Castlevania: Lords of Shadow 2 به علت کمبود بودجه برای Wii U عرضه نخواهد شد

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
Castlevania-lords-of-shadow-2.jpg

Castlevania: Lords of Shadow 2 به علت کمبود بودجه برای کنسول Wii U عرضه نخواهد شد. به نقل از Eurogamer، تهیه کننده شرکت Konami آقای Dave Cox اعلام کرده است که ناشر این عنوان منابع کافی برای ایجاد شغل مورد نیاز و متناسب با توسعه این بازی در دسترس ندارد.

Cox در اینباره می گوید: " علت اینکه ما این بازی را فقط برای PC، PS3 و XBOX360 عرضه خواهیم کرد اصلا نگران کننده نیست زیرا ما به اندازه کافی طرفداران خود را برای این بازی در دست داریم و ما اگر بخواهیم این بازی را برای کنسول Wii U هم عرضه کنیم، منابع کافی از قبیل اشتغال و ... نداشته و همچنین بودجه مناسبی برای اینکار در دست نیست. "

Cox با این گفته هایش کاملا در مورد این اقدام شفاف سازی کرده است و صریح اعلام کرده که عدم عرضه این بازی به علت نداشتن علاقه برای عرضه بر روی Wii U نیست، بلکه توسعه و ساخت این بازی در اواخر توسعه اش برای سایر پلتفرم ها کار عاقلانه ای نیست.

او می گوید: " این به آن معنی نیست که ما نمی توانیم همچنین کاری را برای این کنسول انجام دهیم، علت این است که ما فقط تمرکزمان بر روی نسخه های کنسولی X360، PS3 و همچنین PC می باشد. "

Castlevania: Lords of Shadow 2 فعلا مراحل تهیه و ساختش را سپری می کند و برای کنسول ها و PC در زمان نامعینی عرضه خواهد شد.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
کی گقته این بهتر از gow ـه ؟ اگه نظر شخصیتونه که خوب محترمه ولی اگه جماعتی گفتند بنده به شخصه اکانتمو مجانی میدم به یکی استفاده کنه !

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
من نمیدونم چرا این نینتندو wiiu رو داد ... ؟؟؟ همه هم به یه بهونه ای براش بازی نمیسازن ....

Pc باز ها بشکن بزنید که یه بازی بهتر از GoW در انتظارتونه :d

=))

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
Cox خیلی آدم باحالیه، عینا میاد حقیقت رو میگه و برخلاف بقیه سازنده ها نمیاد پشت PR قایم بشه و بهانه تراشی کنه.

Not Be Ok

کاربر سایت
Jan 7, 2013
218
نه خودت بگو به خبر چه ربطی داشتت کامنتت؟:|
خب من نمیدونستم این بازی واسه PC میاد و الان فهمیدم :d ضمن اینکه اکثر PC بازها در حصرت GoW به سر میبرن و این جایگزین خیلی عالی هست :d

کی گقته این بهتر از gow ـه ؟ اگه نظر شخصیتونه که خوب محترمه ولی اگه جماعتی گفتند بنده به شخصه اکانتمو مجانی میدم به یکی استفاده کنه !

از نظر Combo ها و اون حس ضربات... من LoS رو ترجیح میدم عزیز و نظرم شخصیه
موقع ضربه زدن فریادهای خود گبریل و صدای زنجیرش وقتی به دشمن ها و زمین میخوره خیلی حس خوبی میده به ادم :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
صدای جبرئیل رو با کریتوس مقایسه کردی ؟:| ! ( گابریل :D )
لامصب ( شوخی میکنم :D ) ادم کریتوسو فقط در حالت بی حرکتی ببینه میترسه :D حالا چه برسه که دیگه فریاد بزنه :D گابریل با کودوم خدای خدا ها جنگیده :D
از نظر قدرتی من k رو بیشتر از g قبول دارم. خدا کنه تو یه بازی فایتینگ این دو جلو هم قرار بگیرند :D ( اصلا همه شخصیتای H&S ها :D )
خوب خوبه نظر شخصیت بود حالا :D
چرا مثلا 360 رو کنسل نکردن و نیروهاشون رو جمع کنن به زارن رو Wii یعنی برای اینها عرضه رو کنسول نسل قبل ارجعیت داره تا یه کنسول نسل بعد​

wii در خواب ببینه همچین چیزیو اجرا کنه ! شاید منظورت وییو بود!
چه فرقی داره ! بازم برای یه کنسول نمیاد ! اونجوری باید بازیو برا این نسل کنسل کنه کلا برا ps4- N xbox - WIIU - PC بده !
یه دلیل نسبتا منطقی دیگه هم اینه که الان تعداد کسانیکه وییو دارن کمتر از کسانیه که نسل 7 ـمو دارن ! ( نمیدونم حرفمو چجوری بزنم خودم متوجه نمیشم :D )

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
چرا مثلا 360 رو کنسل نکردن و نیروهاشون رو جمع کنن به زارن رو Wii یعنی برای اینها عرضه رو کنسول نسل قبل ارجعیت داره تا یه کنسول نسل بعد

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
اون از وضع فروشش.
اینم از وضع حمایتش از طرف 3rd party.

چند ماه دیگه هم که نسل بعد میاد.

امیدوارم باعث نشه که نینتندو قید کنسول خانگی رو بزنه .

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
از جمله بازیهایی هست که تایید نسخه PCـیش خیلی خیلی خبر خوشحال کننده ای بود. افت فریم نسخه ی اول منو مجبور کرد که بازی رو نصفه کاره رها کنم.

پ ن : خواهشاً پا رو دُم کریتوس(ص) نذارید:d

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
احتمال اینکه با تاخیر بیاد هست اما دلیل نساختنش به نظرم کار بیشتر روی کنسول Wii U هست چرا که معیار ها بازی سازی روش خیلی فرق میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر