شخصیت‌ها، بدون دخل و تصرف در ظاهر (تا مدل‌ها بجای شماره‌های اخیر به بازی‌های اصلی وفادار باشن)

30574389754_136c81aa5b_o-670x377.png

طراحی و ساخت مجدد همه صحنه‌های نمایشی مطابق با نسخه‌های اصلی

31280965251_d3a36f6de5_o-670x376.png

اما با این حال V2 برای مدرن شدن گیم‌پلی تغییراتی را نیز در همه نسخه‌ها اعمال کرده است:

اضافه شدن سیستم دخیره سازی اتوماتیک و دستی (خداحافظ مموری کارت!)

طراحی منو‌‌های جدید که کلیه اطلاعات را یکجا و کنار هم در اختیار گیمرها قرار می‌دهد.

31280965101_bc1824597f_o-670x376.png

اضافه شدن مراحل زمانی به هر سه شماره بازی

31280964961_6507238d5f_o-670x376.png

آخرین ویرایش:

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
گرد و خاک رو بلند کنیم :D
مراحلی که باید باید بدون این که بمیریم تموم کنیم تا جم برامون باز بشه رو اگه تو مرحله نمیریم ولی تو مرحله ی بونوس بمیریم هم حساب میکنه مردن رو ؟ ی جم رو میده ؟
بعد راه مخفی هارو چطور کشف میشه کرد ؟ مثلا امروز ویدیو دیدم طرف تو اون مرحله کارخونه یکجا پرید رو به دوربین و رفت پایین و جعبه بود :|:| و بعد ا پرش رو اون صفحه متحرک ها افتاد و اومد بالا تا قبل از اون عقل جن هم نمیرسید اونجا بشه رفت
اون مورد که گفتم نشونه ای چیزی داره که بشه فهمید فلان حا راه هست ؟ یا باید با ویدیو رفت جلو ؟

• Like
Reactions: 235matin235

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
گرد و خاک رو بلند کنیم :D
مراحلی که باید باید بدون این که بمیریم تموم کنیم تا جم برامون باز بشه رو اگه تو مرحله نمیریم ولی تو مرحله ی بونوس بمیریم هم حساب میکنه مردن رو ؟ ی جم رو میده ؟
بعد راه مخفی هارو چطور کشف میشه کرد ؟ مثلا امروز ویدیو دیدم طرف تو اون مرحله کارخونه یکجا پرید رو به دوربین و رفت پایین و جعبه بود :|:| و بعد ا پرش رو اون صفحه متحرک ها افتاد و اومد بالا تا قبل از اون عقل جن هم نمیرسید اونجا بشه رفت
اون مورد که گفتم نشونه ای چیزی داره که بشه فهمید فلان حا راه هست ؟ یا باید با ویدیو رفت جلو ؟

با سلام . نه دیگه ، اگه تو بونوس بمیری ، اون جم رو میده . برای مثال ، توی بازی عادی ، وقتی میمیری ، از تو جون کم می کنه ؟
و درباره کشف راه مخفی ها . بگفته خود مدیر اکتیویژن ( استودیو سازنده بازی کراش ) ، اونقدر این بازی رو بازی کردن که دسته هاشون خراب شده ؛ اون ها اَم اونقدر بازی کردن تا راه های مخفی رو کشف کنن . مثلا تو بازی crash team racing ، من تونستم در مرحله pupa pupa ، هر دور رو تو 24 ثانیه برم !!! ( رکورد جهانی رو شکستم !!! )
اون نشونه ای هم گفتی ، بعضی از مرحله ها دارن ؛ مثلا تو کراش 2 و مرحله 20 ، اگه همینجوری پیش بری ، به چند تا جعبه نیترو میرسی که پلکانی قرار گرفتن ، اگه روش بپری ، مفجر نمیشن . بری بالاش میری جای مخفی ! تو اونجا می تونی جم بنفش رو بگیری .

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
با سلام . نه دیگه ، اگه تو بونوس بمیری ، اون جم رو میده . برای مثال ، توی بازی عادی ، وقتی میمیری ، از تو جون کم می کنه ؟
و درباره کشف راه مخفی ها . بگفته خود مدیر اکتیویژن ( استودیو سازنده بازی کراش ) ، اونقدر این بازی رو بازی کردن که دسته هاشون خراب شده ؛ اون ها اَم اونقدر بازی کردن تا راه های مخفی رو کشف کنن . مثلا تو بازی crash team racing ، من تونستم در مرحله pupa pupa ، هر دور رو تو 24 ثانیه برم !!! ( رکورد جهانی رو شکستم !!! )
اون نشونه ای هم گفتی ، بعضی از مرحله ها دارن ؛ مثلا تو کراش 2 و مرحله 20 ، اگه همینجوری پیش بری ، به چند تا جعبه نیترو میرسی که پلکانی قرار گرفتن ، اگه روش بپری ، مفجر نمیشن . بری بالاش میری جای مخفی ! تو اونجا می تونی جم بنفش رو بگیری .
پس بونوس ها اوکیه
ناگتی هم یه چیز زده لامصب مغز نمیزاره برا ادم یه ویدیو دیدم زده بود 9 تا چیز تو کرش که ادم رو وادار به گریه میکنه :D ویکیش رو فک میکردم مشکل منه ولی دیدم تو ویدیو هم اشاره شد بهش و اون هم پرش های کرش یعنی بعضی وقتا دکمه لامصب کار نمیکنه و نمیپره خداشاهده :D
پس با پلات این داستان ها خواهم داشت :|
البته خودم نه ps4 دارم و نه یک کامپیوتر خوب که اینرو بتونم بازی کنم . یعنی کلا تا حالا این بازی رو نکردم !!! :laughing:
وات ؟ :D جریان چیه :|

• Like
Reactions: 235matin235

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
پس بونوس ها اوکیه
ناگتی هم یه چیز زده لامصب مغز نمیزاره برا ادم یه ویدیو دیدم زده بود 9 تا چیز تو کرش که ادم رو وادار به گریه میکنه :D ویکیش رو فک میکردم مشکل منه ولی دیدم تو ویدیو هم اشاره شد بهش و اون هم پرش های کرش یعنی بعضی وقتا دکمه لامصب کار نمیکنه و نمیپره خداشاهده :D

پلات شماره دوم و سوم اونقدر سخت نیست:D چالش داره، ولی اشکت رو در نمیاره:-" کلا سختیه بازی خیلی منطقی تره و به خاطر قابلیت های دیگه (تکل+پرش و دو پرشه و ...:-" ) خیلی راحت تر میتونی بری:D تو بازی های اصلی هم شماره اول اصلا تایم ترایل نداشت، اینجا اضافه کردن:-" (تو کراش2 هم نبود البته:-" ولی خوب به خاطر قابلیت های کراش باز جوابه:)) )

دیگه اینکه، این راه های مخفی برای رسیدن به جم، توی شماره دوم معما گونه توی لودینگ اول مرحله بهش اشاره میکنه!
فوقش اگر پیدا نکردید، راهنما راهشه دیگه:-"

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
پلات شماره دوم و سوم اونقدر سخت نیست:D چالش داره، ولی اشکت رو در نمیاره:-" کلا سختیه بازی خیلی منطقی تره و به خاطر قابلیت های دیگه (تکل+پرش و دو پرشه و ...:-" ) خیلی راحت تر میتونی بری:D تو بازی های اصلی هم شماره اول اصلا تایم ترایل نداشت، اینجا اضافه کردن:-" (تو کراش2 هم نبود البته:-" ولی خوب به خاطر قابلیت های کراش باز جوابه:)) )

دیگه اینکه، این راه های مخفی برای رسیدن به جم، توی شماره دوم معما گونه توی لودینگ اول مرحله بهش اشاره میکنه!
فوقش اگر پیدا نکردید، راهنما راهشه دیگه:-"
اره شماره یک سختیش 8 از 10 هست :| نینجا گیدن فک کنم 9 باشه :| البته مقایسه دقیق نیست ولی واقعا سخته مخصوصا اون مراحلی که نباید مرد
این تام تریال که گفتی معیارش چیه ؟ من مرحله اول رو رفتم هیچی نشد ؟
راه مخفی ها واقعا مخفی هستن تو بازی به معنای واقعی :D تو مرحله کارخونه که بالا هم اشاره کردم اصلا هیچی نیس فک میکنی بری میمیری ولی طرف تو ویدیو دیدم رفت فکم افتاد :|
اولین بازی هست بعد گاد میخوام دسته رو خورد کنم :D مخصوصا اون کله چوبی میاد با اون لحنش باختت رو میگه میخوام خفش کنم لعنتی رو :|

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اره شماره یک سختیش 8 از 10 هست :| نینجا گیدن فک کنم 9 باشه :| البته مقایسه دقیق نیست ولی واقعا سخته مخصوصا اون مراحلی که نباید مرد
این تام تریال که گفتی معیارش چیه ؟ من مرحله اول رو رفتم هیچی نشد ؟
راه مخفی ها واقعا مخفی هستن تو بازی به معنای واقعی :D تو مرحله کارخونه که بالا هم اشاره کردم اصلا هیچی نیس فک میکنی بری میمیری ولی طرف تو ویدیو دیدم رفت فکم افتاد :|
اولین بازی هست بعد گاد میخوام دسته رو خورد کنم :D مخصوصا اون کله چوبی میاد با اون لحنش باختت رو میگه میخوام خفش کنم لعنتی رو :|
به نظر من که 10/10هه:|

قبل اینکه بری میتونی ببینی هدف(زمان) مورد نیاز چند ثانیه/دقیقه ست! تلاش و کوشش فراوان راه حل شماست:-"

آخ آخ...چقدر سر مرحله پل معلق قیافه نحسش رو دیدم:| سرویسمان نمود :|

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
به نظر من که 10/10هه:|

قبل اینکه بری میتونی ببینی هدف(زمان) مورد نیاز چند ثانیه/دقیقه ست! تلاش و کوشش فراوان راه حل شماست:-"

آخ آخ...چقدر سر مرحله پل معلق قیافه نحسش رو دیدم:| سرویسمان نمود :|
امیرحسین وقتی شما بگی 10 از 10 وای به حال من که بار اول دارم میرم و تو پلی 1 تجربه نداشتمش این رو هم اضافه کن که فقط برای فان گرفتمش و بازی بچه گونه میدونستم :-" ول الان از هرچی رفتم سخت تره :D
همین دیگه اول مرحله هیچی نزده زمان رو تابلو صفر هست برا همین میگم معلوم نیست هر مرحله رو تایمش چقدره !
دست رو دلم نزار که از این پل معلق ها دارم دیوونه میشم باز مرحله اولش خوبه دومیه تازه باید ی دور برگردی عقب جعبه بزنی و مسیر مشخص نیست :| من به سختی تمومش کردم خدا میدونه چطوری قراره جم هاش رو بگیرم :|
وجدانا لول دیزان مراحل کرش رو بدونم کیه فقط باش میخوام صحبت کنم :|

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
پس بونوس ها اوکیه

:laughing::laughing::laughing: نه ولی من از اخبار کراش با خبرم و درباره این بازی چیز های خیلی زیادی میدونم . ولی کراش های قدیمی رو دارم و میدونم مرحله هاش با هم فرقی ندارن .

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
:laughing::laughing::laughing: نه ولی من از اخبار کراش با خبرم و درباره این بازی چیز های خیلی زیادی میدونم . ولی کراش های قدیمی رو دارم و میدونم مرحله هاش با هم فرقی ندارن .
وجدانا کپ کردم از حرفت گفتی نداریش :D:D
اره مثل همون هاست و فقط گرفیک ترتمیز و بهتر شده و یک سری موارد مثل تایم تریال و تروفی اضافه شده که خیلی مهم نیست ولی مرحله ها همونه

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
امیرحسین وقتی شما بگی 10 از 10 وای به حال من که بار اول دارم میرم و تو پلی 1 تجربه نداشتمش این رو هم اضافه کن که فقط برای فان گرفتمش و بازی بچه گونه میدونستم :-" ول الان از هرچی رفتم سخت تره :D
همین دیگه اول مرحله هیچی نزده زمان رو تابلو صفر هست برا همین میگم معلوم نیست هر مرحله رو تایمش چقدره !
دست رو دلم نزار که از این پل معلق ها دارم دیوونه میشم باز مرحله اولش خوبه دومیه تازه باید ی دور برگردی عقب جعبه بزنی و مسیر مشخص نیست :| من به سختی تمومش کردم خدا میدونه چطوری قراره جم هاش رو بگیرم :|
وجدانا لول دیزان مراحل کرش رو بدونم کیه فقط باش میخوام صحبت کنم :|
البته من کراش1 رو پلات نکردم:| این مراحل پل معلق و یکی از مراحل آخرای بازی که جم رنگی داره خیلی رو اعصابن! :| میدونم بشینم پاش یکی دو دسته میزنم میشکونم:| (اگر پرت نشن سمت TV و ...:| :-" )
پیر شدم:( قبلا هم صبر و تحملم بیشتر بود، هم وقتم آزادتر:( ولی یه روزی باید این بازی رو پلات کنم...یه روزی...:(

الان یادم نیست واقعا دکمه ها رو، ولی داره، یه تابلو بزرگ میاد رو صفحه و زمان های خواسته شده و لیدر برد لیست دوستات و رکورد جهانی و اینا رو به صورت نمودار میزنه!
یه سرچی زدم، تو صفحه انتخاب مراحل(همون مپ) مثلث رو بزن، قاعدتا مراحلی که یکبار ردشون کردی:D

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
این پیام جزء بازی های crash n sane trilogy نیست ولی درباره کراشه .
.
.
.
.
کی میتونه رکورد منو تو بازی CTR و در مرحله پوپا پوپا شکست بده ، هااااااااااااااااان ؟؟؟ :-?:-?
مطمئنم هیچکی نمیتونه !!! /:)/:)/:)
این هم لینک عکسش :
http://uupload.ir/files/l29_dffddffddf.png
به هیچ کیم نمیگم که چه کدی رو بزنه و از کدوم راه های مخفی مرحله پوپاپوپا بگذره !!!
توجه : ( معرفی کردن این عکس بدون ذکر نام صاحبش یعنی masoud-mh حرام است . )

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
این پیام جزء بازی های crash n sane trilogy نیست ولی درباره کراشه .
.
.
.
.
کی میتونه رکورد منو تو بازی CTR و در مرحله پوپا پوپا شکست بده ، هااااااااااااااااان ؟؟؟ :-?:-?
مطمئنم هیچکی نمیتونه !!! /:)/:)/:)
این هم لینک عکسش :
http://uupload.ir/files/l29_dffddffddf.png
به هیچ کیم نمیگم که چه کدی رو بزنه و از کدوم راه های مخفی مرحله پوپاپوپا بگذره !!!
توجه : ( معرفی کردن این عکس بدون ذکر نام صاحبش یعنی masoud-mh حرام است . )
آفرین به هیچکس نگو! لول
ملت قبل از اینکه های کنید - اینترنتو بای کنید لول

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر