Castlevania: Lords of Shadow 2 به علت کمبود بودجه برای Wii U عرضه نخواهد شد

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
Castlevania-lords-of-shadow-2.jpg

Castlevania: Lords of Shadow 2 به علت کمبود بودجه برای کنسول Wii U عرضه نخواهد شد. به نقل از Eurogamer، تهیه کننده شرکت Konami آقای Dave Cox اعلام کرده است که ناشر این عنوان منابع کافی برای ایجاد شغل مورد نیاز و متناسب با توسعه این بازی در دسترس ندارد.

Cox در اینباره می گوید: " علت اینکه ما این بازی را فقط برای PC، PS3 و XBOX360 عرضه خواهیم کرد اصلا نگران کننده نیست زیرا ما به اندازه کافی طرفداران خود را برای این بازی در دست داریم و ما اگر بخواهیم این بازی را برای کنسول Wii U هم عرضه کنیم، منابع کافی از قبیل اشتغال و ... نداشته و همچنین بودجه مناسبی برای اینکار در دست نیست. "

Cox با این گفته هایش کاملا در مورد این اقدام شفاف سازی کرده است و صریح اعلام کرده که عدم عرضه این بازی به علت نداشتن علاقه برای عرضه بر روی Wii U نیست، بلکه توسعه و ساخت این بازی در اواخر توسعه اش برای سایر پلتفرم ها کار عاقلانه ای نیست.

او می گوید: " این به آن معنی نیست که ما نمی توانیم همچنین کاری را برای این کنسول انجام دهیم، علت این است که ما فقط تمرکزمان بر روی نسخه های کنسولی X360، PS3 و همچنین PC می باشد. "

Castlevania: Lords of Shadow 2 فعلا مراحل تهیه و ساختش را سپری می کند و برای کنسول ها و PC در زمان نامعینی عرضه خواهد شد.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,000
نام
Milad
کلا این نسل و نسل قبل دراومدن انحصاری یک شکست بود الان که بازی رو که تاییدش کردن برای کنسول نمیسازن...یعنی میشینن حساب میکنن ببینن نمی صرفه اصلا عرضه نمیشه!!!
موندم آخر و عاقبت WiiU چی میشه....وقتی بازی مولتی که برای تسل فعلی میادو برای این کنسول نسل بعد نمیزنن دیگه بازی مولتی کنسول های نسل بعد بماند!!!

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,560
نام
حسین
چرا اینجوریه ؟؟
wii u عملا داره له میشه .
دلم داره میسوزه بحالش:sad:

Pc باز ها بشکن بزنید که یه بازی بهتر از GoW در انتظارتونه :d
احترام شاهکاری به نام c:los واجبه ولی:))

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
در اینجاست که سیاست های نینتندو گند می شه
نینتندو اول باید بازی های خودش رو برای wii u معرفی و عرضه کنه تا فروشش بره بالا بازی ساز ها هم وسوسه می شن به خاطر سودش نینتندو هم باید در این حین بیاد تیم های کمکیش رو بفرسته و یک قرار داد برای محتوای انحصاری خوب ببنده که فقط تیم کمکی می فرسته فعلا برای کمک توی ساخت بازی حالا باید دید این سیاست غلط درست می شه یا نه

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آقا توروخدا GOW رو با کسلوینیا مقایسه نکنید سابقه من در درگیری بین این دو تا عنوان خرابه ها :D میزنن سردبیر رو بن میکنن ضایع میشه :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آقا توروخدا GOW رو با کسلوینیا مقایسه نکنید سابقه من در درگیری بین این دو تا عنوان خرابه ها :D میزنن سردبیر رو بن میکنن ضایع میشه :D
منم دقیقا هر وقت اسم مقایسه این 2 میاد وسط قاطی میکنم چون با هر دو زندگی کردم کلی خاطره دارم و البته گاو کاملا سنگینی میکنه ولی نمیخام کلا کسلوانیا رو در مقابل گاو قرار بدم چون خیلی دوستش دارم و کلا دوست ندارم مقایسه کنم .

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
خبر بسیار مسرور بخشی بود..
به نظرم با توجه به اینکه خیلی بازی های مولتی روی Wii U افت فریم میدادن این بازی هم چون محیطهای شلوغی داره احتمالا همین مشکلات نصیبش می شد و کنسل شده..

Not Be Ok

کاربر سایت
Jan 7, 2013
218

بیا ... بیا بن شو =))

فردین GoW جزو Top 3 انحصاری های سونی هست اما LoS مولتی :d با این وجود به نظرم خیلی رقیب عالی هست واسه GoW و از بعضی نقاط قویتر هم هست

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
بجز جو و اتمسفر کسلوانیا(اون هم بنا به سلیقه هر کس)، کلا یه پله از گاو عقبتره
لامصب جو فوق العاده ای داره این نسخه 3DSاش هم عینا همون جو LOS رو داره

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
خبر بسیار مسرور بخشی بود..
به نظرم با توجه به اینکه خیلی بازی های مولتی روی Wii U افت فریم میدادن این بازی هم چون محیطهای شلوغی داره احتمالا همین مشکلات نصیبش می شد و کنسل شده..
ربط نداره هر چی باشه توی محیط هاش شلوغ توی ac3 عملکردش بهتر از ps3 بوده در ضمن این ها پورت هست اصلا از اول هم قرار نبوده بازی براش بیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر