Carmack کنسول PS3 بهتر از هر چیزی به جزء XBOX 360

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,981
نام
محمد امین
jc01c.jpg

John Carmack یکی از برنامه نویسان معروف صنعت بازی و شرکت id Software در اظهاراتی عنوان داشته که سخت افزار PS3 بهتر از هر کنسول دیگری تا به حال ساخته شده ولی شاید به جزء XBOX 360..! او نسل جدید را برای بازی سازها عالی توصیف میکند و اعتقاد دارد که برنامه نویسی برای این نسل با کنسولهای SEGA و PS2 فرق دارد..Carmack عنوان داشت طرفداری او از XBOX 360 به معنای آن نیست که مثل همه اعتقاد منفی نسبت به PS3 داشته باشم..

RAGE بازی جدید شرکت id Software است که توسط موتور به روز شده این شرکت و تحت برنامه نویسی ساخته شده و قرار است برای PC و دو کنسول PS3 و 360 شود..

منبع

آخرین ویرایش:

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
جان کارمک : من فن 360 هستم .
ماکرو؟پول میخوام.
/:)

این حرف ها به ایشون نمی چسبه. خوب گفته Xbox رو بیشتر دوست دارم، علاقه شخصی خودشه... به ما چه ربطی داره که بشینیم قضاوت کنیم؟
گفته سخت افزار XBOX از PS3 بهتره (شاید!) ، که دیگه بی کله ترین فن 360 هم میدونه قدرت PS3 از 360 بیشتره ...
البته راست میگی ، این انگها که بخواد همچین حرفی رو بخاطر پول زده باشه بهش نمیچسبه .
اما حرفاش کاملا بوی فن بوییسم میده .
اصلاً در مورد قدرت کنسول های صحبت نکرده. البته خبر اینجا درست ترجمه نشده.
شرکت id Software در اظهاراتی عنوان داشته که سخت افزار PS3 بهتر از هر کنسول دیگری تا به حال ساخته شده ولی شاید به جزء XBOX 360..!
"The PS3 is still far and away better than anything else that’s ever been made... except maybe the 360,"
راس میگه دیگه ! یبار ما منبع خبرو نخوندیما ؛ حرفی از سخت افزار نزده ، درست اطلاع رسانی کنید لطفا .
ممنون از Kenji .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: koorosh sh

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
تاپیک عجیب بوی خون میده . دوستان لطفا با جلیقه ضد گلوله وارد شید به احتمال زیاد حرکات انتحاریه زیادی در پیشه .
کارمک برو نسخه-ی PC رو بترکون وارد حاشیه-های کنسولی نشو :D

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
جان کارمک : من فن 360 هستم .
ماکرو؟پول میخوام.

/:)

این حرف ها به ایشون نمی چسبه. خوب گفته Xbox رو بیشتر دوست دارم، علاقه شخصی خودشه... به ما چه ربطی داره که بشینیم قضاوت کنیم؟

گفته سخت افزار XBOX از PS3 بهتره (شاید!) ، که دیگه بی کله ترین فن 360 هم میدونه قدرت PS3 از 360 بیشتره ...

اصلاً در مورد قدرت کنسول های صحبت نکرده. البته خبر اینجا درست ترجمه نشده.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: u.s.a

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
باید مایکرو به کارمک پول بده به خاطر این حرفش.:d
احتمالا مثل اکثر تاپیکهای کارمک دار، این یکی هم قلف میشه.:d

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
اوووووخییییی:d

حالا کاری نداریم ولی خدایی اگه الان کارمک گفته بود کنسول ps3 قوی تر هست پست های ps3 فن ها دیدن داشت:d

نگفته قویتره، گفته بهتره!
شما از این جمله چی برداشت میکنید؟؟

سخت افزار PS3 بهتر از هر کنسول دیگری تا به حال ساخته شده ولی شاید به جزء XBOX 360..!

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
کارمک سه چهار سال پیش هم یک همچین حرفی رو زده بود... برنامه نویسی مشکل برای PS3 و برتری 360 در این زمینه و...
http://www.eurogamer.net/articles/360s-the-better-platform-for-contemporary-games-carmack
کلاً خوشش میاد از 360 و مایکرو

حالا کاری نداریم ولی خدایی اگه الان کارمک گفته بود کنسول ps3 قوی تر هست پست های ps3 فن ها دیدن داشت
نگفته قویتره، گفته بهتره!

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
همینمون مونده بود که این یارو (بابای هری پاتر)بیاد راجع به کنسول نظر بده!!!. عوض حرف زدن بشین بازی بساز! هر 10 سال یکی یه بازی میدن بیرون !

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
همینمون مونده بود که این یارو (بابای هری پاتر)بیاد راجع به کنسول نظر بده!!!. عوض حرف زدن بشین بازی بساز! هر 10 سال یکی یه بازی میدن بیرون !
دیگه نداشتیم کسی به کارمک بگه یارو.
کار بدی کرد اومد صنعت بازیرو با Doom یه تکون حسابی داد؟
کار بدی کرد با موتور id Teech حسابی سر زبونها افتاد؟
و ... .

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
حرف مفت زده
و ... .
یعنی اگه این آقا نبود الان سبکی به نام اول شخص وجود نداشت دیگه :|

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
و ... .

كلا وقتي يكي مخالفه بايد نابود بشه
چه من باشم چه كارمك

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر