Cemu | Wii U Emulator

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
من بعد از اکسترکت ریختمش تو هردو پوشه موجود در shaderCache و تو پوشه dump قسمت شیدر هم ریختم ولی بازم بازی رو اجرا میکنم مثل قبل تو بعضی قسمتا کنده مخصوصا زمانی که اون گوریل کوچیکه رو سوار خودش میکنه.

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
بعد از 2 روز کنجار رفتن تونستم زلدا رو روی 60 فریم و بدون کرش فیکس کنم
ماریو رو هم همینطور

چقدر خوبه واقعا انگار هم PC داری هم Wii
میشه بگی کدوم نسخه از شبیه ساز رو بازی میکنی ؟ و چیکار کردی 60 فریم رسید . سیستم چجوره
سیستم من
رم: 16
گرافیک: GTX 1050 4 GB
سی پیو : I5 4440

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
227
نام
peyman
دوستان من دارم zelda wind waker رو بازی میکنم و بازی خیلی خب اجرا میشه فقط هرکاری میکنم سیو نمیکنه لطفا راهنمایی کنید

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
من بعد از اکسترکت ریختمش تو هردو پوشه موجود در shaderCache و تو پوشه dump قسمت شیدر هم ریختم ولی بازم بازی رو اجرا میکنم مثل قبل تو بعضی قسمتا کنده مخصوصا زمانی که اون گوریل کوچیکه رو سوار خودش میکنه.
ببین شاید مثلا تو نسخه اروپایی شیدر ها امریکاست برو تو پوشه شیدرهای transferable بعد ببین اونجا دانکی کونگ فایلی ساخته یا نه (چون اولشی حجمش باید کم باشه) بعد اسم اون شیدری که می خوای رو به اون تغییر بده فایل کم حجم رو هم حذف کن

• Like
Reactions: need to fight

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
میشه بگی کدوم نسخه از شبیه ساز رو بازی میکنی ؟ و چیکار کردی 60 فریم رسید . سیستم چجوره
سیستم من
رم: 16
گرافیک: GTX 1050 4 GB
سی پیو : I5 4440
دوست عزیز سیستمتون خوب نیست برا ۶۰ فریم اینم بدونید خود بازی 720p سی فریم با افت فریم رو کنسول اصلیش اجرا میشه فکر کنم شما بتونید همون کیفیت wii u رو بگیرید ولی بالا تر از اون رو نه
برا افزایش فریم از گرافیک پک fps ++ استفاده کنید

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
ببین شاید مثلا تو نسخه اروپایی شیدر ها امریکاست برو تو پوشه شیدرهای transferable بعد ببین اونجا دانکی کونگ فایلی ساخته یا نه (چون اولشی حجمش باید کم باشه) بعد اسم اون شیدری که می خوای رو به اون تغییر بده فایل کم حجم رو هم حذف کن
بعضی جاها یه کوچولو لگ میزنه یه لحظه و تو جاهای مخفی هم یکم کند میشه.ولی قبلا کلا کند میشد اونا درست شد.60 فریم میده

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
بعضی جاها یه کوچولو لگ میزنه یه لحظه و تو جاهای مخفی هم یکم کند میشه.ولی قبلا کلا کند میشد اونا درست شد.60 فریم میده
اون قبلا که کلا کند میشده سر این بوده که داشته از اول می ساخته
اون جاهایی که الان می گی لگ میزنه سر اینه که اون یه ذره جا رو نساخته
اگر از اول شیدر رو درست بشناسونید و شیدرش کامل باشه تا اخر بازی سر این موضوع لگ ندارید

• Like
Reactions: need to fight

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
دوست عزیز سیستمتون خوب نیست برا ۶۰ فریم اینم بدونید خود بازی 720p سی فریم با افت فریم رو کنسول اصلیش اجرا میشه فکر کنم شما بتونید همون کیفیت wii u رو بگیرید ولی بالا تر از اون رو نه
برا افزایش فریم از گرافیک پک fps ++ استفاده کنید
ممنون من میخوام 30 فریم هم بده کافیه ولی فریمم نهایت تا 20 هست و لگ دارم تو خود منوی بازی 60 فریمه ولی موقع بازی فریم پایین میاد . کدوم نسخه بهترین فریم رو میده ؟
اگه کسی بتون امولاتور خودشو آپ کنه با تمام تنظیمات و فایل ها عالی میشه

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
ممنون من میخوام 30 فریم هم بده کافیه ولی فریمم نهایت تا 20 هست و لگ دارم تو خود منوی بازی 60 فریمه ولی موقع بازی فریم پایین میاد . کدوم نسخه بهترین فریم رو میده ؟
اگه کسی بتون امولاتور خودشو آپ کنه با تمام تنظیمات و فایل ها عالی میشه
گرافیک پک ریختی واسش
فعال کردی بعد ریختنش؟

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
گرافیک پک ریختی واسش
فعال کردی بعد ریختنش؟
همه چیز رو ریختم و از آموزش تو یوتیوب استفاده کردم ولی بازم فریمم خییلی پایینه و فقط مشکل با بازی Zelda دارم بقیه بازی ها مشکلی خاصی نداره از جمله ماریو ها کاملا سالم هست . اگه بتونین شبیه ساز خودتون رو با همه برنامه ها که توش هست آپلود کنید عالی میشه :):)

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
همه چیز رو ریختم و از آموزش تو یوتیوب استفاده کردم ولی بازم فریمم خییلی پایینه و فقط مشکل با بازی Zelda دارم بقیه بازی ها مشکلی خاصی نداره از جمله ماریو ها کاملا سالم هست . اگه بتونین شبیه ساز خودتون رو با همه برنامه ها که توش هست آپلود کنید عالی میشه :):)

cpu ضعیفه فکر میکنم

Shader cache و FPS++ رو هم ریختین تفاوتی نکرد ؟

بازی رو از حالت WUD خارج کردید و بهش پچ بدید ؟ یا همینطوری تو حالت فشرده اجراش میکنید ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر