Choose Your Destiny | Finale | Scorpion Vs Sub-Zero

The Finale

• مجموع رای دهنده‌ها
    122
  • نظرسنجی بسته شده است .

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
mdx_chooseyourdestiny-bczlogomk11final.jpg

درود
سری Mortal Kombat نزدیک به سه دهه هست که کار خودشو آغاز کرده و در طول این سال های پرفراز و نشیب همواره عمده محبوبیتش رو مدیون شخصیت های مختلفی بوده که در سری حضور دارن. به همین دلیل با @DFSHINNOK7 عزیز تصمیم گرفتیم یه سری نظرسنجی تهیه کنیم تا ببینیم میزان محبوبیت هر کدام از این نینجاها، سایبورگ ها، جادوگران و خدایان، بین برو بچ BC به چه صورته و محبوب ترین شخصیت ها کیا هستن. :D

• دور اول نظرسنجی ها شامل 12 گروه میشه.
  • گروه ها عمدتا 6 تایی هستن و از هر گروه 2 کرکتر بالا میاد.
  • قابلیت انتخاب 2 کرکتر از هر از هر گروه وجود داره.
  • شخصیت های مهمان و همچنین شخصیت هایی که تو اسپین اف ها یا سریالها معرفی شدن، داخل نظرسنجی نیستن.
  • شخصیت هایی که به عنوان شوخی داخل بازی قرار گرفتن مثل Mokap و Meat داخل نظرسنجی نیستن.
تا جای ممکن سعی کنید تو بحث ها شرکت کنید و دلایلتون برای انتخاب هاتون رو با بقیه به اشتراک بذارید. :D

=============
2xy6_bracket4-cyd.jpg

Top 32
jvrs_mk-chooseyourdestinybzc-top32png.png

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
گروه قبلی خیلی نزدیک بود کی دوم شد؟ خوب بود نتایج گروه ها رو تو پست اول میزاشتین
اسکورپین و سیندل بالا اومدن، نتایج به زودی به پست اول اضافه میشه.

=========

واقعا استرایکر از Liu Kang رای بیشتری اورده؟ :|
دمتون گرم :|

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
e3jb_a4-min.png

انتخاب اول وآخرم که فقط و فقط بانو اسکارلت هست....من یکی که لیاقت ندارم در مورد ایشون صحبت کنم ...
نریمان جان با تمایلاتی که از شما نسبت به نسوان دیدم فکر میکردم اینجا به توافق برسیم اما اینبار هم مثل اینکه نشد ...درهر صورت این آخرین شانس بود چون هیچ زن دیگه ای در زندگی من نیست...!!

هر کسی جهت گیری فکریش خلافه اینه که اسکارلت بهترین بانوی Mk هست!! توی استیم با همین آیدی بازی سنتر مزین به تمثال مبارک بانو منتظرش می شینم تا به افکارش جهت بدم...
اگه از خدایگان نمی ترسیدم با قرار دادن تصاویر نقش آفرینی ایشون در شماره 9 قطعا نتیجه به نفع ایشون تموم می شد ...اسکورپیون هم می زدیم... ..!!

می خواستم این دور فقط به ایشون رای بدم...تا رقیب برای وجود نازنین شون نتراشم ولی دیدم سو هائو هم هست و خطری بانو رو تهدید نمی کنه ..

اتفاقا سوو هائوی مغول توی اتحاد مرگبار انتخاب اولم بود چون به نظرم اور پاور و قوی ترین کاراکتر اون شماره بود و بهترین کسی که می تونست در مقابل ضربه های مردافکن مولاک دووم بیاره ..کف گرگی هاش رو هنوز به خاطر دارم که می کوبوندم تخت سینه مولاک...!!

توی بازی که جکس لامپ قلبشو درآورد، توی کمیک که اسکورپیون چراغ قلبشو خاموش کرد دیگه واقعا حقش نبود ارون بلک کلک شو بیاندازه تو کیسه برنج و با خودش این ور اونور بره....یعنی دیگه برنمی گرده...

عجیبه دیگون خودش هم وارد صحنه انتخابات شده در حالی که یک نفر از حزب سرخ! کاندید هست...خیلی این صحنه برام آشناست یک نفر با معاونش ...خدایا کجا دیدم...میگن رد دراگون روی این دور حساب ویژه ای باز کرده و حسابی داره شام و ناهار میده ...در هر صورت فکر کنم سوهائو به نفع دیگون کنار بره....

m3q7_1234567.jpg

نایت ولف فقط شماره 3 ..اونم لباس جین آبی ..اتفاقا خبرشو دارم که با T. Hawk توی یک روز از یک مغازه خریدند... خیلی دلم می خواست به نایت ولف هم رای بدم ... ولی به بانو خیانت نمی کنم....به نظرم شما هم رای هاتون رو به صندوق ایشون نریزید میره بالا بعد دعواهاش سر تقسیم اراضی با ارون بلک بالا میگیره و اون نامرد هم دوتا تیر خالی میکنه کنج کله اش و نسلش منقرض می شه....!!

استرایکر آرماگدون که اصلا یک بابای دیگه بود شماره 9 هم نتونست اون کاراکتر سریع و خوش دست شماره سوم رو برای من برگردونه...آخ کجا بودید ببینید حاجیتون با استرایکر وسط کلوپ چه غوغایی به پا میکرد...الکی ها ..حالا همش هم کتک می خوردم...!! به نظرم با اومدن کسی کیج و ارون بلک دیگه استرایکر جزو بازنشسته های لشکری محسوب میشه....

من از لوکنگ متنفرم....نه بخاطر اینکه دستش زیاد روم بلند شده باشه اتفاقا همیشه هم حقش رو گذاشتم کف دستش...بنظرم همیشه حق کونگ لائو رو خورده...زیادی بچه مثبته...فقط هم توی شائولین مانکس بعد از چندبار تموم کردن بازی با کونگ لائو،یک بار باهاش بازی رو به زور تموم کردم....توی 9 و 10 و11 هم حتی محض امتحان حتی به عنوان یار تمرینی تا حالا انتخابش هم نکردم ........دم همه تون گرم اجازه ندید بیاد بالا این بچه پرو ...
حالا هم که دیگه محافظ زمین شده نکبت..! من یکی که دیگه دوست ندارم از زمین محافظت بشه! امیدوارم آوت ورلد هر چه زودتر ترتیب یک حمله رو بده...اصلا شائوکان بیا منو بخول...!!

آپدیت:هر کسی که این پست رو می خونه و رای اضافی داره خواهشا به بانو اسکارلت رای بده من هم در عوض خودم شخصا میام تو اون یکی تاپیک انتخاباتی ! وبه هر لک لک ، میمون , اسب یا هر خری که شما بگید رای میدم..

پ.ن : وای به نظرسنجی قبلی نرسیدم فکر کنم D'Vorah حذف شد ??,آره...خیلی نامردید...

نظرسنجی دور قبل باید ابطال بشه.. "من شواهدی دارم که نشون میده D'Vorah در انتخابات برنده شده، شما با تقلب گسترده و آرای پستی جعلی که برای سیندل و باراکا درست کردید نتیجه رو به نفع خودتون تغییر دادید..."

من نتیجه این نظرسنجی جعلی رو همراه با شواهد و دلائل مُتقن به دیوان عالی بازی سنتر می کشونم...آمارشو دارم که چند نفر از کسانی که به سیندل رای دادند اصلا کاربرهای بن دائم شده بودند...!!

با اینکه این نظرسنجی متقلبانه رو دیگه قبول ندارم ولی اگه اینبار هم
اسکارلت عزیز رای نیاره روز مراسم تحلیف اسکورپیون منتظر حمله به کنگره بازی سنتر باشید....??

8xv0_a1-min.png

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
نریمان عزیز آخه گروه بدی بستی همه خوبا رو یجا آوردی تو یه گروه؟یقینا اگر لیوکانگ تو گروه دیگه بود راحت بالا می اومد.
یادش بخیر تازه مورتال ۳ آلتیمات اومده بود روی یه آرکید توی فروشگاه اتکا خیابون پیروزی (تهران) آورده بودن همیشه نایت ولف برمیداشتم گاهی هم استراکر و لیوکانگ.
حالا خودت حساب کن چه گروه مرگی هستش این گروه برای من. :((

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
نریمان عزیز آخه گروه بدی بستی همه خوبا رو یجا آوردی تو یه گروه؟یقینا اگر لیوکانگ تو گروه دیگه بود راحت بالا می اومد.
یادش بخیر تازه مورتال ۳ آلتیمات اومده بود روی یه آرکید توی فروشگاه اتکا خیابون پیروزی (تهران) آورده بودن همیشه نایت ولف برمیداشتم گاهی هم استراکر و لیوکانگ.
حالا خودت حساب کن چه گروه مرگی هستش این گروه برای من. :((
به سختی داره رقابت می‌کنه با استرایکر بعد تو گروه دیگه چطور میخواست بالا بیاد؟ :))

========

اسکارلت رو دوست دارم ولی اندازه بقیه، باید تو یک یا دو شماره دیگه برگرده تا جایگاه بقیه بانوان رو برام پیدا کنه. :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
دوستان به اسکارلت رای بدید بنده خدا تا مورتال ۹ حقش خورده شد نذارید اینجا هم حذف بشه و بهش ظلم بشه.
View attachment 192392
جرات ندارن لباسش رو اینجوری کنند تو بازی :p :))
---

انقدرم عکس اسکارلت بدون ماسک نزارید...با ماسک بهتره :p

---

دیدم دیگه خیلی داره این وسط ظلم میشه به لیو کانگ بهس رای دادم:-" جدا از اون با این وضعیت به نظر خطرناک هم نمیاد برای آینده ی نظرسنجی :-"

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر