Colin McRae Rally Communities

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
خوب بعد از این همه مدت که هیچ پستی نداشتم و فقط خواننده بودم.
تصمیم گرفتم این تاپیک که مربوط به علاقه مندان بازی کالین مک رالی بزنم
تا بتونیم بچه هایی که از دوستارای این سری هستند رو دور هم جمع کنیم تا انشاءالله دوباره بتونیم مثل سابق ( بازی دات) مسابقاتی رو برگزار کنیم.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
یاده گذشته ها :

81a8bb77d1.jpg

راستی شما همون comman بازی دات هستین که عکس اواتورتون یه پسر با کلاه اسرائیلی بود!!

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
با سلام خدمت دوستان
اول یه تشکر ویژه از علی دارم که دوباره مثل قدیم این تاپیک رو راه انداخت و انشاالله همون طور که خودت گفتی مسابقاتی رو برگزار کنیم.
از دوستان علاقه مند حتما دعوت میکنم که حتما بیان اینجا و پیگیر باشن.فقط یه نکته رو بگم این که رقابت تو این بازی سخته چون دوستانی هستند که تو اینجور بازیها مهارت فوقالعاده ای دارن.تو این بازی هم نشون دادن که چی کاره هستن:d

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
تشکر میکنم از اشکان جان که مثل همیشه آماده رقابته.
متاسفانه کانکت من ایراد داره و من همیشه نمیتونم به بازی دات سر بزنم.
اما از دوتان دعوت میکنم که با پیگیری این تاپیک باعث بشن دوباره مثل قدیم مسابقات رو برگزار کنیم.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نوشته شده توسط Comman:
تشکر میکنم از اشکان جان که مثل همیشه آماده رقابته.
متاسفانه کانکت من ایراد داره و من همیشه نمیتونم به بازی دات سر بزنم.
اما از دوتان دعوت میکنم که با پیگیری این تاپیک باعث بشن دوباره مثل قدیم مسابقات رو برگزار کنیم.
اوه چیشده سایت
واقعا یادش بخیر
راستی منظورشون بازی سنتر بود فکر کنم

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
نوشته شده توسط Death Knight:
من امید هستم.
Lich King یا همون White_Tiger اشکان بود.
واااااااااااااااااااااااااااااای
چه دورانی بود
یادته امید منم جزو تیم تو بودم
چه می کردیم با اون میتسوبیشی لنسرا

چه روزایی بود
واقعا یادش به خیر

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
امید جان معذرت می خوام.
انشاءالله بچه ها جمع بشن که دوباره شروع کنیم.!
من بی صبرانه منتظرم! اگر نظری دارید از همین الان میتونید مطرح کنید.

Brad Pitt

کاربر سایت
Oct 19, 2005
113
سلام به همگی
علی جون از دیدن دوباره این تاپیک خیلی خوشحال شدم
دوباره خاطرات بازیدات ومسابقات رالی برام زنده شد من هنوز چند تا از صفحات اون تاپیک رو روی هاردم دارم.
یادمه چهار تا تیم چهار نفره بودیم. تویه تیم ما ، سرگروه اشکان بود ، اعضایه دیگه تیم هم Alireza862002 و gta2025 بودن و البته خودم
سرگروههای تیمهای دیگه هم امید ، حامد و علی بودن. البته علی یه مهره طلایی داشت که اونم کسی نبود جز امیر ( NIK ) که تقریبآ بیشتر مواقع بهترین رکوردها رو میزاشت.که امیدوارم
اون و بقیه بچه های راننده حالشون خوب باشه.
امیدوارم که تاپیک دوباره راه بیفته. من هنوز بازی رویه سیستمم نصبه.
پس منتظر بقیه بچه ها میمونم.
موفق باشید

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
یادش بخیر :cheesygri منم عضو یه تیم بودم . حیف اون فلشی که داده بودید واسه امضا رو تو هارد ندارم وگرنه میزاشتم

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام

مسابقه خوبی بود (البته هر چند عمر کوتاهی داشت) چون لااقلش باعث شد سر این بازی من با چند نفر در سایت به نصبت زیاد دوست بشم!
من هنوزم پایه برگزاری مسابقه جدید هستم ولی به نظرم بازی Cmr05 یکم قدیمی شده باید به فکر یه بازی جدیدتر باشیم تا تنوع بیشتری حاصل کنه.

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
میشه یه توضیح کوتاهی در مورد مسابقات بدین ؟
علی جان فعلا مسابقه ای در کار نیست هر وقت مسابقه قرار شد به طور جدی برگزار شه توضیحات کامل قرار میگیره در سایت.
ولی کلا اینجوری بود که چند گروه وجود داشت که هر گروه 4 عضو داشت.مراحلی که از قبل انتخاب شده بود رو اعضای مسابقه بازی میکردند و رکورد خودشون رو در سایت قرار میدادند و بر به از نفرات برتر تا به پایین تر امتیاز قرار میگرفت.در پایان هر گروه که امتیازش از همه بالاتر بود اول میشد.

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
یه مسئله دیگه هم هست . با هم آنلاین بازی میکردین یا فقط یه مسیر رو خودتون میرفتین و تنها رکورد در سایت قرار میگرفت .

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
خوب بسیار خوشحال کننده است که بچه ها هنوز چیزی از اون مسابقات یاد دارند.

خوب در مورد اینکه cmr 05 قدیمی من هم شک ندارم اما فکر نمیکنم همنوز چیز جون داری مثل کالین مک وجود داشته باشه!

توکا که مرخصه - اگر خیابانی هم حال کنید فکر مکنم رانندگی تو gt legend خیلی سخته و کسی از پسش بر نمیاد. این evolution gt هم چیز روونیه! حالا دوستان نظراتشون رو بگن تا یه تصمیم بگیریم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر