CPU :THQ ضعیف دلیل لغو شدن Metro: Last Light برای Wii U نبوده است

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
چندی پیش، Oles Shishkovtsov از استودیو 4A Games، سازنده بازی Metro: Last Light اعلام کرده بود که به خاطر CPU ضعیف کنسول Wii U، این بازی بر روی این کنسول منتشر نخواهد شد. اما بنا بر صحبت های آقای Huw Beynon از شرکت THQ (تهیه کننده بازی)، CPU ضعیف دلیل لغو شدن نسخه Wii U بازی Metro: Last Light نبوده است.

metrolastlight38.jpg

بعد از اعلام CPU ضعیف Wii U به عنوان دلیل لغو این بازی، شرکت THQ از این موضوع ابراز ناراحتی کرد. آقای Beynon در مصاحبه با Spong گفت:" آشنایی ما با کنسول Wii U فقط محدود به چند بررسی ساده کنسول و بسته نرم افزاری (Kit) آن بوده است. ما اندکی با آن کار کردیم و تصمیم گرفتیم زیاد روی آن کار نکنیم، به همین خاطر کار بر روی این کنسول را ادامه ندادیم. نظراتی که در مورد Wii U از 4A Games شنیده اید را با شک و تردید قبول کنید. این نظرات بر اساس بررسی سخت افزار نهایی Wii U گفته نشده اند."

منبع

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
خب حالا فهمیدید cpu ضعیف نیست و اون یارو هکره چرت گفته هکری که می گه cpu نسل بعد xbox
1.6 هست از این بیشتر هم نمی شه ازش انتظار داشت
در ضمن دلیل این که شاید این اقا تونسته هک کنه دستگاه رو به خاطر این بود که cpu از همون خانواده cpu wii بوده

---------- نوشته در 06:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:10 PM ارسال شده بود ----------

احتمالا تهدید شدن دارن فیلم بازی میکنن
این حرف از کجا اومده thq هم می گفت با سخت افزارش مشکل داره و کار باهاش سخته نینتندو یک تیم کمکی فرستاد تا این رو ها رو با سخت افزار بیشتر اشنا کنه بعدش خبر اومد که بله کار باهاش خیلی اسان است
نینتندو تیم هاش رو به همه تیم هایی که کیت ها رو دریافت کردن فرستاده

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
واقعا" اگر ما ميدونستيم اين نينتندو چنان فن هاي جان بر كفي داره كه ديگه روي اين سوپر فن بوي هاي دوتا كنسول ديگه رو هم اسكي مي كنن بهش تعظيم مي كرديم !!!

نميدونم يهو اين فن ها از كجا اومدن كه با طلبكاري هر چه تمام تر ميان مي گن فلاني ها كجان كه مي گفتن cpu فلانه و اينها !
خوب اگر مدرك خاصي داريد بيايد بگيد cpu ما اينقدره و قوي ؟! تا جايي كه اطلاعات من مي گه هيچ وقت نينتندو نيمده بگه cpu ما اينجور و اونجوره ! انواع خبرهارو هم داشتيم كه يكي گفته خوبه يكي گفته بده ! اگر خيلي cpu خفني داشت تا الان ما تركيده بوديم از تبليغات نينتندو !
تا جايي كه همه ميدونن نينتندو اصلا" كاري به قدرت نداره و فقط ميگه راه هاي جديد و روش هاي نو و از اين مدل ايده ها ! قبول هم دارم چون ايده نو و تجاري خوبيه اما ديگه خواهشا" خفه مون نكنيد با اين بحث cpu و سيستم قوي WiiU كه امكان نداره وجود خارجي و واقعي داشته باشه

اون موقع كه دوتا شركت ديگه كنسول هايي با قدرت چند برابر همون Wii دادن همتون مي گفتيد نينتندو گيم پلي خوب رو ميچسبه نه گرافيك و .... از اين حرفها حالا كه كنسول نسل بعد ( ! ) نينتندو اومده يهو همتون چسبيديد به جريان قدرت ! در صورتي كه در قوي تر بودن همين WiiU از دوتا كنسول نسل هفتمي مايكرو و سوني هم شك و شبهه زياده

خواهشا" بچسبيد به همون جريان گيم پلي بهتره چون حرف به حق و درستيه

ديگه خفه شدم از بس يه سري كامنت هارو بعضي حاها در مورد همين قدرت WiiU و ... ديدم !

اين بحث METRO هم دو حالت داره يا همون جريان CPU ضعيف يا اين كه ديدن ساخت اين بازي براشون روي كنسولي كه هاردكور محور نيست و FPS باز با جمعيت زياد وخفن نداره ( بدون در نظر گرفتن شوتر هايي مثل METROID ) صرفه اقتصادي نداره

پ.ن : اين رو هم اضافه كنم من براي كاربر هر كول پوارو ( شرمنده حال انگليسي نوشتن نبود :d ) احترام خاصي قائلم اما اين حرفشون و حرفهاي ديگه مانند اين كه از جانب فن ها زده ميشه قابل قبول براي من نيستند

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
واقعا" اگر ما ميدونستيم اين نينتندو چنان فن هاي جان بر كفي داره كه ديگه روي اين سوپر فن بوي هاي دوتا كنسول ديگه رو هم اسكي مي كنن بهش تعظيم مي كرديم !!!

نميدونم يهو اين فن ها از كجا اومدن كه با طلبكاري هر چه تمام تر ميان مي گن فلاني ها كجان كه مي گفتن cpu فلانه و اينها !
خوب اگر مدرك خاصي داريد بيايد بگيد cpu ما اينقدره و قوي ؟! تا جايي كه اطلاعات من مي گه هيچ وقت نينتندو نيمده بگه cpu ما اينجور و اونجوره ! انواع خبرهارو هم داشتيم كه يكي گفته خوبه يكي گفته بده ! اگر خيلي cpu خفني داشت تا الان ما تركيده بوديم از تبليغات نينتندو !
تا جايي كه همه ميدونن نينتندو اصلا" كاري به قدرت نداره و فقط ميگه راه هاي جديد و روش هاي نو و از اين مدل ايده ها ! قبول هم دارم چون ايده نو و تجاري خوبيه اما ديگه خواهشا" خفه مون نكنيد با اين بحث cpu و سيستم قوي WiiU كه امكان نداره وجود خارجي و واقعي داشته باشه

اون موقع كه دوتا شركت ديگه كنسول هايي با قدرت چند برابر همون Wii دادن همتون مي گفتيد نينتندو گيم پلي خوب رو ميچسبه نه گرافيك و .... از اين حرفها حالا كه كنسول نسل بعد ( ! ) نينتندو اومده يهو همتون چسبيديد به جريان قدرت ! در صورتي كه در قوي تر بودن همين WiiU از دوتا كنسول نسل هفتمي مايكرو و سوني هم شك و شبهه زياده

ديگه خفه شدم از بس يه سري كامنت هارو بعضي حاها در مورد همين قدرت WiiU و ... ديدم !

اين بحث METRO هم دو حالت داره يا همون جريان CPU ضعيف يا اين كه ديدن ساخت اين بازي براشون روي كنسولي كه هاردكور محور نيست و FPS باز با جمعيت زياد وخفن نداره ( بدون در نظر گرفتن شوتر هايي مثل METROID ) صرفه اقتصادي نداره

کسی مجبورتون نکرده بیاین کامنت های رو بخونید تا خفه بشید
تا اون موقع می گفتید سازنده گفته cpu ضعیفه حالا سازنده می گه نه اقا جان اینطور نیست
در رابطه با قوی بودنش هم هیچ شکی نیست کرایتک و این ها گفتن قوی تر از این نسل هست
یک زمانی هم ps2 ضعیف تر از گیم کیوب بود خواهشا الکی حرف نزید که نینتندو کاری به این ها نداره
شما حرف سازنده رو قبول ندارید ما چه کاری کنیم هر دفعه یک دلیلی میارید

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

پ.ن : اين رو هم اضافه كنم من براي كاربر هر كول پوارو ( شرمنده حال انگليسي نوشتن نبود :d ) احترام خاصي قائلم اما اين حرفشون و حرفهاي ديگه مانند اين كه از جانب فن ها زده ميشه قابل قبول براي من نيستند
بهتر اول شما این رو بخونی:
http://forum.bazicenter.com/thread71678/?highlight=
هاردکور محور نیست مطمئنی؟گیم پلی هنوز هم هست
http://forum.bazicenter.com/thread71216/?highlight=
http://forum.bazicenter.com/thread71198/?highlight=
من طلب کار نیستم بهتر درست صحبت کنید بعد اینه کجا بودند این فن ها یهو آمدند بگم من 2 سال زودتر از شما عضو سایت بودم و اینه من فن نینتندو نیستم اگه بودم حداقل کلاپش رو نگه میداشتم.FPS نداره نینتندو مطمئنی؟
....
بهتر اسم من رو هم وسط نیارید چون کار خوبی نیست در مورد کسی که اسمی از کسی نمی بره پاش رو وسط بکشید.
...
قبول کردن نظرات من به دیگران اصلا برام مهم نیست کسی نظر من رو قبول کنه

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
آشنایی ما با کنسول Wii U فقط محدود به چند بررسی ساده کنسول و بسته نرم افزاری (Kit) آن بوده است. ما اندکی با آن کار کردیم و تصمیم گرفتیم زیاد روی آن کار نکنیم، به همین خاطر کار بر روی این کنسول را ادامه ندادیم
مهندس سوت ميزدي سنگين تر بود تا اينو ميگفتي واسه توجيه!

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
مهندس سوت ميزدي سنگين تر بود تا اينو ميگفتي واسه توجيه!
اول این که بازی ساختن برای wii u برای اینکه یک سخت افزار جدید هست سخته نینتندو هم تیم فرستاده به شرکت ها تا بتونن راحت بازی بسازن براش
تیم سازنده هم با توجه به سخت بودن براشون و این که سرشون شلوغه پروژه رو رها کردن

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395

شخصاً به اين نتيجه رسيدم كه بحث سر اينجور مسائل به جايي نميرسه مخصوصاً توي انجمن هاي ايراني، اما يك سئوال دارم اگر فن بازي بد هست چرا فقط براي نينتندو بد باشه؟! انصافاً فن هاي نينتندو اگر جايي از روي تعصب حرفي بزنن يك هزارم فن بازي هاي طرفداراي دو تا كنسول ديگه هم نميشه، منتهي مشكل اينجاست كه بد گفتن از نينتندو مثل خيلي چيزاي ديگه تو ايران مد/رسم شده... حالا از اينا بگذريم جان هر كي دوستدارين به Metroid نگيد شوتر :d

mortezasos

کاربر سایت
Sep 28, 2006
68
اصلاٌ کاری به حرف های شرکت در حال ورشکسته شدن thq ندارم ولی به عنوان یکی از دوستداران نینتندو باید بگم که استفاده از این cpu روی وی یو که قدرتش تقریباً 5 برابر cpu وی هست و تقریباً از نظر کارایی با cpu کنسولی مثل 360 برابر هستش، اصلاٌ جالب نبود. به خصوص با در نظر گرفتن اینکه gpu تو وی یو بسیار قوی تر از کنسول های نسل حاضر هستش و میزان رم هم 4 برابر کنسول های فعلی هستش...

البته این رو هم باید بگم که میشه تو کنسول های بازی تقریباً تمام کارهای cpu (مثل هوش مصنوعی و ...) رو به gpu منتقل کرد (بر عکس کنسول های فعلی که cpu اضافه بار gpu رو تحمل می کنه) ولی اینکار نیاز به برنامه نویسی پیچیده داره که می تونه کار رو برای بازی ساز ها سخت کنه. در مجموع استفاده از این cpu در کنار این gpu قدرتمند، عاقلانه نبود...

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
بعضي از صحبت هارو كه ادم ميبينه توش ميمونه !
نميخوام تيكه تيكه حرفهارو نقل قول كنم و جواب بدم چون به نظرم بيشتر جر و دعوا درست مي كنه
اما ايني كه مي گيد مجبور نيستيد بيايد خبرهارو بخونيد يا كامنت هارو بخونيد فكر نمي كنم جزو حقوقي باشه كه از من گرفته شده باشه ؟! بعد از اون بدبختي اينه كه بعضي از اين مدل كامنت ها حتي به تاپيك هاي ديگه هم كشيده شده !
شمايي كه مياي يه جورايي منو به فن بودن و ... محجكوم مي كني برو ببين توي اين كامنت هاي من چندتا از اين مدل كامنت هاي دعوا درست كن هست و من چندتا دعوا درست كردم !
من نميگم فن بودن بده مي گم اين مدل فن بودن بده !

من وقتي دارم اسم شمارو ميبرم دارم از شما عذر خواهي مي كنم چون اينجا اگر كسي كامنت هارو بخونه مي گه من حرف شمارو زدم تو سرش در صورتي كه منظور من به كامنتهاي ديگه توي ترد هاي ديگه هم بوده !
بعد از اون كشيدن بحث سابقه و انيها كلا" چيز جالب و درستي نيست ! چه بسا يكي روز اولشه اما خيلي اطلاعات داره ! من اصلا" ادعا ندارم كه همچين ادمي ام اما توي اون يكي فروم من بيشتر از اين ها سابقه دارم دليلش هم كه اومدم اينجا جو اونطرف بود كه ديگه كلا" عوض شد بعد رفتن يه سري از بچه ها

نميخوام حرف سازنده رو قبول كنم ؟؟؟؟
نميدونم درست مي گم يا نه اما يه بار خود رجي گفته بود كه قدرت دستگاه براي ما مهم نيست و گيم پلي مهمتره !؟!؟!؟
فعلا" كه نينتندو براي كنسول هايي كه اين چند وقته داده از تكنولوژي هاي چند سال پيش اش استفاده كرده !

شما داري فقط اونهايي رو مي گي كه استوديو ها گفتن خوبه و .... ! پس اونهايي كه گفتن بده چي ؟
يكيش همين بود كه حالا" اومدن خبرو اينطوري برگردوندن

هر وقت چندتا بازي خود نينتندو هم نه اصلا" هر استوديو يا ناشري يا هر چيزي مخلوقي تونست بده بيرون كه از استانداردها هم فراتر باشه ! من با كله قبول مي كنم در حد U2 هم اگر بازي داد بيرون قبول ! چون حداقل مي گيم از PS3 قوي تره !
مشك ان است كه خود ببويد نه انگه عطار بگويد ! هر وقت بازي خفن رو اجرا كرد باشه قبول !

نميخوايدم قبول كنيد اشكالي نداره ! طرفدار نينتندو باشيد من كه مشكلي ندارم باش كاري هم ندارم اصلا" هر كارميخوايد بكنيد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر