Multi Platform Company of Heroes 3

سازنده
Relic
تاریخ انتشار
Feb 23, 2023
ناشر
Sega
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
COH3.jpg
بازی به صورت ناگهانی با انتشار تریلری معرفی شد و 5 اسفند 1401 عرضه خواهد شد.
--------------------------------------------
سازنده: Relic Entertainment
ناشر: SEGA
تاریخ عرضه: 23 فوریه 2023 (5 اسفند 1401)
پلتفرم(ها): PC, PS5, XSX|S​
اطلاعات
  • بازی این سری به جبهه ایتالیا و شمال آفریقا خواهد رفت.
  • بازی دارای 2 بخش داستانی است که یکی در ایتالیا و دیگری در شمال آفریقا روایت میشود.
  • بخش ایتالیا دارای ویژگیها سبک نوبتی است اگرچه نبردهای RTS کلاسیک سری را نیز دارد.
  • بخش آفریقا به صورت کمپین های کلاسیک سری روایت میشود.

تریلر(ها)
------------

عکسها
------------

ss_965ae3637c16e256816bf44b7d4a7604405c4e60.1920x1080.jpg ss_0be9137a49548e57a191864b19c6b856385a57b2.1920x1080.jpg ss_8a539589aed70563c5ec5556124862104e780baf.1920x1080.jpg ss_510480073af1a41234d73b5aaec42ede4ebfc991.1920x1080.jpg ss_f375f56f49cdc2aacf719993797cecee3fc7d555.1920x1080.jpg ss_fc84fd9b9d59f074ac625a49b426b4607d25dc95.1920x1080.jpg

آخرین ویرایش:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
به به چه تریلری . یادم میاد در کنار gears 1 که اونم ۲۰۰۶ عرضه شد از بهترین بازیایی بودن که تجربه کردمو تا سالها با نسخه ۱ ش سرگرم بودم . معرفی یه سری بازیا هرکسیو ممکنه هیجان زده بکنه . COH قطعا یکی از اون بازیاس که تم نوستالژی و احساسی فراونی رو با خودش بهمراه داره . بنظر من عناوین موفق اونایی هستن که حتی گیمری که به اون سبک هم علاقه مند نیس رو بکشونه سمتش و مجاب به تجربه ش کنه ! قطعا سبک مورد علاقه من استراتژی نیس اما واقعا COH نسخه ۱ با اون متا وحشتناک ۹۳ عنوان فوق العاده ای بود که میتونم براحتی کنار بهترین عناوین action/adventure یی که تجربه کردم قرارش بدم ( شایدم Top 10 ! ) ...

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
سلام
من قدیم بازی استراتژیک بازی میکردم ولی الان خیلی نه
کلا هدف تو بازی استراتژیک چیه؟
که طرفدار هم کم نداره

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

هدف سرگرمی
و استفاده از ذهن برا تاکتیک و ... هست

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
خب من حدود 1.5 ساعتی پری-آلفا رو بازی کردم. تغییر اساسی این شماره اضافه شدن Campaign Map ـه که دیگه مثل شماره های قبل نیست که پشت سر هم ماموریت بیاره بلکه میرید تو نقشه ایتالیا و بازی میگه شهر X رو تصرف کنید اما دیگه همه چی دست خودتونه که چطوری به شهر X برسید. میتونید محتاطانه از خط ساحلی و با گرفتن Airfield ها و پشتیبانی نیروی دریایی برید جلو یا دل رو بزنید به دریا و دیوانه وار راش بدید و خطوط دشمن رو بشکنید البته عواقب تصمیمات گردن خودتونه. روی Campaign Map هم بنظرم بازی کمی چالشی بود و شما باید تاکتیک و استراتژی داشته باشید وگرنه دشمن به راحتی شما رو از ایتالیا بیرون میندازه. برای گرفتن نیروهای جدید باید به بندر دسترسی داشته باشید تا براتون تجهیزات و نیرو بفرستن و برای نیروی هوایی باید فرودگاه داشته باشید وگرنه خبری از نیروی هوایی نیست. هر چی بنادر بیشتری تصرف کنید تجهیزات و نیروهای بیشتری میتونید وارد ایتالیا بکنید و کارتون راحت تر میشه.
بازی روی کارت 1080 میانگین 50 فریم میداد جدا از افت فریمهای وحشتناک که همش به پری-آلفا مربوط هست بازی هنوز تا بهینه سازی راه درازی در پیش داره حتی گرافیک بازی کامل بنظر نمیاد ولی بازی عرضه بشه بنظر راحت بشه با کارتهای سری 10 و یه سی پی یو 4 هسته‌ای بشه بازیش کرد.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
خب من حدود 1.5 ساعتی پری-آلفا رو بازی کردم. تغییر اساسی این شماره اضافه شدن Campaign Map ـه که دیگه مثل شماره های قبل نیست که پشت سر هم ماموریت بیاره بلکه میرید تو نقشه ایتالیا و بازی میگه شهر X رو تصرف کنید اما دیگه همه چی دست خودتونه که چطوری به شهر X برسید. میتونید محتاطانه از خط ساحلی و با گرفتن Airfield ها و پشتیبانی نیروی دریایی برید جلو یا دل رو بزنید به دریا و دیوانه وار راش بدید و خطوط دشمن رو بشکنید البته عواقب تصمیمات گردن خودتونه. روی Campaign Map هم بنظرم بازی کمی چالشی بود و شما باید تاکتیک و استراتژی داشته باشید وگرنه دشمن به راحتی شما رو از ایتالیا بیرون میندازه. برای گرفتن نیروهای جدید باید به بندر دسترسی داشته باشید تا براتون تجهیزات و نیرو بفرستن و برای نیروی هوایی باید فرودگاه داشته باشید وگرنه خبری از نیروی هوایی نیست. هر چی بنادر بیشتری تصرف کنید تجهیزات و نیروهای بیشتری میتونید وارد ایتالیا بکنید و کارتون راحت تر میشه.
بازی روی کارت 1080 میانگین 50 فریم میداد جدا از افت فریمهای وحشتناک که همش به پری-آلفا مربوط هست بازی هنوز تا بهینه سازی راه درازی در پیش داره حتی گرافیک بازی کامل بنظر نمیاد ولی بازی عرضه بشه بنظر راحت بشه با کارتهای سری 10 و یه سی پی یو 4 هسته‌ای بشه بازیش کرد.
بازی مثل total war شده؟ یعنی میشه توی کمپین چیزایی مثل دیپلماسی و اینا داشت؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
بازی مثل total war شده؟ یعنی میشه توی کمپین چیزایی مثل دیپلماسی و اینا داشت؟
خیر فقط میتونید نیروها رو حرکت بدید و دستور حمله بدید یا نیروی جدید بگیرید بغیر اینها حرکت دیگه‌ای نمیشه رو نقشه زد.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,351
نام
مــاکــان
من این حالت نیمچه نوبتی که از توتال وار وارد بخش سینگل پلیر کردن دوست دارم.
کلا بخش کمپین و این حالت داینامیکش خیلی جالبه، امیدوارم ویژگیهای جدیدی هم بشه اضافه کنن.
تو باقی موارد خیلی از ویژگیهای بازی کاملا در مراحل ابتدایی توسعست و این کاملا مشخصه.

نمیدونم یکسری چرا همش مثل بچه های خردسال نسبت به تجربه های جدید دافعه دارن؟
رلیک میگه بیاید در توسعه بازی کمکمون کنین، طرف میره تو کمیونیتی استیم بالا تا پایین بازیو میشوره میزاره آفتاب بعد هم : COh1> COh 2 > COh 3

بعد همینها سر Dawn of war 3 میگفتن رلیک به کمیونیتی کاری نداره و اصلا این چیزی نبود که ما پلیرها میخواستیم!! :|:|

اینها هنوز فرق بازی کامل، پری آلفا، ارلی اکسس و ... نمیدونن، چه اعصابی دارن این دولوپرها.

===============
امروز کمی بیشتر بازی کردم ، تازه فهمیدم FPS نباید همش روی 30 باشه:|:D
دیروز چشهمام بعد 2ساعت بازی استاتر گرفته بود:))
با اینکه FPS در تنظیمات روی "آنلاک "بود ولی راهش اینه یک بار روی 30 بزاریم و سیو کنیم، بعدش میشه روی 60 گذاشت و هم آنلاک.

kharmagas4

کاربر سایت
Nov 28, 2018
50
نام
amir
تا 23 فوریه یعنی 4 اسفند تاخیر خورد
نسخه آلفاش یچیزی در حد مد کمپانی دو هست ولی تغییرات جالبی هم داشته مثل درگیری تانک ها یکم واقعی تر شده تخریب پذیریش بهتر شده

• Like
Reactions: Extreme V5

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر