Choose Your Destiny | Finale | Scorpion Vs Sub-Zero

The Finale

• مجموع رای دهنده‌ها
    122
  • نظرسنجی بسته شده است .

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,780
نام
نریمان
mdx_chooseyourdestiny-bczlogomk11final.jpg

درود
سری Mortal Kombat نزدیک به سه دهه هست که کار خودشو آغاز کرده و در طول این سال های پرفراز و نشیب همواره عمده محبوبیتش رو مدیون شخصیت های مختلفی بوده که در سری حضور دارن. به همین دلیل با @DFSHINNOK7 عزیز تصمیم گرفتیم یه سری نظرسنجی تهیه کنیم تا ببینیم میزان محبوبیت هر کدام از این نینجاها، سایبورگ ها، جادوگران و خدایان، بین برو بچ BC به چه صورته و محبوب ترین شخصیت ها کیا هستن. :D

• دور اول نظرسنجی ها شامل 12 گروه میشه.
  • گروه ها عمدتا 6 تایی هستن و از هر گروه 2 کرکتر بالا میاد.
  • قابلیت انتخاب 2 کرکتر از هر از هر گروه وجود داره.
  • شخصیت های مهمان و همچنین شخصیت هایی که تو اسپین اف ها یا سریالها معرفی شدن، داخل نظرسنجی نیستن.
  • شخصیت هایی که به عنوان شوخی داخل بازی قرار گرفتن مثل Mokap و Meat داخل نظرسنجی نیستن.
تا جای ممکن سعی کنید تو بحث ها شرکت کنید و دلایلتون برای انتخاب هاتون رو با بقیه به اشتراک بذارید. :D

=============
2xy6_bracket4-cyd.jpg

Top 32
jvrs_mk-chooseyourdestinybzc-top32png.png

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
هرچی تاپیک جلوتر میره و کاراکترهای بیشتری از راه می‌رسن، بیشتر مطمئن میشم که Mortal Kombat 3 عجب چیز خفنی بود! :D
البته این طوری که توی این چند سال فهمیدم، خیلی از طرفدارهای MK زیاد باهاش حال نمی‌کنن و انتقاد دارن نسبت بهش، ولی برای من بهترین نسخه کلاسیک محسوب میشه و بدجوری با شخصیت‌های جدید بازی حال می‌کردم.
از Kabal که قیافه جالب و مرموزی داشت و اون روزها جزو کاراکترهای محبوب من بود، تا Motaro که خیلی چیز وحشی و خفنی بود و Sindel با اون جیغ‌های زیباش!
از Sheeva با اون شکل و شمایل ترسناک و Nightwolf خوشتیپ(!) تا Stryker که وسط یه مشت کاراکتر عجیب غریب، خیلی ساده به نظر می‌رسید ولی دوستش داشتم. همین‌طور سایبورگ‌هایی که به بازی اضافه شدن هم عشق من بودن و به عنوان کسی که از قدیم از ربات‌جماعت خوشم می‌اومد، واقعاً بازی با اینا برام لذت‌بخش بود. حتی Sub-Zero این نسخه هم به نظرم خیلی خفن بود و با اینکه ظاهر نینجایی نداشت، ولی شخصیت جذابی بود با اون خط قرمز کریتوس مانند! :D
کلاً با اینکه توی بازی خبری از نینجاها نبود و از تم شرقی هم سمت غربی رفته بود (البته که ما نه شرقی، نه غربی هستیم و این چیزا برامون مهم نیست!) ولی برای من از MK2 هم جذاب‌تر بود و حتی از Ultimate MK3 هم حس و حال بهتری داشت! این UMK3 کاراکترهای بیشتری داشت و یه سری چیزهای اضافه، ولی یه جوری بود که در حد MK3 من رو جذب خودش نمی‌کرد و هنوز هم نمی‌دونم جریانش چی بود! :D

87oy_1149518-mameuifx32_2009_09_27_13_36_24_77.jpg

جا داره برای بار صدم بگم که طراحی کاراکترهای نسخه‌های کلاسیک چقدر خفن بودن و از نظر اتمسفر چقدر جالب‌تر از نسخه‌های سه‌بعدی. البته بازی‌های جدید MK هم از نظر طراحی خیلی دارن خوب عمل می‌کنن و فاصله‌شون با دوران درپیت PS2 نجومی شده، ولی باز هر کاری می‌کنن نمی‌تونن به همچین چیزی برسن:

j806_motaro-mk3-walk.gif
blcx_motaro-mk3-stance.gif

یعنی یه حس مخوف و عجیبی داشتن کاراکترهای دوران کلاسیک که توی حالت سه‌بعدی نمیشه مشابهش رو پیدا کرد.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
خب بالاخره رسیدیم به سیندل عزیز :D
همیشه طراحی خوب و خفنی داشت و به شخصه توی MK11 هم شدیدا دوسش داشتم و حتی به نظرم بهترین شخصیت DLC بود. چه از نظر طراحی و کاستوم‌هاش و چه از نظر موو ست‌ها و کمبو زدنش که خیلی سریع و عالی بود. بازی باهاش واقعا لذتبخش بود. ۲تا حرکت مخصوصش یعنی جیغ و استفاده از موهاش جز بهترین اسپشال موو‌های سری MK هستن.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
رای من نایت‌ولف و استرایکر! بین استرایکر و اسکارلت گیر کردم ولی خب استرایکر از شخصیتای محبوب دوران طفولیتم بود برا همین بهش رای دادم :D نایت‌ولف هم نیاز به توضیح نداره مخصوصا اینکه توی MK11 خیلی با قدرت وارد بازی شد و علاقم حتی بیشترم شد نسبت بهش. امیدوارم استرایکر هم وارد نسخه ۱۱ بکنن و لذتشو ببریم. Liu Kang هم در کنار ریدن از نچسبترین شخصیتای MK برای من هستن :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
رای اول که نایت ولفه :D مخصوصا با جک و جونورهای همراهش تو MK 11 :x

استرایکر رو توی MK9 دوست داشتم! خوراک چلنج تاور بود:D
اسکارلت هم باز طراحی MK9ش خوب بود>:)
تو MK11 هم یک سری لباس هاش و صد البته با ماسک خوب بودن:D ، فن هاش یک سریش زیادی باف و دیبافی بود، اهل اینجور بازیا نیستم! اما مثلا اون داسش خیلی خفنه >:)

لیو کانگ هم که خوبه! :D اون لگد طولانیه رو هواش رو دوست دارم، فیتالایتی تبدیل اژدهاش عالیه:D
مبارزه آخر MK 11 خیلیییییی هایپ داشت!
البته توی Shaolin Monks من بیشتر کلاه دار گرامی رو برمیداشتم:-" (اما تو نسخه های اخیر اصلا با اخلاقش حال نمیکنم:-" )

فعلا نمیدونم رای دوم رو چه کنم:D

---

محبوبیت از سر و روی کاراکترهای دوران PS2 میباره ها :D ترکوندن همشون با هم:))
خدایی کاش چندتاشون رو دوباره میوردن تو نسخه های مدرن، شاید محبوب میشدن!

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,780
نام
نریمان
Liu Kang چقدر هیتر داره! :| ناسلامتی Chosen One هستا. :-"

tnv_gu-yue-mmexport1583163321368-mh1583165258245.jpg

رای دوم مال Nightwolf هست، از زمان دیسپشن ازش خوشم میومد اما تو ۱۱ دیگه عاشقش شدم، در کنار گیم پلی خوب، بهترین کاستوم Revenant و بهترین Outro رو تو بازی داره، تو Aftermath هم نقشش خیلی خوب بود. :D

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,618
Liu Kang چقدر هیتر داره! :| ناسلامتی Chosen One هستا. :-"
آره واقعا عجیبه. بعد میگن نتیجه از قبل مشخصه. :|

رای دوم مال Nightwolf هست، از زمان دیسپشن ازش خوشم میومد اما تو ۱۱ دیگه عاشقش شدم، در کنار گیم پلی خوب، بهترین کاستوم Revenant و بهترین Outro رو تو بازی داره، تو Aftermath هم نقشش خیلی خوب بود. :D
گیم پلی اش خیــــــــــلی لذت بخشه. من فکر نمیکردم روزی برسه که یکی از mainهام توی ام کی نایت ولف باشه. down 3 grab

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,780
نام
نریمان
محبوبیت از سر و روی کاراکترهای دوران PS2 میباره ها :D ترکوندن همشون با هم:))
خدایی کاش چندتاشون رو دوباره میوردن تو نسخه های مدرن، شاید محبوب میشدن!
خیلی از شخصیت های دوران 3D پتانسیل بالایی دارن اما مشکل دقیقا همینه که تو نسخه‌های بدی گیر افتادن.
شک ندارم NRS الان می‌تونه مضخرف ترین کرکترهای اون زمان رو برداره و reimagine شون کنه و یه چیز خیلی خفن ازشون در بیاره، دقیقا کاری که با Kenshi, Fujin, Frost, Tanya و... کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر