Counter Strike Strategies

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
خوب.از اسم تاپیک معلومه.در اینجا به راهنماییها و تکنیکهایی برای بهتر انجام دادن بازی کانتراسترایک می پردازیم.
شاید این تاپیک بیشتر برای خودم باشه.نمیدونم چرا هروقت توی گیم نت های اطراف میرم همیشه در حال هد شات شدن و....شدن هستم(اون چاقو نیست!!)
راه و روشهای تیر اندازی
انتخاب صحیح سلاح
استرتژی های هر نقشه
جلوگیری از ضربه خوردن.
شیوه حرکت
و.....
از مبحثهای قابل مطرح شدن است.
با تشکر.....

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
به نظر من برای اینکه هد شات نشی باید قبل از اونا هد شات کنی.
میتونی از bullpop استفاده کنی برای این کار .
در ضمن همیشه جلیقه و کلاه رو بگیر .

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
یه نکته دیگه
هر وفت famas ( Clarion ) میخری .
برای فاصله دور حتما با راست کلییک روی Burst بذار و فقط کله رو هدف بگیر !!!

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
خوب.از اسم تاپیک معلومه.در اینجا به راهنماییها و تکنیکهایی برای بهتر انجام دادن بازی کانتراسترایک می پردازیم.
شاید این تاپیک بیشتر برای خودم باشه.نمیدونم چرا هروقت توی گیم نت های اطراف میرم همیشه در حال هد شات شدن و....شدن هستم(اون چاقو نیست!!)
راه و روشهای تیر اندازی
انتخاب صحیح سلاح
استرتژی های هر نقشه
جلوگیری از ضربه خوردن.
شیوه حرکت
و.....
از مبحثهای قابل مطرح شدن است.
با تشکر.....
در ابتدا میتونم بگم که برای این که کلا زیاد نمیری عکسالعملت باید تو بازی سریع باشه.یعنی سریع بتونی تصمیم بگیری و اجرا کنی.
برای تیر اندازی برای اولای کار باید بهتره که موقع تیر زدن بشینی تا بازیت بهتر بشه و مراحل بعدی رو انجام بدی.ولی کلا برای دقیق زدن میتونی دکمه ی shift رو بگیری که اهسته راه میره در این صورت تیرات دقیق میخوره.البته باید اونقدر قوی شده باشی که دیگه حداکثر با 3 تیر طرف رو بکشی وگرنه میمیری.در کل برای تیر اندازی بهت پیشنهاد میکنم اگه CS تو خونه داری برو bot بریز و بشین بازی کن.مثلا یک مپ رو 20 ساعت بازی کنی دیگه تقریبا دستت میاد که بتونی راحت افراد رو بکسی در اون مپ.
قسمت های بعدی باید تمرینت بیشتر باشه.تا برات توضیح بدم.

یه نکته دیگه
هر وفت famas ( Clarion ) میخری .
برای فاصله دور حتما با راست کلییک روی Burst بذار و فقط کله رو هدف بگیر !!!
البته اگه حرفه ای باشی در فاصله های نزدیک هم Burst-fire بهتره.مگر اینکه مثلا 3 نفر بیان جلوت.

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
یه نکته دیگه
بازی کانتر سورس و حالت معمولی فقط میشه باش آنلاین و لن بازی کرد ولی با وارد کردن دستور های زیر میتونید بهش bot اضافه کنید .
bot ترور : bot_add_t
botکانتر :add_bot_ct
bot راندوم :bot_add
در ضمن بهتره با هم یکم تمرین کنیم تا تجربیاتو انتقال بدیم.

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
تشکر....
ولی یه جوری رفتار میکنین انگار تنها مخاطب این سایت منم.فعلهای جمعی به کار ببرین.
گفتم که بازیم خوب نیست.ولی نگفتم که تا حالا به ماوس دست نزدم!!!حس میکنم سطحم پایین اومده.
این تاپیک حالت اطلاع رسانی داره.یه چیزیایی بگین که به درد همه بخوره.
قسمت های بعدی باید تمرینت بیشتر باشه.تا برات توضیح بدم.
راههایی برای بهتر بازی کردن.نه بهتر بازی یاد گرفتن.جوری میگی انگار......
به نظر من برای اینکه هد شات نشی باید قبل از اونا هد شات کنی.
میتونی از bullpop استفاده کنی برای این کار .
در ضمن همیشه جلیقه و کلاه رو بگیر .
البته نظر شما متین!!!بعد از چقدر به این نتیجه رسیدی؟!!!(شوخی)
bullpop یا aug اسلحه خوبیه.ولی در مواقعی که پول کافی داری.
در موارد دیگه MP5 و Desert Eagle انتخاب بهتری برای اینکار هست.
در ضمن بهتره با هم یکم تمرین کنیم تا تجربیاتو انتقال بدیم.
شما سرورشو معرفی کن.
برای دقیق زدن میتونی دکمه ی shift رو بگیری که اهسته راه میره در این صورت تیرات دقیق میخوره
واقعا شما توی صحنه ای که یکی دو نفر سبز میشن جلوت و زرت و زرت گلوله حروم میکنن شیفت رو نگه میداری؟؟؟؟؟
حداکثر با 3 تیر طرف رو بکشی وگرنه میمیری
همون یک تیر هست.درسته؟چون با 3 تیر باید هد شات کنی و معمولا انسانها با یک تیر هد شات میشن!!!!
اگه CS تو خونه داری
شما منو باقالی تصور کردی؟؟؟؟؟
مثلا یک مپ رو 20 ساعت بازی کنی دیگه تقریبا دستت میاد که بتونی راحت افراد رو بکسی در اون مپ.
کاملا اشتباه.شاید بتونی استراتژی ها رو یاد بگیری.اما کشتن فقط با تمرین در حالت آنلاین و لن بدست میاد.مثال خوب در این زمینه de_Dust 2 هست که مپی برای کشتار محسوب میشه(اونطوری که در اکثر بازی ها بخش B حذف میشه)
تا اینجا که نا مید کننده بود.امیدوارم بهتر شه.
جای دارکفیلد خالیه(با اون رکورد به نظر میاد دستی داشته باشه)
با تشکر......

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
من هم تو کانتر خیلی ادعام میشد چون معمولا تو خونه روزی حداقل 6 ساعت کانتر بازی میکنم
ولی وقتی که رفتم گیم نت تازه فهمیدم هیچی بارم نیست!
مثل سگ نامردا هد شاتم میکردن:((

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
بلعکس من فکر میکردم بازیم زیاد خوب نیست ولی تو گیم نت رفتم فهمیدم که باید در این زمینه تجدید نظر کنم.

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
والا SUPERMHR جان من قصد بدی نداشتم.اگه چیز بدی گفتم عذر میخوام. ولی شما تاپیک رو یه جوری معرفی کردی که بیشتر خودت ایراد داری!

راههایی برای بهتر بازی کردن.نه بهتر بازی یاد گرفتن.جوری میگی انگار......
خب اول باید یاد بگیری تا بتونی بهتر بازی کنی!:arrowr:

واقعا شما توی صحنه ای که یکی دو نفر سبز میشن جلوت و زرت و زرت گلوله حروم میکنن شیفت رو نگه میداری؟؟؟؟؟
خب چرا نشه این کار رو کرد.البته اول همون چیزی که گفتم رو باید اجرا کنی سری تصمیم بگیری.اگه من AK47 داشته باشم 2 نفر جلوم سبز بشن میتونم با 2 تیر headshotتشون کنم.با همین راهه shift گرفتن!

همون یک تیر هست.درسته؟چون با 3 تیر باید هد شات کنی و معمولا انسانها با یک تیر هد شات میشن!!!!
اگه به جمله ی من دقت میکردی من نوشته بودم که با 3 تیر بکشی نه headshot کنی!

شما منو باقالی تصور کردی؟؟؟؟؟
من قصد توهین نداشتم ولی مگه هر کسی که CS بازی میکنه تو خونش CS نداشته باشه باقالی محسوب میشه؟؟؟؟!!!!!

کاملا اشتباه.شاید بتونی استراتژی ها رو یاد بگیری.اما کشتن فقط با تمرین در حالت آنلاین و لن بدست میاد.مثال خوب در این زمینه de_Dust 2 هست که مپی برای کشتار محسوب میشه(اونطوری که در اکثر بازی ها بخش B حذف میشه)
من در مورد کشتن در مورد اون مپ خاص حرف زدم در مورد کشتن کلی حرف نزدم که.اینی که من گفتم برای این بود که خط headshot اون مپ دستت بیاد.من خودم تو 3-4 تا مپ خط headshot رو بلدم.

در مورد اسلحه هم به نظره من M4 و AK47 کاره همه ی تفنگ ها رو میکنه.SNIPE هم که تویه یک تیم نقش خیلی مهمی داره.تو PISTOL ها هم DESERT و USP خوبه(GLOCK هم در نوع خودش خوبه).
جای دارکفیلد خالیه(با اون رکورد به نظر میاد دستی داشته باشه)
منظورت چیه که دستی داشته باشه؟؟؟

شما سرورشو معرفی کن.
اولین سرور:
RAPGAME==>85.185.167.210:27015
www.rapgame.ir

GAMZONE PUB SERVER==>85.9.68.10:27015
GAMZONE AIM SERVER==>85.9.67.67:27015

این سرور رپ گیم کلا معروفتر و شلوغتره!
این ها IP های سرور های CS انلاین ایرانی هستند(خوباش)شما با dial-up در این سرور ها latency 200 خواهید داشت.

آخرین ویرایش:

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
من هم با 2 اسلحه بیشتر از همه حال میکنم . bullpop & m4 . البته knife یه چیز دیست .
با هیچ کدوم از pistol ها هم حال نمیکنم.

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
2 نفر جلوم سبز بشن میتونم با 2 تیر headshotتشون کنم
خوب این همون کاریه که خیلیا مثل من از اون انجام اون عاجزند.
من خودم توی اینترنت گشتم و چندتا چیز پیدا کردم:
1_یکی از راههای عجیب و عملی برای هدشات کردن با اسلحه Assault مناسب مانند M4 این است که در فاصله های دور قسمت پای حریف را نشانه رفته و دکمه ماوس را نگه دارید تا اسلحه خود به خود با لگد به بالا برود.این روش در بیشتر موارد عملی است.
2_یکی از بهترین اسلحه های کمری هد شات از راه دور یا نزدیک USP است که با اضافه کردن صدا خفه کن گویا مستقیم تر میرود.
برای اینکار بخشی از کمر به بالا را نشانه رفته و شروع بع تیر اندازی تک تک بکنید و به آرامی نشانگر را به سوی سر ببرید.
این روش واقعا موثر است و موجب برتری CT ها در دور اول میشود.

البته همونطور که گفتم اینها رو از اینترنت پیدا کردم و امتحان کردم.
منظورت چیه که دستی داشته باشه؟؟؟
بابا آبروی بازیداتو که بردین!!!!!منظور اینه که در این قضیه مهارت داشته باشدومثلا میگن فلانی توی این کار دستی داره.
ا
گه به جمله ی من دقت میکردی من نوشته بودم که با 3 تیر بکشی نه headshot کنی!
راست میگی.همچین چیزی میشه.اما با اسلحه AK-47اما اگه نداشته باشی چی؟پس اگه بخوایم با سه تیر بکشی نهایتا به هد شات ختم میشه.
من هم با 2 اسلحه بیشتر از همه حال میکنم . bullpop & m4 . البته knife یه چیز دیست
.
Bullpop رو هستم.
بلعکس من فکر میکردم بازیم زیاد خوب نیست ولی تو گیم نت رفتم فهمیدم که باید در این زمینه تجدید نظر کنم.
خوب بستگی به محل هم داره.
شما بیا توی تهران اطراف ما ببین چه خبره.
من حتی توی لبنان هم بازی کردم.واقعا باقالی بودند.
خوب.منتظر ارائه تجریبیات و ترفند هاتون هستم.....

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
یک روشی هم برای کشتن چند نفر کشتن در مقابلتون قرار میگیرند.با نگه داشتن دکمه ی Ctrl و Shift و اینکه هدف خود را بر روی زانو یا یه ذره بالاتر قرار بدید و تیر رو نگه دارید.با این روش میتونید افراد مقابل خود رو بکشید.(البته بستگی به فاصله هم داره اگه خیلی دور باشه نمیشه ولی اگه متوسط باشه باید روی زمین بگیرید)
راست میگی.همچین چیزی میشه.اما با اسلحه AK-47اما اگه نداشته باشی چی؟پس اگه بخوایم با سه تیر بکشی نهایتا به هد شات ختم میشه.
با Rifel ها همون 3 تیر هست ولی با تفنگ های مثل Pistol هم 3 تیر میشه کشت و هم بیشتر(فاصله ی تقریبا نزدیک)مثلا شما با M4 باشی من با GLOCK شاید نتونم شما رو بکشم ولی جون شما مثلا میشه 10 که یک تیر بخورید میمیرید.

1_یکی از راههای عجیب و عملی برای هدشات کردن با اسلحه Assault مناسب مانند M4 این است که در فاصله های دور قسمت پای حریف را نشانه رفته و دکمه ماوس را نگه دارید تا اسلحه خود به خود با لگد به بالا برود.این روش در بیشتر موارد عملی است.
برای AK سعی کنید تک تیر بزنید(قسمت گردن و یه ذره پایین تر هم میشه هد شات کرد).چون اگه دارید امکان داره طرف نمیره.

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
چون اگه دارید امکان داره طرف نمیره.
منظورت از داشتن چیه کلک؟؟اگه منظورت اون داشتنه که اینجوری هر وقت هکدوم میزنیم طرف نمیمیره!!!!!!!!!!!
اگه منظورت نکه داشتنه که قضیه فرق میکنه.
اما یکم کم لطفی داری.شاید اگه به حالت Burst Fire تیر زنی بهتر باشه.یعنی دو یا سه تیر در هر بار.
با تشکر....
ادامه بدید.....

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط SUPERMHR:
.خوب بستگی به محل هم داره.
شما بیا توی تهران اطراف ما ببین چه خبره.
من حتی توی لبنان هم بازی کردم.واقعا باقالی بودند.
خوب.منتظر ارائه تجریبیات و ترفند هاتون هستم.....
اینو خوب گفتی .
گیم نت های دزفول زیاد تعریفی نیستن اینجا گیم نت زیاد نمیرم ولی وقتی میرم اهواز با پسرعمم میریم اونجا بازی میکنیم خیلی بهم میچسبه .
یادمه یه سری تو مسابقات خوزستان تیم 3 نفره ما اول شد قرار شد بریم تهران بابام مخالفت کرد و نتونستم برم . دو تای دیگه هم که یکیش پسرعمم بود دیدن من نمیام نیومدن . خیلی حیف شد . خیلی دوست داشتم با بچه های تهران بازی کنم سطح بازی اونجا رو هم ببینم.
راستی این هم آخرین آپدیت کانتر سورس
http://s5.turboupload.com/f/166153/1138114205/d1df15ec38427eff54c47c2b2e27cce5/CSS-DZ-V5.exe

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر