Multi Platform Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

crash-nsane-trilogy-logo-600x337.jpg

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

پلتفرم: PlayStation 4، Xbox One، Switch و PC

تاریخ انتشار: 9 تیرماه

قیمت: 39$

Crash N.Sane Trilogy نسخه ریمستر شده یا دوباره سازی شده سه نسخه اول سری Crash Bandicoot، یعنی Crash Bandicoot و Crash Bandicoot 2:Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot:Warped است که توسط استدیو Vicarious Vision در دست ساخت بوده و سال آینده توسط Activison به صورت انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

N.Sane طبق وعده سونی یک ریمستر ساده نبوده و تنها به رزولوشن و فریم ریت بالاتر بسنده نمی‌کند و همانند یک Remake‌ واقعای همه چیز مجدد و از نو طراحی شده است. با این حال به گفته سازندگان N.Sane Trilogy یک دوباره سازی نیست و برای توصیف بازی خود از عبارت Remaster Plus استفاده می‌کنند. Dan Tanguay کارگردان بازی می‌گوید:

"اولین گام برای بازسازی Crash اینه که تشخیص بدیم چه چیزی این بازی رو اینقدر خاص کرده و باعث شده فن‌ها بعد از گذشت این همه سال هنوز اون رو دوست داشته باشن. و بهترین راه برای این کار بازی کردن مجدد Crash های قدیمیه! ما انقدر سه شماره اول رو بازی کردیم که دکمه‌های دسته‌هامون از دم خراب شدن!! علاوه‌بر این ما مجدد همه کانسپت آرت‌های کرش‌های اورجینال و تبلیغاتشون رو بررسی کردیم. حتی برای بهتر شدن کار منابع الهام Naughty Dog زمان ساخت بازی (Who Framed Roger Rabbit و Looney Tunes) رو نگاه کردیم تا ببینیم این ایده‌ها از کجا امدن."

V2 برای رسیدن به یک بازسازی بی‌نقص کار خود را بر پایه سه اصل بزرگ بنا نهاده است:

طراحی مجدد همه مراحل و مدل سازی دوباره آبجکت‌ها، بر اساس طراحی اصلی

31280965751_d6a2c965b2_o-670x377.jpg

طراحی مجدد همه شخصیت‌ها، بدون دخل و تصرف در ظاهر (تا مدل‌ها بجای شماره‌های اخیر به بازی‌های اصلی وفادار باشن)

30574389754_136c81aa5b_o-670x377.png

طراحی و ساخت مجدد همه صحنه‌های نمایشی مطابق با نسخه‌های اصلی

31280965251_d3a36f6de5_o-670x376.png

اما با این حال V2 برای مدرن شدن گیم‌پلی تغییراتی را نیز در همه نسخه‌ها اعمال کرده است:

اضافه شدن سیستم دخیره سازی اتوماتیک و دستی (خداحافظ مموری کارت!)

طراحی منو‌‌های جدید که کلیه اطلاعات را یکجا و کنار هم در اختیار گیمرها قرار می‌دهد.

31280965101_bc1824597f_o-670x376.png

اضافه شدن مراحل زمانی به هر سه شماره بازی

31280964961_6507238d5f_o-670x376.png

آخرین ویرایش:

Daniel4u

کاربر سایت
Jun 10, 2018
103
از سایت دانلودها دارم دانلود میکنم درکنارش دوتا DLC هم برای دانلود گذاشت. بعد از نصب بازی از طریق PKG installer این دوتا رو نصب کنم رو بازی اعمال میشه ؟

• Like
Reactions: 235matin235

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
ببین بازیهای 22 سال پیش PS چی بوده که هنوز سرش دعواس و ایکس باکس دارا له له میزنن واسش. !
اين ربطي به نوع بازي يا سازنده اش نداره عزيز اين ربط به خاطرات كودكي داره كه وقتي بازي ميكني توي سن مثلا سي دو ياد بچگي هات ميوفتي مثلا من هر سال بازي پارازيت ايو يك و دو يه بار تموم ميكنم چون يكي از بهترين بازي ها دوران كودكيم بود اين كراشم جزو اوناست اينقدر فن بازي در نياريم الان برو توي امازون دارند نيتيندو يا همون ميكرو خودمون با خروجي اچ دي ميفروشن چون خيلي ها توي دنيا از اين كنسول خاطرات دارند ربطي به خوب بودن يا بد بودن نداره يكم منطقي باشيم

Sent from my iPhone using Tapatalk

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
header.jpg

بالاخره پس از گذشت 1 سال بازی از انحصار سونی خارج شد و برای دیگر پلتفرم ها از جمله pc منتشر شد بازی از 4k گرافیک بالاتر همچنین 60 فریم پشتیبانی می کند.

نسخه ی pc دارای تمامی dlc هایی هم که تا این لحظه برای بازی منتشر شده نیز هست.
SYSTEM REQUIREMENTS

• MINIMUM:
    • Processor: Intel Core i5-750 @ 2.67GHz | AMD Phenom II X4 965 @ 3.4GHz
    • Memory: 8 GB RAM
    • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB | AMD Radeon HD 7850 2GB
    • DirectX: Version 9.0c
    • Storage: 30 GB available space
    • Sound Card: DirectX 9.0c Compatible

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
متاسفانه پورت بازی بسیار بد هستش و بازی فراتر از ۵۰ فریم نمیره! البته یه سری ترفند برای رسوندن فریم بازی به 60 ابداع شده که برای من کارنکرد . خیلیام قفل شدن فریم روی 48 رو گزارش دادن . امیدوارم هرچه زودتر یه پچی ارائه بشه تا این مشکل رو حل کنن. اما اینپوت لگ نسخه پلی ۴ تو این ورژن حل شده و کنترل این روباه مکار به شدت دلپذیره!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: s.1

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
اين ربطي به نوع بازي يا سازنده اش نداره عزيز اين ربط به خاطرات كودكي داره كه وقتي بازي ميكني توي سن مثلا سي دو ياد بچگي هات ميوفتي مثلا من هر سال بازي پارازيت ايو يك و دو يه بار تموم ميكنم چون يكي از بهترين بازي ها دوران كودكيم بود اين كراشم جزو اوناست اينقدر فن بازي در نياريم الان برو توي امازون دارند نيتيندو يا همون ميكرو خودمون با خروجي اچ دي ميفروشن چون خيلي ها توي دنيا از اين كنسول خاطرات دارند ربطي به خوب بودن يا بد بودن نداره يكم منطقي باشيم

Sent from my iPhone using Tapatalk
گفتی پارازیت ایو و داغ دلم تازه کردی
نمیدونم چرا بازی به این خوبی دیگه هیچ ادامه ای براش ساخته نشد
گیم پلی و گرافیکش اون زمان خدا بود
برای من هم ردیف رزیدنت اویل بود

• Like
Reactions: 235matin235

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
من دو تا دسته دارم یکی شیائومی یکی هم دسته معمولی که usb داره هر کار میکنم نمیتونم با دسته بازی کنم
نرم افزار x360 رو هم نصب کردم باز نمیشه
شما هم مشکل دسته دارید؟
سلام برای دسته شیاعومی یه نرم افزار هست که اونو به Xinput تبدیل میکنه،میتونید برای همه بازیا استفاده کنید

irungentoo/Xiaomi_gamepad

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
سلام برای دسته شیاعومی یه نرم افزار هست که اونو به Xinput تبدیل میکنه،میتونید برای همه بازیا استفاده کنید

irungentoo/Xiaomi_gamepad
دسته شیایومیم مشکلی نداره همه بازی ها رو جواب داده
فقط این بازی رو وقتی میرم تو خود بازی دقیقا کمی میرم جلو از کار میافته وگرنه تو منوی اولیش کار میکنه دسته
اون یکی دسته که کلا کار نمیکنه
فقط برای این بازی به مشکل خوردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر