Chicken Invaders 4 Ultimate Omelette | PC

مرغ های مهاجم 4 املت نهایی
InterAction studios
Genre: Shoot 'em up - Shmup
Platform: PC​

احتمالا تا بحال با این سری از بازیهای خنده دار و شوتینگ آشنا شده اید. کنترل یک سفبنه را به عهده می گیرید و به جنگ با مرغها و تخم مرغ ها می روید تا کره ی زمین و کهکشان را نجات دهید!​

شماره ی چهارم از این سری از بازی ها به تازگی منتشر شده و بار دیگر شما را به مهمانی املتی!!! خود دعوت می کند. روند بازی همانند بازیهای قبلیست با این تفاوت که در این شماره با ایجاد تنوع بیشتر, بر جذابیت آن افزوده شده. دشمنان گوناگون بیشتر, مراحل جورواجور بیشتر و غولآخرهای بزرگتر!​

گرافیک بازی همانند شماره های قبلیست بعلاوه ی انیمیشنهای جدید افزوده شده به اسلحه های بازی. در طول بازی می توان با جمع آوری بسته های هدیه به رنگهای مختلف, اسلحه هایی با قدرت و سرعت متفاوت به سفبنه اضافه نمود و آنها را ارتقاع بخشید. (من خودم اسلحه ی بنفش رو ترجیح میدم)​

بازی تازه منتشر شده پس بشتابید :​

23 MB​

وبسایت رسمی :​

تصاویر :​

chickeninvaders4_1.jpg

http://forum.bazicenter.com/padfiles/chickeninvaders4/ci4-sshot-4.jpg

• Like
Reactions: mehdy.z

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
وای ، بازم چیکن ، ، ، ما روزگاری سر رکورد زدن برای این بازی شرط بندی میکردیم ، خیلی بازی جالبی بود ، من که نسخه 1 رو به نسخه های دیگه ترجیح میدم ، فعلا نسخه 4 (همین که گذاشتید) ، تجربه نکردم ، شاید شیفته این نسخه هم بشم .
لینک دیگه ای ندارید ، اگه مستقیم یا مدیا فایر باشه ، عالی میشه ...;)
بازم ممنون ، چون واقعا بازی شاهکاری هست !!:x

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
متاسفانه این بازی نیاز به رجیسترشدن داره چون تا 3 مرحله که بری بعد بازی میاد از اول جانم

چی داری میگی عموجان :d من خودم قبل از اینکه تاپیک بازی رو ایجاد کنم از همین لینک پست اول دانلود کردم وبازی رو تا آخرش رفتم

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
Steam جدیدن این بازی رو تو قسمت نظر سنجی Greenlight قرار داده که اگه بشه بازی بیاد رو Steam :d
همونطور هم که خودشون گفتن ، اگه این بازی رو استیم بیاد بازی دارای مولتیپلیر بهتر و قیمت بازی بین 7 تا 10 دلار خواهد بود :bighug:
Steam Greenlight :: Chicken Invaders 4
برین رای بدین :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر