Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
دیگه کم مونده توی اجنبی بیای تاپیک کانتر رو بزنی ! :D:D
یه سری عکس از نسخه ی بتای بازی دارم که به زودی میذارم !

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,878
نام
صابر
اقا کسی هست بدونه این بازی چه طوری پخش میشه ! میرم توی بازی وقتی میخواد منوی بازی رو بیاره میندازه بیرون !

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
خب بازی یه هفته ی دیگه میاد الان تو استیم داره Pre order میشه به قیمت 13.5 که تخفیف خورده ، قیمت اصلی 15$ هست ! کم کم باید این تاپیک از زیرخاکی در بیاد ! :D

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
واسه آنلاینش هم که شده بایداینو گیر بیاریم اگه بشه اصلشو درست و حسابی خرید خوب میشه بازی دقیقا 1 شهریور منتشر میشه همه برید حالشو ببرید منم الان دارم با وارفیس حال میکنم تا فردا هم دانلود گست ریکن آنلاین تموم میشه میرم فضا تازه امروز دارک سایدرز هم اومد رو سایت ها فردا میرم میگرمش دیگه از منظومه شمسی خارج میشم

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
دوستان نسخه روسی وجود نداره مثلا 5 دلار ؟ :d آخه ارز گرون شده ما هم بی پول .

بازی های valve هیچ کدوم نسخه روسی ندارن که ارزون تر باشه.

دوستان من تاحالا از steam خرید نکردم. چند روز دیگه که cs go منتشر بشه چطور می تونم بخرم؟

بازی 21 august منتشر می شه، بتا اشم برای خریدارا شروع شده و تا 21 ام ادامه داره، می تونید از استیم با کردیت کارد بخرید یا از این سایت هایی که پرداخت می کنن خریداری کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر