City Interactive در حال حاضر 4 شوتر اول شخص در دست ساخت دارد.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
sniperghostwarrior.jpg

ظاهرا City Interactive که به تازگی Stuart Black خالق شوتر خوش ساخت Black را به چنگ آورده,بر روی یک شوتر جدید با استفاده از Unreal Engine 3 کار میکند.

اواخر نوامبر اعلام شد Black یک شوتر داستان محور در مورد WW II در دست ساخت دارد که بیشتر تمرکز آن بر ماجراجوییهای مهیج است.به علاوه استودیو همزمان در حال کار بر روی دو FPS دیگر با استفاده از CryEngine 3.0 است.

CI در حال حاضر در حال ساخت 4 شوتر اول شخص است که به گفته ی Eurogamer ممکن است یکی از آنها Sniper 2 باشد.

شوتر موفق اما ضعیف Sniper : Ghost Warrior هم اکنون برای X360 و PC در دسترس است و Q1 2011 برای PS3 منتشر خواهد شد.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
البته این رو هم بگما گرافیک بسیار زیبایی داشت.فقط یه کم باگ تو روند بازی نقش افرینی میکرد:d فکر کنم اینا عمدا از باگ برا ایجاد یک عنصر جدید در گیمپلی استفاده کردن:d

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
WTF!!! چهار تا!!! عجب اعتماد به نفسی دارن اینا.
Sniper: GW که یه جُک به تمام معنا بود. از فاصله ی 2 کیلومتری میدیدنت کارت تموم بود=))
یا مثلا سربازا پشتشون به ما بود ولی تیر که میزدن تیرشون بهمون برخورد میکرد!:D
منتظر جُک های جدید CI هستیم.
شوتر موفق اما ضعیف
:blink:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من فکر کنم چون استوارت بلک معروف اومده تو این استودیوی لهستانی، کارهای آیندشون خیلی بهتر از الان بشه. بخصوص که دارن با Cry Engine 3.0 هم کار میکنن.
من آینده خوبی واسه City Interactive می بینم.

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
من فکر کنم چون استوارت بلک معروف اومده تو این استودیوی لهستانی، کارهای آیندشون خیلی بهتر از الان بشه. بخصوص که دارن با Cry Engine 3.0 هم کار میکنن.
من آینده خوبی واسه City Interactive می بینم.

دقیقا ً باهات موافقم .
همین sniper gw اگرچه ایراداتی داشت و در بعضی موارد واقعا ً روی اعصاب بود ولی یه جورایی هم نشون میداد که درآینده می تونه عنوان بزرگی در همین سبک بشه .
من هم به آینده ی این استدیو خیلی خوشبینم .

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
آهان یادم رفته بود پرفروش ترین بازی تاریخه! lol :d
مگه چقدر فروخته که موفق بوده؟!؟:-/
حتما که نباید فروشش از GTA IV عزیزت بیشتر باشه تا بهش بگن موفق!!:D
همین که سود یه همچین شرکی 230% افزایش داشته بعد این بازی یعنی واسشون موفقیت بزرگی بوده.
منبع.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر