Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
دوستان نسخه روسی وجود نداره مثلا 5 دلار ؟ :d آخه ارز گرون شده ما هم بی پول .
store.steampowered.com/?cc=ru

قبلش ارزون بود دیر گفتی ! :D

-----------------

خب من دو روز پیش بازی رو Pre order کردم امروز بتاش برام باز شد دارم اونو دانلود میکنم ! احتمالا یه سرور ایرانی هم با یکی از بچه ها میزنیم !
من دوتا سایت معتبر برای کسایی که میخوان بازی رو تهیه کنن معرفی میکنم پیشنهاد میکنم تا تفیف بازی حذف نشده بخرید !
من خودم از اولی گرفتم چون ارز رو ارزون تر حساب کرد ...

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود

-----------------

خب من دو روز پیش بازی رو Pre order کردم امروز بتاش برام باز شد دارم اونو دانلود میکنم ! احتمالا یه سرور ایرانی هم با یکی از بچه ها میزنیم !
من دوتا سایت معتبر برای کسایی که میخوان بازی رو تهیه کنن معرفی میکنم پیشنهاد میکنم تا تفیف بازی حذف نشده بخرید !

نسخه نهایی چه تاریخی میاد پسر؟

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !

-----------------

سایت ها رو به صورت پیام خصوصی بفرست .

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
دوستان من بتا ی بازی رو انجام دادم واقعا بی نظیره ! با این که حالت کلاسیک بازی رو حفظ کرده ولی خیلی عوض شده ! پیشنهاد میکنم حتما بازی رو بگیرید !
من یکی از دوستام بسیج شده تا بازی رو بخره کسایی که میخوان بگن با PM که من بهش بگم چون گفته اگه 24 نفر بشیم بازی ارزون تر در میاد !

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
دوستان من بتا ی بازی رو انجام دادم واقعا بی نظیره ! با این که حالت کلاسیک بازی رو حفظ کرده ولی خیلی عوض شده ! پیشنهاد میکنم حتما بازی رو بگیرید !
من یکی از دوستام بسیج شده تا بازی رو بخره کسایی که میخوان بگن با PM که من بهش بگم چون گفته اگه 24 نفر بشیم بازی ارزون تر در میاد !

چقدر ارزون تر در میاد؟

yooohooo

کاربر سایت
Sep 23, 2010
98
نام
بهتر هست نگم
یکی به من بگه آیا مثل نسخه ی قبلیش شاهکار هست ؟!
آیا به همون اندازه آدم معتادش میشه ؟
آیا از mw3 بهتره ؟
کلا توضیح بدین دیگه چند تا هم اسکرین شات بذارین

ash!ash

کاربر سایت
Jun 13, 2012
237
می خوام برای PC بخرم .. یکی فقط بگه چطوریه بازیش ؟! تنوع ؟! لول آپی ؟! چی هست دقیقا ! ؟

فقط می تونم بگم اگه BF باز یا COD باز هستی این بازی رو احتمالا خوشت نمیاد.

در کانتر باید عکس العملتون بسیار سریع باشه، خوب گوش کنید، خوب ببینید، سریع به دیده ها و شنیده ها عکس العمل نشون بدید، قاعدتا اگه الان شروع به بازی کردن کانتر توی سرور ها کنید سریع Kick اتون می کنن یا اگه Deathmatch باشه در کمتر از 2 دقیقه 10 بار راحت Kill می شید، خودتون ازش می زنید بیرون، پس اگه حال دارید بشینید ساعت ها با بات ها بازی کنید تا راه و روش اش رو یاد بگیرید این بازی رو بگیرید، توی کانتر هدف گیری و این که به کجای جریف هم می زنید بسیار مهمه چیزی که در BF و COD اهمیت چندانی نداره.

یکی به من بگه آیا مثل نسخه ی قبلیش شاهکار هست ؟!
آیا به همون اندازه آدم معتادش میشه ؟
آیا از mw3 بهتره ؟
کلا توضیح بدین دیگه چند تا هم اسکرین شات بذارین

هست.
مجددا هست.
اگه توی فکرت mw3 هست باید بگم هیچ شباهتی از لحظ گیم پلی نداره
کلا twitch یا own3d یا justin برو استریم هاش رو ببین، own3d زیاده استریم هاش

yooohooo

کاربر سایت
Sep 23, 2010
98
نام
بهتر هست نگم

هست.
مجددا هست.
اگه توی فکرت mw3 هست باید بگم هیچ شباهتی از لحظ گیم پلی نداره
کلا twitch یا own3d یا justin برو استریم هاش رو ببین، own3d زیاده استریم هاش
همچینی میگی رفیق انگاری توی عمرمون کانتر بازی نکردیم :d
گیم پلی بازی مثل نسخه های قبلی هست ؟
یعنی در کل فقط گرافیک و اسلحه ها جدید شده ؟

ash!ash

کاربر سایت
Jun 13, 2012
237
همچینی میگی رفیق انگاری توی عمرمون کانتر بازی نکردیم :d
گیم پلی بازی مثل نسخه های قبلی هست ؟
یعنی در کل فقط گرافیک و اسلحه ها جدید شده ؟

خوب گفتم شاید بازی نکردی :D

یه سری مپ کلاسیک داره، همون dust , dust2 و ...، مثل قبل می تونی بازی کنی

یک سری مپ جدید هم داره

کلا بازی شلوغه و بسیار هم حال می ده، سرور روس هم خیلی خیلی زیاد داره نگران پینگ نباشید

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
فقط می تونم بگم اگه BF باز یا COD باز هستی این بازی رو احتمالا خوشت نمیاد.

در کانتر باید عکس العملتون بسیار سریع باشه، خوب گوش کنید، خوب ببینید، سریع به دیده ها و شنیده ها عکس العمل نشون بدید، قاعدتا اگه الان شروع به بازی کردن کانتر توی سرور ها کنید سریع Kick اتون می کنن یا اگه Deathmatch باشه در کمتر از 2 دقیقه 10 بار راحت Kill می شید، خودتون ازش می زنید بیرون، پس اگه حال دارید بشینید ساعت ها با بات ها بازی کنید تا راه و روش اش رو یاد بگیرید این بازی رو بگیرید، توی کانتر هدف گیری و این که به کجای جریف هم می زنید بسیار مهمه چیزی که در BF و COD اهمیت چندانی نداره.

تو بگو چطوریه اصلا .. یعنی کلاس بندی داره ؟! یا کاملا مثل کانتر قبلیه ؟! لول آپی ؟!

در مورد اون هم Aimbot رو برای همین روز ها ساختند :D !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر