Contrast

jytc9bpz5tlbo3fkynq.jpg

In a 1920s film noir dreamscape, you must become your shadow to help a little girl heal her troubled family.
Cabaret, illusion and performance

As Dawn, the imaginary friend of a little girl, Didi, you have the power to shift from the 3D world into a 2D shadowscape by becoming your shadow.​
Didi's family isn't perfect – her mother is a cabaret singer focused on her career, and her father isn't around any more. As her imaginary best friend, you must use your shadow-shifting abilities to solve complex puzzles and help Didi investigate the secrets that lie behind her troubled family.
Platform:

• [*=center]PS4

• [*=center]Release date TBC
    [*=center]Genre Platform
    [*=center]Publisher Compulsion Games
    [*=center]Developer Compulsion Games

Last edited by a moderator:

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
خبر رو باید فارسی بزاری ...

البته تریلرش تو E3 بود
نوآوری فوق العاده زیادی تو این بازی دیدم
حرکت روی سایه ی اشیاء که به دیوار افتاده اصلی ترین ویژگیه این بازیه

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
نبینم این بازی اینقدر کم پست زده شده در موردش. تریلر جدیدش رو حتما ببینید واقعا خیلی بازی خوش ساختی هست و برای پلاس هم که رایگان قراره باشه زمان عرضه کنسول!

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
من میخواستم اگه ps4 گرفتم موقع لانچ این بازیو بگیرم که واسه پلاس رایگانش کردن! :D خیلی ازش خوشم اومده.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من میخواستم اگه ps4 گرفتم موقع لانچ این بازیو بگیرم که واسه پلاس رایگانش کردن! :D خیلی ازش خوشم اومده.
دقیقا منم همین قصد رو داشتم و وقتی که شنیدم برای پلاس مجانی شده کلی خوشحال شدم :D این سیستم پلتفرم بازی خیلی جالبه که بر اساس استفاده از سایه و قرار گرفتن سایه تو محیط پایه ریزی شده. نکته باحالش هم اینه که کلی معماگونه هم میشه به واسطه همین سیستم پازل و سایه!

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
آقا یعنی واقعا هیچ کس Contrast بازی نکرد؟ چرا تاپیک داره خاک میخوره؟
نیاین ما رو چیز بارون کنین:D واقعا فکر میکنم جای توجه داره بازی

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوستانی که بازی کردند میگن بازی اصلا اونطور که نشون میده جذاب نیست و همون نمره پایین لایقشه...:d بازی ایده جالبی داشته ولی افتضاح پیاده شده.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
من این بازی رو تغریبا تا نصفه هاش رفتم. این هم 3 تا عکس که از نسخه ps4 هنگام بازی گرفتم با کیفیت اصلی هم هست.
کلا بازیش مقداری bug داره و یا کنترل بازی سیستمش مثل بازیهای خیلی قدیمی میمونه. بخشه گرافیکی بیشترش در زیبای بخش هنری بازی هست و همچنین موسقی جالبی داره.
جذابیت داستان به نسبت کافی هست.
مکانیزم بازی بیشتر به سبک حل کردن معماها و platforming هست. شخصیت شما در واقع قابلیت تبدیل شدن به سایه ها رو داره و این اجازه میده تا از محیط بازی با توسط سایه ها عبور کنه. منابع نور در بازی قابل کنترل هست و با توجه به اشیا در محیط شما بایستی سایه های رو تولید کنید که به شما کمک کنه تا به محل مورد نظر که بازی مشخص کرده برسید. بازی زیاد سختی نیست و حوصله سر بر هم نیست. به نظره من underrated هست در مجموع برای یک بار رفتم هم واقعا خوب هست

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,974
نام
رضا
سلام
من این بازی رو تغریبا تا نصفه هاش رفتم. این هم 3 تا عکس که از نسخه ps4 هنگام بازی گرفتم با کیفیت اصلی هم هست.
کلا بازیش مقداری bug داره و یا کنترل بازی سیستمش مثل بازیهای خیلی قدیمی میمونه. بخشه گرافیکی بیشترش در زیبای بخش هنری بازی هست و همچنین موسقی جالبی داره.
جذابیت داستان به نسبت کافی هست.
مکانیزم بازی بیشتر به سبک حل کردن معماها و platforming هست. شخصیت شما در واقع قابلیت تبدیل شدن به سایه ها رو داره و این اجازه میده تا از محیط بازی با توسط سایه ها عبور کنه. منابع نور در بازی قابل کنترل هست و با توجه به اشیا در محیط شما بایستی سایه های رو تولید کنید که به شما کمک کنه تا به محل مورد نظر که بازی مشخص کرده برسید. بازی زیاد سختی نیست و حوصله سر بر هم نیست. به نظره من underrated هست در مجموع برای یک بار رفتم هم واقعا خوب هست
یعنی بنظرت ارزش داره که بازی رو بگیریم!!:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر