Cemu | Wii U Emulator

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
درود.
دوستان من تازگی نسخه fitgirl ِ بازی breath of the wild رو گرفتم که خود بخود هم شبیه سازو نصب میکنه و هم بازیو روش...
بازی هم خیلی اوکیه و راحت اجرا میشه. منم دوتا ماموریت اصلی رو رفتم فعلا فقط مشکلی که هست اینه که تا الان دوتا کاتسین داشته، این تایم صفحه کاملا سبز میشه و فقط صدا و زیرنویس میاد...باز بعد اتمام کاتسین دوباره درست میشه.
این مشکلو چجوری میشه حل کرد؟

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,001
نام
Ali
درود.
دوستان من تازگی نسخه fitgirl ِ بازی breath of the wild رو گرفتم که خود بخود هم شبیه سازو نصب میکنه و هم بازیو روش...
بازی هم خیلی اوکیه و راحت اجرا میشه. منم دوتا ماموریت اصلی رو رفتم فعلا فقط مشکلی که هست اینه که تا الان دوتا کاتسین داشته، این تایم صفحه کاملا سبز میشه و فقط صدا و زیرنویس میاد...باز بعد اتمام کاتسین دوباره درست میشه.
این مشکلو چجوری میشه حل کرد؟
سلام
اگر واقعا برنامه دارید برای این بازی وقت بزارید برید کانال bsod gaming اونجا هر نسخه جدید از cemu که بیاد رو با راهنمایی کامل و پک هایی که میشه دان کرد و همه چیزهایی که نیاز دارید رو میزاره
اخر نسخه اش cemu 1.15.13‌و 1.16.0 هست
خیلی کارهای جالبی میشه با این بازی کرد تو cemu توصیه میکنم بقیه ویدئوهاش رو هم ببینید

• Like
Reactions: HIGH DEVS

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
به نظرم بهترین نسخش همین 1.15.11 هست من 3 هسته ای با این نسخه می رم و خیلی کم پیش میاد فریز کنه فریم دهیشم عالیه

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,001
نام
Ali
به نظرم بهترین نسخش همین 1.15.11 هست من 3 هسته ای با این نسخه می رم و خیلی کم پیش میاد فریز کنه فریم دهیشم عالیه
از نظر پایداری شاید اما از نظر پرفورمنس نسخه های جدید با ساپورت ولکان باعث بهبود خیلی زیادی شدن حتی برای کارت های انویدیا !

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
از نظر پایداری شاید اما از نظر پرفورمنس نسخه های جدید با ساپورت ولکان باعث بهبود خیلی زیادی شدن حتی برای کارت های انویدیا !
حقیقت برای من هیچ فرقی نداره جفتش 1 جور فریم می دن حداقل توی چنتا بازی که تست کردم.

این ppsspp هم توش بازم vulkan برام همونه هر چند نسخه ی گوشیش خیلی بهتره در کل هم ppsspp اخری بدتر فریم می ده.

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
حقیقت برای من هیچ فرقی نداره جفتش 1 جور فریم می دن حداقل توی چنتا بازی که تست کردم.

این ppsspp هم توش بازم vulkan برام همونه هر چند نسخه ی گوشیش خیلی بهتره در کل هم ppsspp اخری بدتر فریم می ده.
ولکان کلا رو انویدیا مشکل داره همون طور که ogl رو amd برا همین تو این جور شبیه سازا که جفتشونو ساپورت می کنند واسه کاربران انویدیا بهتره که همون ogl استفاده کنند
مگر این که شبیه ساز ساپورتش از ولکان خیلی بهتر از ogl باشه مثل rpcs3

• Like
Reactions: soltanmasoud

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کلان VULKAN برای AMD هست 1 جورایی بایدم بهتر فریم بده اما بازم برای من در همین RED DEAD 2 حدود 5 فریم بیشتر می داد بازی هم نرم تر بود حتی حس می کنم INPUT LAG کمتری هم ایجاد می کرد. فعلا OPEN GL برنامه هست که فقط فول ساپورت هست تا بعدا چی بشه.

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,001
نام
Ali
دوستانی که مشکل دارند با cemu
اینو ببینید به احتمال خیلی بالا مشکلتون حل میشه

131706

نمیشه لینک گذاشت ، خودتون برید تو کانالش

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
بچه ها بازی ها رو از کجا میتونم بدون دردسر دانلود کنم؟
لینک
توجه کن رامهایی که پسوند NSP دارنو دانلود نکنی، توی توضیحاتش نوشته پسوند چیه، رامهای NSP هکین برای اجرا مخصوص کنسول، CEMU ساپورت نمی کنه، وارد سایت شدی هم قندشکنت روشن باشه چون غیر مستقیم میفرستت برای نمایش لینکها، MEGA رو انتخاب کن بعد از نمایش لینک ها میتونی قندشکنتو خاموش کنی، با سرعت خیلی بالایی دان می کنه.

• Like
Reactions: TOP Game

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر