Co-Op آنلابن در نسخه ی اولیه Fable II وجود نخواهد داشت!

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
Fable_II.jpg

همون طور که می دونید Peter Molyneux طراح اصلی بازی Fable II به این ویژگی معروفه که بعضی از امکاناتی که از قبل قولشو می ده در بازی نهایی وجود ندارند. در رابطه با Fable II گفته بود که این اتفاق نخواهد افتاد، و حتی برعکس خیلی از امکانات موجود در بازی رو قبل از عرضه معرفی نخواهد کرد.

اما حالا Microsoft اعلام کرده که ورژنی از بازی که در روز 21 اکتبر عرضه می شه قابلیت بازی Co-Op آنلابن رو نداره. بازی Co-Op در Fable ویژگی بود که اولین بار در E3 2007 از حالت آفلاینش صحبت شد و سپس در GDC 2008 حالت آنلاینش هم معرفی شد. و حالا در ورژن قابل خرید بازی آنلاین نحواهد بود، اما خوشبختانه بنا بر گفته ی ماکروسافت این قابلیت در یک Patch قابل دانلود به بازی اضافه خواهد شد و این Patch احتمالا در هفته ی اول فروش بازی آماده خواهد شد.

البته تنها چیزی که وجود ندارد قابلیت بازی آنلاین است ولی در عین حال سایر ویژگی های آنلاین در بازی موجود خواهند بود. یعنی می توانید دوستانتون رو در دنیای Fable II به صورت نقطه ای نورانی ببینید و حتی باهاشون Chat یا معامله کنید، در ضمن Co-Op آفلاین هم از اول در بازی هست.

این بازی در تاریخ 21 اکتبر یا 30 مهر به صورت Exclusive برای Xbox 360 عرضه خواهد شد.

منبع

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
من خودم به شخصه اصلا Co_op واسم مهم نیست. فقط دو تا انتظار از این بازی دارم که امیدوارم براورده بشه:
1_ شخصیت اصلی اسم داشته باشه.
2_ بتونه حرف بزنه.

چیزی که توی شماره یکش وجود نداشت و تقریبا همه کارها با پانتومیم اجرا میشد.;)

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
2_ بتونه حرف بزنه
.ولی به نظر من همینجوری که حرف نمیزنه بهتره چون تو این بازی میشه خوب یا بد بود اگه یه صدا براش بزارن مسخره میشه مثلا" فکر کن آدم بدترین کارها رو انجام بده ولی صدای شخصیت عین آدمای خوب باشه (منظورم صدای ملایم ـه ) دیالوگ ها هم همینطور غیر از اینکه دیالوگ ها و صدا وقتی آدم بدی هستی با حالت خوب فرق داشته باشه ...

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
من خودم به شخصه اصلا Co_op واسم مهم نیست. فقط دو تا انتظار از این بازی دارم که امیدوارم براورده بشه:
1_ شخصیت اصلی اسم داشته باشه.
2_ بتونه حرف بزنه.

چیزی که توی شماره یکش وجود نداشت و تقریبا همه کارها با پانتومیم اجرا میشد.;)
تا اونجایی که من می دونم هیچ کدوم از این ها در این بازی وجود نداره، اصلا هدف مالنیو کار روی این نکات نبوده، و اکثر طرفدارا هم با این نکته مشکلی ندارن، اصولا تو این سبک RPG های گسترده که قابلیت طراحی شخصیت بالایی وجود داره (مثل Oblivion ) شخصیت اصلی حرف نمی زنه چون صداپیشگی خیلی پردردسری خواهد داشت و در نهایت هم نتیجه ی خیلی خوبی نداره.
در رابطه با اسم داشتن مطمئنم که نداره و دوباره مثل بازی اول می تونی یک لقب انتخاب کنی، که البته برای هر کدوم از این لقب های صداپیشگی انجام شده، مثلا توی Fable I اگر توی Arena مبارزه می کردی لقبت رو می خوند.

بنابراین اصلا امیدوار نباش که این امکانات رو داشته باشه، ولی اگر از این نکات صرف نظر کنی بازی خیلی پیشرفت های جالبی نسبت به قبل کرده که ارزش بازی کردن داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر