CD Projekt در حال ساخت یک عنوان بزرگ دیگر

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
The-Witcher-2-v2.jpg

CD Projekt در حال ساخت یک عنوان بزرگ دیگر


در حال حاضر اغلب طرفداران استودیوی CD Projekt منتظر انتشار جدیدترین تریلر از عنوان Cyberpunk 2077 هستند. اما این تمام ماجرا نیست، چرا که این استودیو در مصاحبه ای که با شبکه CNBC لهستان داشته، خبر از رونمایی از یک عنوان AAA دیگر تا قبل از پایان 3 ماه نخست سال 2013 می دهد.

طبق اعلام سایت NeoGAF مدیر عامل شرکت CD Projekt RED افشا کرده است که دومین عنوان AAA این استودیو تا قبل از 3 ماه ابتدایی سال 2013 معرفی خواهد شد. این در حالی است که اکنون این شرکت به طور هم زمان در حال ساخت عنوان Cyberpunk 2077 نیز می باشد و این بدین معناست که احتمالا این عنوان ناشناخته تا قبل از عرضه Cyberpunk 2077 راهی فروشگاه ها خواهد شد.

خیلی وقت است که شایعه ساخت The Witcher 3 بر سر زبان ها افتاده ، اما شرکت CD Projekt تا به حال هیچ تایید و یا اشاره ای به این موضوع نداشته است. ولی به هر حال چیزی که مشخص است ، در آینده بایستی منتظر یک عنوان AAA به همراه پشتیبانی ازبخش Multiplayer از این استودیو باشیم.

در ماه جولای سال گذشته هم خبری منتشر شده بود که به دنبال آن این استودیو قصد داشت تا یک برنامه نویس بخش Multiplayer را در تیم اصلی خودش استخدام کند.

طبق اعلام سازندگان این عنوان AAA قرار است که یک بازی RPG در یک دنیای فانتزی تاریک باشد.


منبع
 
آخرین ویرایش:

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
خیلی وقت است که شایعه ساخت The Witcher 3 بر سر زبان ها افتاده ، اما شرکت CD Projekt تا به حال هیچ تایید و یا اشاره ای به این موضوع نداشته است. ولی به هر حال چیزی که مشخص است ، در آینده بایستی منتظر منتظر یک پروژه AAA به همراه پشتیبانی ازبخش Multiplayer از این استودیو باشیم.

طبق اعلام سازندگان این عنوان AAA قرار است که یک بازی RPG در یک دنیای فانتزی تاریک باشد.

طبق این گفته ها به نظرم به احتمال فراوان همین Withcer 3 خواهد بود
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر