Command & Conquer 4 رسما تایید شد !

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
بالاخره بعد از منتشر شدن شایعات فراوان در رابطه با ساخت قسمت چهارم این سری EA رسما تایید کرد که C&C 4 در دست ساخت است.

همین طور EA اعلام کرده است که این بازی در سال 2010 برای PC منتشر میشود. هیچ حرفی در زمینه عرضه این عنوان برای کنسول های خانگی تا کنون زده نشده است. داستان بازی از انتهای C&C 3 شروع میشود درست در جایی که نسل انسان ها در حال انقراض است و دوباره جنگ میان نیروهای GDI و Nod شروع شده است.

candc4.jpg

اطلاعات منتشر شده گویای این مطلب هستند که سیستم جدیدی در C&C 4 گنجانده شده که طبق ان امکان انتخاب کلاس های مختلف به گیمر داده میشود. همچنین قابلیت پیشرفت و اپگرید برای گیمر ها در کنار مکانیزم متحرک سازی Base وجود خواهد داشت. EALA که وظیفه ساخت این بازی را دارد اعلام کرده است که نکات جدید و مثبتی در C&C 4 به کار رفته است که باعث میشود بازی از لحاظ استراتژیک عمق بیشتری پیدا کند.

اطلاعات تکمیلی در رابطه با C&C 4 در 24 جولای منتشر میشود. Gametrailers TV نیز به صورت انحصاری اولین تریلر سینمایی بازی را در 23 جولای پخش میکند.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
نمیدونم چرا ولی من با نسخه قبلی به شدت بیشتر از قبلی ها حال کردم و تا همین الان هم دارم بازی میکنم!خلی خوشم میاد ازش.
ممنون

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
از C&C3 ایراد میگرفتیم در انتظار RA3 بودیم که موقع ریلیزش رسما ناامیدمون کرد!
اینطور که معلومه C&C4 تقریبا همون راه عنوان قبلیش رو ادامه میده به اضافه پیشرفتهای قابل ملاحضه ای که احتمالا داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر