Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
لعنت به این valve با این سیستم KICK مسخرش ! لعنت ! ~X(:| توی مچ در حالی که MVP اول بودم با اختلاف امتیاز زیاد یه توله س**گی vote kick داد و کیک شدم ! 7 روز بن شدم فقط برای هیچ ! اصلا تا حالا همچین چیزی مزخرفی ندیده بودم ! چرا آخه ؟؟؟ :|:((
یعنی حتی اگر بهترین پلیر هم باشی یه آشغال پیدا بشه و برای ترول بخواد کیک کنه باید 7 روز بن بگیری ؟؟ این چه وضعشه ؟؟؟؟ :|

persian_dokht

کاربر سایت
Jun 17, 2016
21
سلام به همه من قبلا اکانت استیم داشتم و این بازی هم خریده بودم چند وقت آنلاین نشدم الان که میام اصلا اکانتم بالا نمیاد باید چیکار کنم؟

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
سلام به همه من قبلا اکانت استیم داشتم و این بازی هم خریده بودم چند وقت آنلاین نشدم الان که میام اصلا اکانتم بالا نمیاد باید چیکار کنم؟
یعنی چی بالا نمیاد؟! چه اروری میده؟ چه اتفاقی میفته؟ صرف اینکه بگید بالا نمیاد که نمیشه کمکی کرد

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
میگه همچین اکانتی وجود نداره

سلام بر شما

نمیشه همچین چیزی حتی اگه اکانتو هم رمزشو عوض کنن ایدی رو نمیشه عوض کرد به هیچ عنوان پس اگه میزنی نمیره یعنی ایدتو اشتباه میزنی اگه ایدی رو درست بزنی رمزو اشتباه بزنی میگه رمزت اشتباه س ...
درخواست فراموشی رمز بزن ...

• Like
Reactions: S0NY

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
همه راه هارو امتحان کردم حتی ایمیل هم میزنم واسه ساختن اکانت جدید نمیگه که این ایمیل قبلا ساخته شده.
خوب این کارو بکنید: از صفحه ای که لاگین میکنید گزینه forgot your password رو انتخاب کنید بعد در صفحه جدید i forgot my steam account name or password رو انتخاب کنید اونجا با زدن ایمیلی که گفتید میتونید اسم اکانتتون و پسورد رو ریکاور کنید! به همین سادگی

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
میزنم میگه همچین ایمیلی ثبت نشده
خوب شما خودتون گفتید وقتی میخواید ثبت نام کنید بهتون گیر میده که ایمیل تو سیستم هست! نمیشه که یکجا باشه یکجا نباشه! به هرحال من بیشتر از این نمیدونم دوستان اگر میدونن بیان کمک کنن

persian_dokht

کاربر سایت
Jun 17, 2016
21
خوب شما خودتون گفتید وقتی میخواید ثبت نام کنید بهتون گیر میده که ایمیل تو سیستم هست! نمیشه که یکجا باشه یکجا نباشه! به هرحال من بیشتر از این نمیدونم دوستان اگر میدونن بیان کمک کنن
گیر نمیده وقت ثبت نام
من میگم ایمیلمو میزنم میتونم اکانت بسازم ( این یعنی با این ایمیل تا حالا استیم ساخته نشده )

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,072
نام
شایان
دوستان من 3 بار بازی رو تا 90% دانلود کردم بعد دوباره استیم گذاشته از اول دانلود بشه جریان چیه ؟ دیگه اعصابم خورد شده
الان تو فولدر دانلود استیم هم 14 گیگ دانلود شده csgo

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
گیر نمیده وقت ثبت نام
من میگم ایمیلمو میزنم میتونم اکانت بسازم ( این یعنی با این ایمیل تا حالا استیم ساخته نشده )
بله درسته حق با شماست من عذر میخوام اشتباه خونده بودم...
خوب ببینید شما باید یک اطلاعاتی از اکانتتون دستتون باشه که بشه یک کاری براش کرد! حالا شما یا دارید ایمیل رو اشتباه میزنید یا اینکه ایمیل عوض شده به هر دلیلی! اگر مطمئنید ایمیل درسته میتونید برید توی پیامایی که قبلا از استیم براتون اومده ببینید یوزر نیم چی بوده و از طریق اون، پسورد رو به روشی که قبلا گفتم ریکاور کنید

دوستان من 3 بار بازی رو تا 90% دانلود کردم بعد دوباره استیم گذاشته از اول دانلود بشه جریان چیه ؟ دیگه اعصابم خورد شده
الان تو فولدر دانلود استیم هم 14 گیگ دانلود شده csgo
خوب این بیشتر به این دلیل اتفاق میفته که وسط دانلود برای بازی آپدیت اومده! اتفاقا توی سه چهار روز گذشته یک آپدیت حدودا 90 مگی و یک 12 مگی و یک 1 مگی اومده! احتمالا به خاطر این بوده. در کل پیشنهاد میکنم جوری تنظیم کنید که وسط دانلود توقف نداشته باشید چون به هر حال ما خبر نداریم چه مواقعی آپدیت داده میشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر