Cemu | Wii U Emulator

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
615
من با پردازنده 7100 و گرافیک 1060 میتونم زلدا رو بازی کنم؟قبلا یکی دوبار تست زدم خیلی بدقلق اجرا می‌شد
من پارسال با 1060 (6GB) و i7 6700 روی 4k با graphic pack هایی که BSOD استفاده می کرد و تنظیماتش 60 فریم میگرفتم

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,533
من با پردازنده 7100 و گرافیک 1060 میتونم زلدا رو بازی کنم؟قبلا یکی دوبار تست زدم خیلی بدقلق اجرا می‌شد
هسته های cpu توی امولاتور بیشتر بکار میان و بستگی به اون داره، رمت 8 گیگ باشه، باید نتیجه بگیری روی کارت های انویدیا مچ می شه، و مطابق عکس پایین تنظیم کن گرافیک پکو، جدیدترین نسخه cemu رو بگیر، روی سیستم دیگم 1080ه حسش نیست تست کنم :D چون میدونم راحت 60رو میده.

پ ن: دوستان در خصوص پایرسی روی PC هر سوالی داشتید در خدمتم:))

654614938258268.png

آخرین ویرایش:

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
متاسفانه بر عکس گرافیکت که قویه
Cpu ت ضعیفه

تو شبیه ساز cpu خیلی مهمه

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
لینک
توجه کن رامهایی که پسوند NSP دارنو دانلود نکنی، توی توضیحاتش نوشته پسوند چیه، رامهای NSP هکین برای اجرا مخصوص کنسول، CEMU ساپورت نمی کنه، وارد سایت شدی هم قندشکنت روشن باشه چون غیر مستقیم میفرستت برای نمایش لینکها، MEGA رو انتخاب کن بعد از نمایش لینک ها میتونی قندشکنتو خاموش کنی، با سرعت خیلی بالایی دان می کنه.

NSP که برای سوییچ هستش WIIU پسوند WUX داره EXTRACT شده هاشم که حجم خیلی کمتری دارن دیگه 7.4 گیگ نیستن اونا هم راحت اجرا می شن فقط شبیه ساز CIRTA هست که هک شدش اجرا نمی شه که اونم باز با 1 نرم افزار می دی کریپش کرد ردیف می شه.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,533
NSP که برای سوییچ هستش WIIU پسوند WUX داره EXTRACT شده هاشم که حجم خیلی کمتری دارن دیگه 7.4 گیگ نیستن اونا هم راحت اجرا می شن فقط شبیه ساز CIRTA هست که هک شدش اجرا نمی شه که اونم باز با 1 نرم افزار می دی کریپش کرد ردیف می شه.
منم همینو گفتم! پسوندهای wux rpx iso برای نرم افزار cemu قابل تشخیصن. cemu از همشون بهتره چون تنظیمات خیلی زیادی برای بازی داره.

• Like
Reactions: che-jaleb

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
منم همینو گفتم! پسوندهای wux rpx iso برای نرم افزار cemu قابل تشخیصن. cemu از همشون بهتره چون تنظیمات خیلی زیادی برای بازی داره.

نه شما گفتی NSP برای WIIU هکیه در حالی که برای سوییچ هکی هست که کاریم نکردم فقط اپدیتش رو حذف کردن که کنسول ناگهان اپدیت نشه هکش بپره همین NSP برای YUZU قابل شناسایی و اجرا هست.

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
سلام.
من با این سیستم آخرش نتونستم زلدا 60 فریم بگیرم:
GTX 970
4790K
RAM 8 GB
روی 1080P
View attachment 134416
View attachment 134417
View attachment 134418
پیشنهادی چیزی ندارین؟
یه مشکلی که تنظماتتون داره اینه که static fps رو با fps++ با هم استفاده کردید با این که تو خود توضیحات static fps برید می گه این کارو نکنید

هر چی تیک هم تو بخش enhancment و گرافیک هست رو بردارید و فقط رزولوشن تیک داشته باشه هر وقت سرعت بازی درست شد با بقیه چیزام ور برید

اینارم انجام بدین

• Cemu options > general > graphics settings:
Full Sync at GX2DrawDone enabled (On by default and forced on the Vulkan backend) which fixes bugs unless the GPU load is extremely low in which case it would not have an impact anyway

• Cemuhook (under debug tab) settings:
MM Timer Accuracy: 1ms (irrelevant on Cemu versions without a host timer anymore)
Custom Timer: Cemu Default
Use Cemuhook H264: Enabled

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
epic mickey 2 هم روی اجرا نمی شه بالاخره 1 بازی پیدا کردم روش کلا اجرا نمی شه بدیش اینه که این بازی نسخه pc هم از 6 هسته به بالا روش اجرا نمی شه.

• Like

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
سلام من هر کار میکنم نمیتونم با دسته ps4 ست کنم هر کار میکنم نمیتونم تنظیم کنم کلی تو یوتوب گشتم یک نفر به من مستضعف کمک کنه

Attachments

• Screenshot (5).png
    Screenshot (5).png
    103.6 KB · مشاهده: 15
  • Like

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام من هر کار میکنم نمیتونم با دسته ps4 ست کنم هر کار میکنم نمیتونم تنظیم کنم کلی تو یوتوب گشتم یک نفر به من مستضعف کمک کنه

برنامه کره ds4windows بگیر سایتم داره به اسم دسته 4 جای وان جا می زنه بعد هر کاری دلت می خواد بکن این برنامه کلی کارهای دیگه هم می کنه از جمله تغییر رنگ یا شدت led دسته
نسخه جدیدشم برای ویتا هم اومده اگر کسی داره مشکل dead zone اونم حل کرده

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
دوستان اگر سوا تکراریه ببخشید.
من ورژن 1.15.20e رو دانلود کردم.
بازی Super mario 3D و New Super Mario Bros U رو هم دانلود کردم بازی mario 3d رو اجرا کردم و مشکل نداشت ولی New super mario bros u رو وقتی میزنم اولشو که دنبال هم هستن نوشته دکمه A رو بزنید میاره ولی وقتی A رو میزنم صفحه سیاه میشه بعد از cemu بیرون میپره و میبنده.جالبه دکمه نمیزنم دمو رو میاره و مشکلی نداره ولی پلی نمیده.کمک کنید.پیشاپیش تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر