Company of Heroes به صورت online

اقا هر کی علاقه به بازی کردن این بازی(Company of Heroes) داره اینجا اعلام کنه، من خودم این بازیو انلاین بازی کردم حرف نداره خیلی زیبا و از نظر استراتژیکی کامل.:peace:
انلاین بازی کردنش خیلی راحت این چیزارو باید داشته باشین:
1-بازیه Company of Heroes نصب شده.
2-خط adsl 128 به بالا.
3-برنامه hamachi
4-علاقه به این بازی:laughing:

katzo

کاربر سایت
Apr 21, 2008
94
یعنی این 20 مشاهده ای که شده هیچ کسی نظری نداشته و هیچکدوم هم این شرایطی رو که من برای بازی گفتم نداره :confused: اگه که واقعا اینطور باشه باید به جامعه گیمرها تسلیت گفت :( اصلا یکی بیاد بگه این بازیو انجام داده، میدونین این بازی چه درجه ای گرفته ؟ اگه به gamespot سر بزنین و یه سرچ بزنین میبینین که اولین شماره این بازی امتیاز 9 از 10 گرفته و دومین شمارش امتیاز 8 از 10 و جزء یکی از بهترین بازیهای سال 2008 شده.:thinking:
برای اینکه بیشتر با این بازی اشنا بشین در ادامه توضیحاتی از این بازی و عکسایی از بازیهای انلاینی که کردم میزارم براتون و منتظر نظر شما درباره این بازی و اینکه این بازیو انجام دادین یا نه هستم و هر سوالی دارین بپرسین کمکتون کنم.:thanks:

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
من تازه این تاپیک رو دیدم. قبلا خیلی زیاد سینگل پلیر بازی میکردم ( فقط ورماخت و پنزر الیت :D ) الان که دیدم شما این تاپیک رو زدی گفتم بیام بپرسم چه جوری میشه انلاین بازیش کرد ؟ وچه چیزایی میخواد ؟ و سرورش نیاز به CD KEY داره (منظورم ارجیناله ) ؟

katzo

کاربر سایت
Apr 21, 2008
94
انلاین بازی کردنش خیلی راحته اینم بگم که نه اصلا لازم نیست که ارجینال باشه و معمولا این جور بازی ها با پینگ های نسبتا خوب موردی نداره من خودم خیلی بازی کردم فقط افراد کم هستن ،وقتی که بازی رو انلاین بازی کنین تازه زیبایی اصلی بازی رو میفهمین، این بازی از نظر استراتژی فوق العادست وقتی که مغز انسان پشتش باشه به صورتی که بازیه باخته رو به برد میشه تبدیل کرد و یا بر عکس، در پست اول هم توضیح دادم که چه چیزهایی لازم هست و هر مشکلی که داشتین در همینجا و یا تو xfire به من بگین.
id xfire : katzo :thumbup:
منتظرتون هستم برای یک نبرد سخت :boxing:

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
انلاین بازی کردنش خیلی راحته اینم بگم که نه اصلا لازم نیست که ارجینال باشه و معمولا این جور بازی ها با پینگ های نسبتا خوب موردی نداره من خودم خیلی بازی کردم فقط افراد کم هستن ،وقتی که بازی رو انلاین بازی کنین تازه زیبایی اصلی بازی رو میفهمین، این بازی از نظر استراتژی فوق العادست وقتی که مغز انسان پشتش باشه به صورتی که بازیه باخته رو به برد میشه تبدیل کرد و یا بر عکس، در پست اول هم توضیح دادم که چه چیزهایی لازم هست و هر مشکلی که داشتین در همینجا و یا تو xfire به من بگین.
id xfire : katzo :thumbup:
منتظرتون هستم برای یک نبرد سخت :boxing:
به بین من هرچی گشتم برای دانلود این hamachi با ورژن های مختلفش رو به رو شدم خودت کدوم ورژن رو استفاده میکنی ؟

katzo

کاربر سایت
Apr 21, 2008
94
jack sparrows جان خوشحالم که دنبالش هستی اینم لینک hamachi(1011 KB)
Code:
http://rapidshare.com/files/162102546/HamachiSetup-1.0.3.0-en.exe.html
خودم اپلود کردم برات حتما بگیر چون تقریبا بیشتر بازی هار و میتونی با هماچی با نسخه غیر اورجینال انلاین بازی کنی اینم سایت اصلیش اگه دوست داشتین ببینین:
Code:
https://secure.logmein.com/products/hamachi/vpn.asp?lang=en
اخرین نسخه هماچی هست، کرک هم نمی خواد خیلی راحت فقط فایل رو اجرا کنید،بعد در قسمت: start -> connect to -> show all connection برین اونجا کانکشن هماچی رو میبینین و میتونین disable و یا enable بکنینش، از control panel هم میتونین به show all connection برین و کانکشن هاتون رو ببینین، خوب حالا تو network connections که کانکشن ها هستش در بالای صفحه advance رو انتخاب کنین بعد advance settings ، تو صفحه ای که باز میشه در بالا صفحه از بین بقیه کانکشن ها hamachi رو پیدا کنین و اونو با دکمه های سمت راست اولین کانکشن بکنینش و بعد هم ok و تمام ، کامپیوترم یه restart کنین خیلی خوبه;).
بعد از ریست hamachi رو اجرا کنین ابتدا روی دکمه ی Power کلیک کنید(اگر power on نباشد)، سپس روی Create a new network یا join an existing network کلیک کنید،در مورد گزینه ی دوم زمانی که بخواید به یک سرور دیگه Join بشید باید اسم و پسورد اون رو بدیونید که برای ما به اینصورت هستش :
Code:
 USER : fertegh
password : SC
پسورد با حروف بزرگ هستش، ID من هم KATZO.:biggrin1:(فاصله هم نداره)

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
مرسی بابت توضیحات کاملت ولی اینجا من یه مشکلی دارم . اینکه وقتی همه این کارا رو کردم و رفتم توی بازی و بخش مولتی پلیر و انلاین ارور داد و برگشت به منوی اصلی ! ؟

katzo

کاربر سایت
Apr 21, 2008
94
مرسی بابت توضیحات کاملت ولی اینجا من یه مشکلی دارم . اینکه وقتی همه این کارا رو کردم و رفتم توی بازی و بخش مولتی پلیر و انلاین ارور داد و برگشت به منوی اصلی ! ؟

خوب دیگه:confused: شما نباید بری تو قسمت انلاین باید بری تو lan و یا همون شبکه(تو خود بازی) بعد یه نفر که بازی بسازه و شما هم در داخل این بخش باشی بازی رو میبینی و میتونی بهش join کنی و بر عکس همین هر کسی هم میتونه بازی بسازه فقط بهتره اونیکه Adsl بهتری داره این کار رو بکنه:cool:.

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
اقا من هر کاری میکنم نمی تونم به این سروری که گذاشتی وصل به شم . یعنی اصلا توی قسمت لن نمیاد که من بتونم بهش وصل به شم ! نکنه سرورش down هست ؟ بعد از کجا میشه فهمید که الان چه سرور های ON هستن ?
به بینم الان من میتونم خودم بازی درست کنم شما بیای join بشی توش ؟ من ADSL 256 دارم فکر کنم کافی باشه .

]چقدر سوال شدا :D

katzo

کاربر سایت
Apr 21, 2008
94
اقا من هر کاری میکنم نمی تونم به این سروری که گذاشتی وصل به شم . یعنی اصلا توی قسمت لن نمیاد که من بتونم بهش وصل به شم ! نکنه سرورش down هست ؟ بعد از کجا میشه فهمید که الان چه سرور های ON هستن ?
به بینم الان من میتونم خودم بازی درست کنم شما بیای join بشی توش ؟ من ADSL 256 دارم فکر کنم کافی باشه .

]چقدر سوال شدا :D

اقا شما یکار کن این ID من توyahoo messenger
:eek: katzomoto
Add کن من رو کامل راهنماییت کنم، این توضیح هم بدم که این اصلا سرور نیست و شما این یوزر و پسورد رو وقتی در قسمت join an existing network وارد کنین، درون hamachi شما وصل میشین به یه روم شبیه به یاهو مسنجر و در اونجا chat میتونین بکنین و تعیین کنین که کی بازی بسازه و مسائل دیگه و در حالی که این برنامه run هست شما بازی رو اجرا میکنین و به قسمت multiplayer و بعد lan (نه online) پایین صفحه 2 تا گزینه هست host game و join game که با اولی بازی میسازین و با دومی وصل میشین به کسی که بازی رو ساخته.
هر وقت کسی host بشه تو قسمت خالیه چپ صفحه نشون میده که اگه چیزی نباشه یعنی کسی host نشده .
اگه بازم کارت راه نیفتاد همون کاری گفتم بکن(add).

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
اقا شما یکار کن این ID من توyahoo messenger
katzomoto
Add کن من رو کامل راهنماییت کنم، این توضیح هم بدم که این اصلا سرور نیست و شما این یوزر و پسورد رو وقتی در قسمت join an existing network وارد کنین، درون hamachi شما وصل میشین به یه روم شبیه به یاهو مسنجر و در اونجا chat میتونین بکنین و تعیین کنین که کی بازی بسازه و مسائل دیگه و در حالی که این برنامه run هست شما بازی رو اجرا میکنین و به قسمت multiplayer و بعد lan (نه online) پایین صفحه 2 تا گزینه هست host game و join game که با اولی بازی میسازین و با دومی وصل میشین به کسی که بازی رو ساخته.
هر وقت کسی host بشه تو قسمت خالیه چپ صفحه نشون میده که اگه چیزی نباشه یعنی کسی host نشده .
اگه بازم کارت راه نیفتاد همون کاری گفتم بکن(add).

والا در حال حاضر ID یاهو ندارم ولی میگم به عنوان تست هم که شده همین الان من یا شما یه مپ دو نفره توی COH بسازیم و تست کنیم اگه تونستیم بازی کنیم که مشکلی نیست وگرنه به فکر راه حلش میفتیم!!!(اگه میتونی هرچه زودتر خبرش رو بهم بده)

با تشکر

katzo

کاربر سایت
Apr 21, 2008
94
اقا برای رفع اشکال و همچنین هماهنگی برای بازی تو xfire از این لینکی که میزارم عضو بشین:
Code:
http://www.xfire.com/
اول برنامه رو دانلود کنین و بعد عضو بشین خیلی راحت و بیاین تو کلن بازی سنتر که برای اشنایی با کلن و راهنمایی برای عضویت تو این کلن از این لینک اقدام کنین:
Code:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=12128
من معمولا اونجا on هستم و اونجا خیلی سریعتر و راحتتر میشه مشکلات رو هم حل کرد.
ID: katzo تو xfire

katzo

کاربر سایت
Apr 21, 2008
94
من و jack sparrows دیشب با هم چند دست زدیم ، خیلی هم حال داد :biggrin1: (بازی jack sparrows هم واقعا خوب بود ) بچه ها خجالت نکشین پاشین بیاین یه دفعه بازی کنین ببینین چه حالی میده، یه patch هم هست که jack sparrows لینکش رو به من داد که 100mb بیشتر حجم نداره و خیلی باگ هارو میگیره و بازی بالانس میشه اونم نصب بکنیم دیگه همه چی درست میشه البته الان لینک رو ندارم گیر میارم میزارمش.
بچه ها سعی کنن برای هماهنگی بهتر برنامه xfire رو از لینکی که تو پست قبلیم دادم بگیرن و ثبت نام کنن و بعد id من رو (katzo) اد کنن که تعداد بالا بازی کنیم بیشتر حال بده.

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
آقا من بيام؟ بازيم خوب نيست رحم كنين ها! در ضمن رم هم كم دارم . كلا سيستم داغونه . البته قبلا تموم كردم جفتشون رو .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر