Choose Your Destiny | Finale | Scorpion Vs Sub-Zero

The Finale

• مجموع رای دهنده‌ها
    122
  • نظرسنجی بسته شده است .

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,780
نام
نریمان
mdx_chooseyourdestiny-bczlogomk11final.jpg

درود
سری Mortal Kombat نزدیک به سه دهه هست که کار خودشو آغاز کرده و در طول این سال های پرفراز و نشیب همواره عمده محبوبیتش رو مدیون شخصیت های مختلفی بوده که در سری حضور دارن. به همین دلیل با @DFSHINNOK7 عزیز تصمیم گرفتیم یه سری نظرسنجی تهیه کنیم تا ببینیم میزان محبوبیت هر کدام از این نینجاها، سایبورگ ها، جادوگران و خدایان، بین برو بچ BC به چه صورته و محبوب ترین شخصیت ها کیا هستن. :D

• دور اول نظرسنجی ها شامل 12 گروه میشه.
  • گروه ها عمدتا 6 تایی هستن و از هر گروه 2 کرکتر بالا میاد.
  • قابلیت انتخاب 2 کرکتر از هر از هر گروه وجود داره.
  • شخصیت های مهمان و همچنین شخصیت هایی که تو اسپین اف ها یا سریالها معرفی شدن، داخل نظرسنجی نیستن.
  • شخصیت هایی که به عنوان شوخی داخل بازی قرار گرفتن مثل Mokap و Meat داخل نظرسنجی نیستن.
تا جای ممکن سعی کنید تو بحث ها شرکت کنید و دلایلتون برای انتخاب هاتون رو با بقیه به اشتراک بذارید. :D

=============
2xy6_bracket4-cyd.jpg

Top 32
jvrs_mk-chooseyourdestinybzc-top32png.png

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
من نوب سایبوت و کسی کیج رو انتخاب کردم.
نوب که همه می‌شناسیم، اندازه برادر دودی دوستش ندارم ولی کرکتر باحالیه!:D کسی هم بخاطر اینکه بین کرکتر های جدید جدا دوست داشتنی ترینه.
با تشکر از نریمان عزیز بابت نظرسنجی و تاپیک.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,780
نام
نریمان
بانو خیلی فراموش شده بود اتفاقا تا همین پست :D
اون کابال چی داره آخه بهش رای دادید؟ حیف بانو نیست؟ :(

9g3g_ezgif-3-3a023a4969da.gif

من نوب سایبوت و کسی کیج رو انتخاب کردم.
نوب که همه می‌شناسیم، اندازه برادر دودی دوستش ندارم ولی کرکتر باحالیه!:D کسی هم بخاطر اینکه بین کرکتر های جدید جدا دوست داشتنی ترینه.
با تشکر از نریمان عزیز بابت نظرسنجی و تاپیک.
خواهش میکنم، بیشتر زحمتارو @DFSHINNOK7 کشید البته. :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
نوب سایبات که خب بحثی توش نیس. هرکی این شخصیت رو دوس نداره خودشو نیشان بده باهاش صحبتی داشته باشیم :D انتخاب دومم هم کابال بود چون همیشه از کودکی تا همین MK11 یکی از شخصیتای مورد علاقم بود. از طراحی خیلی خوبش تا سلاح و حرکات خشنش.
کسی کیج و کالکتور هم کرکترای خوب MK11 بودن. کالکتور رو همیشه یادم میمونه چون در حالی که همه میگفتن Low Tier هستش، سانیک فاکس باهاش قهرمان یه تورنومنت شد :D
نظرسنجی خیلی خوبیه در کل فقط مراقب اکیبا و خیانتاش باشید. ببینم میتونیم برای اولین بار نوب رو برسونیم فینال و حتی قهرمانش کنیم :D

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
ساب زیرو اصلا در حد و اندازه اسکورپیون نیست که بخواد فینالش بشه. حالا باز Liu Kangـی، Kung Lao یا جکس بود یه حرفی :D
خب دوست عزیز متاسفانه این حرفت باعث شد گیمرتگتو بگیرم و شما رابه مبارزه بطلبم :D

اونی که فکر کرده جنس چینی (ساب زیرو :D) حرفی برای گفتن در برابر جنس ژاپنی (اسکورپین :-") داره قطعا خودش جنس خیلی با کیفیت مصرف می کنه :D:-"
همچنین شما دوست عزیز:D

• Like
Reactions: DFSHINNOK7

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
256
توی کمبت میتونستیت با بعضی کاراکتر ها به طرفتون اجازه نفس کشیدن ندید کاراکترهایی مثل رین ، سکتور، اسموک ،کابال و... اما هیچ کدوم سرعت نوب سایبت رو نداشتن.
با برداشتن نوب سایبت با این استراتژی بدون اینکه به حریف اجازه نفس کشیدن بدید می تونستید طرف رو زیر 10 ثانیه ببرید:

سه مرتبه (مایل جلو A - سه بار C)

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
من کبال رو خیلی دوست دارم همیشه هم زیر سایه بقیه مونده ولی الحق انصاف کسی کیج تو این دوتا مورتال آخری خوب جا افتاده و بهش رای دادم.
من یک رای به کسی کیج دادم چنتا رای میشد بدم؟

• Like
Reactions: DFSHINNOK7

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
dykx_3-min_(2).png

با چه گروه بدی شروع شد من همشون رو دوست دارم غیر از تانیا، البته با عرض پوزش از نریمان عزیز...پس از تانیا شروع میکنم ..

Tanya
همونطور که احتمالا می دونید اسم خواهر بزرگه اد بون سونیا هست و بعد از قرار دادن نامش روی بانو .. خواهر کوچیکه دپرس می شه...بخاطر همین اد اومد ایشون رو آورد توی شماره 4 فقط و فقط بخاطر اینکه اسم خواهر کوچیکش رو قرار بده روش...ولی انصافا توی شماره 4 خیلی بد میزنه بویژه اون فن دریلش که از کامی وایت یاد گرفته...! یه چیزی هم می گفت چی بود ..اَبی اَبو.....هنوز روی مخمه...

توی دیسپشن سر آزاد کردن این دختره چش سفید! شوجینکوی بیچاره از بس این دنیا اون دنیا کرد برای کارای اداریش پیر شد بنده خدا...ولی توی MKx واقعا خوب درآوردنش ...اما ایشون انتخاب من نیست ...

Bo' Rai Cho
می دونم رای نمیاره و بالا نمیاد ولی یکی از انتخابام ایشونه ...توی نظر سنجی چند سال پیش هم تو فروم ایرانی مورتال کامبت سنتر، کلی اِز و جِز کردم تا بیاد بالا ..ولی نشد... تهش همه با دادن نسبت های ناروا و زدن برچسب های باددار چون برو گو....یا چطوری چُ....و...!! اینا پروفایلم رو مورد هدف قرار دادند...

یادتون نره هر چی لوکنگ و بعدش کونگ لائو بلتند! از ایشونه... شوجینکو هم که بماند ،حکم پدری براش داره...!!

ولی توی MKx توی داستان واقعا بهش کم لطفی کردن ...اونجایی که شیناک میاد فرتی آویزونش میکنند وهیچی از هنرنمایی استاد نفاخ دوست داشتن نشون ندادن ...اما انصافا فنونش رو (Drunken Fist ) خیلی خوب در آوردند..اینتراکشنش با پِردیتور رو تو رو خدا همین الان برید یوتیوب یک بار دیگه گوش کنید... کاش تو شماره 11 هم می آوردنش...

یخورده کل کثیف هست و پشت سرش حرف زیاد میزنند و نسبت های بدی بهش میدن ولی بخدا همش بهتونه بنده خدا مشکل معده داره خب ....
خداییش جای drunken master توی مورتال کامبت رو کی بهتر از ایشون می تونست پرکنه ! خوب بود یدونه پیرمرد ریقونه و کوتوله میذاشتن جاش ...تازه چقدر براتون بالا میاره ..کم می گو........!! دیگه چیکار میخواین براتون کنه که بهش رای بدین... می خواین بگم براتون بری.....!!..........حیف که لنگ و پاچش تپل هست و پر مو ..وگرنه به راه های شیطانی متوسل میشدم.....!

اجازه بدید ببینم غیر از خودم فقط یک نفر دیگه بهش رای داده ...واقعا متاسفم برای این نسل جدید که احترام به پیشکسوت ها و اساتید رو فراموش کردند.. @ShahryR جان ، فدایی داری ممنونم ازت دوست خوبم ،کاش همه درک شما رو داشتند........گــومــبِـــی

noob saibot

نوب سایبات توی Umk3 همیشه انتخاب لحظات حساس من بود. وقتی به حریف چقر و بد بدنی می خوردم که تاب مقاومت در برابرش رو نداشتم ، سوییچ می کردم روی نوب و فن دودی؛ بعد سه تا لگد کوتاه پشت هم و یدونه بالا پایین...تمام......این خودش نشون میده کسانی که به نوب رای میدن احتمالا نوبی بیش نبودن و شاید هنوز هم هستند....!! پس روی خصیصه نوب بودنتون این قدر پافشاری نکنید و رای رو بندازید به صندوق کاساندرا...!

نوب مدرن شده با اضافه شدن اون سایه قیری شکل خیلی پر ابهت تر و خاص تر شده ولی نوب اسموک یک چیز دیگه بود...آشرای بنده خدا هم کلی دنبالش بود تا شمشیرو بکنه توش یا شاید هم نوب رو بکنه تو شمشیر.....آخرش هم نفهمیدم کی فرو کرد توی اون یکی...!! اوهوی شمشیرو می گم ، داری به چی فکر میکنی، بی تربیت...!
توی شماره 11 با این که خیلی خفن میزنه ولی خیلی راحت میشه از پسش براومد...من که به این سیاه سوخته رای نمی دم .. تابلو هست میاد بالا دیگه ...امیدوارم بخوره به اسکورپیون تا انتقام واقعی رو اینجا توی فروم ازش بگیریم...

cassie cage

آخ دست گذاشتید رو نقطه حساسم ... کاساندرا...

تعریف ژن خوب اینجا کاملا مشخص میشه ...! بویژه اینکه با پارتی هم اومده بود سرکار و کشکی کشکی زمین رو هم نجات داد..ولی هرچی توی شماره 10 لوس و نچسب بود توی 11 تودل برو شده ...تازه اگه لباس های مامانش رو تنش کنید بهتر هم میشه...
باورتون میشه من بخاطر از دست دادن مادرش کلی باهاش گریه کردم...فقط یخورده بی تربیته که اونم تقسیر باباشه ..مادرش که بنده خدا همش در حاله عملیاته...!

.. x rayشماره x اینقدر هنجار شکن بود که از همون موقع توی لیست کاراکتر های محبوبم قرار بگیره و همینطور سومین مرتبه از اجرای فن گردو شکستم ارثیه پدری..! که منجر به کراشینگ بلو و عقیم شدن طرف برای همیشه میشه...!!
یخورده دردناکه ولی کارسازه بویژه روی شائوکان بدلیل بزرگتر بودن عضو مد نظر جلوه بیشتری داره.... من با همین روش و به مدد دو تا بیچی ..!! که توی دستاشه صدرنشین کینگ آو د هِل هم شدم....از جینا هم یادی بکنیم که خداییش توی گرب کردن حریف همه زحمت رو اون میکشه...! رای من کاساندرا کیج....

Kollector

به اینم میخواستم رای بدما...اَه...به نظرم بین چهاردستان !آخ ببخشید شش دستان..! بهترین طراحی ظاهری و باطنی رو داره و صرفا یک غول بی شاخ و دم نیست ... شائوکان پاچه خوار کم داشت اینم بهشون اضافه شد..اما تا باشه ازین پاچه خوارهای دوست داشتنی ....

یخورده بازی باهاش سخته ولی یدونه موو داره که پایین عقب A ، قفل کنید روی همون ..در آخر لنگ های طرف رو به هوا توی کوله شماست....خودم عاشق انداختن نور چراغ زنبوری توی چشم حریفم ، بعد هم گرب و قارب و قارب بکوفم تو مغزش...
اگه رای خالی دارید تو رو خدا سفید نگذارید اسم کالکتور رو توش بنویسید.. ساعت 4 تا 8 که توی کریپت بساط میکنه یک سر بهش بزنید از خجالتتون در میاد...

Kabal

تو شماره سوم یکی دیگه از Favourite هام بود بویژه با فیتالیتی برداشتن ماسکش که روح طرف به ملکوت اعلا پر میکشید کلی حال میکردم...ولی یک مشکلی که از دیسپشن تا همین الان باهاش پیدا کردم اینه که چرا دو تا دونه لگد درست و حسابی براش طراحی نمیکنند ..درسته، قبول ،نقطه قوتش روی سیخ کباباش هست ، ولی ننجون من بهتر از کابال لنگ و لگد میزنه ..! بابا سوختی جِر نخوردی که ..!

بعدشم توی شماره 11 یجورایی افتاده دست آدمهای خوره نوب سگ...که کابال بر میدارن میرن ته صفحه هی سیخونک پرت میکنند تا میری جلو میپرن بالا و در راستای زاویه 45 درجه باز سیخونک پرت میکنند... یکی از همین برادر ها در استیم هست به نام Bomber man که فقط هم کابال بر میداره، اگه بهش برخوردید بدونید طرف چه عوضی ای هست ...!! فقط.. اینجا که ...کسی نام کاربری استیمش بمبرمن من نیست که... هست...!!

مشخصه توی این دور رای میاره ، حالا در نظر بگیرید مدیر انجمنی چون Skychaser هم پشتشه ... فکر میکنید نمی دونم بقیه اونایی که رای میدن جیباشون پره از پول های کثیف حزب اژدهای سیاه....

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
ببخشید شما؟!
:D

من newshredder ام دیگه...!!

آها اونجا......آخه تبلیغ میشه...!!

والا اونجا خیلی وقته من نرفتم 7.. 8 سالی میشه....

واقعیتش نام کاربری ام یادم نمیاد...(الان میگه طرف خالی بسته همینطوری یچیزی گفته...!)

نه چون اون موقع ها جو گیر بودم و خیلی جاها عضو بودم و هر جا یک اسم داشتم...

اما بین اینا شک دارم یا shredder بود یا two face ... kung lao ….,یا شیناک با پسوند و پیشوند...یا شایدم لئو ناردو بود یا ساگات...

کاربر بدرد بخوری نبودم ..همون گوشه ها با خودم حرف میزدم....!! ولی همین قدر یادمه تصویر پروفایلم شیناک آرماگدون بود... اونجا هم تو سر سگ بزنی یکی درمیون عکساشون شیناک هستند یا کونک لائو... ببخشید بابت آف تاپیک و اینکه باب آشنایی باز نشد...:D
و جا داره اینجا از شما و نریمان عزیز صمیمانه بابت ایجاد این تاپیک زیبا تشکر کنم....فقط امیدوارم تهش خون و خون ریزی نشه...!!

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,618
من newshredder ام دیگه...!!

آها اونجا......آخه تبلیغ میشه...!!

والا اونجا خیلی وقته من نرفتم 7.. 8 سالی میشه....

واقعیتش نام کاربری ام یادم نمیاد...(الان میگه طرف خالی بسته همینطوری یچیزی گفته...!)

نه چون اون موقع ها جو گیر بودم و خیلی جاها عضو بودم و هر جا یک اسم داشتم...

اما بین اینا شک دارم یا shredder بود یا two face ... kung lao ….,یا شیناک با پسوند و پیشوند...یا شایدم لئو ناردو بود یا ساگات...

کاربر بدرد بخوری نبودم ..همیون گوشه ها با خودم حرف میزدم....!! ولی همین قدر یادمه تصویر پروفایلم شیناک آرماگدون بود... اونجا هم تو سر سگ بزنی یکی درمیون عکساشون شیناک هستند یا کونک لائو... ببخشید بابت آف تاپیک و اینکه باب آشنایی باز نشد...:D
نه تبلیغ نمیشه، از اونجا اصلا چی مونده که بخواد تبلیغ بشه! :D
واسه این پرسیدم چون منم از 2011 اونجا بودم و طرفای عرضه‌ی MKX هم یه نظرسنجی داشتیم گفتم شاید به اون نظرسنجی داری اشاره میکنی. :D

در هر صورت پست کاملی گذاشتی. فکر کنم نفر سوم هر گروه هم شانس صعود داره. هر چند که اگه رای سومی در کار بود من به OG Traitor یعنی تانیا رای میدادم.

• Like
Reactions: New Shredder

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر