Carmack به Quake V فکر می کند

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,230
نام
امیرحسین
quake-4.jpg

جان کارمک موسس مشهور شرکت id Software در صحبت های اخیر خودش با اشاره به آینده ی سری Quake از بررسی شرایط آینده ی سری خبر داد .

وی افزود : ما دنیاهای بزرگی را از Quake تا Quake IV در این سری خلق کرده ایم و میتوانیم ایده ها و موارد جدیدی را در این بستر های بزرگ به وجود آوریم ، Quake IV و Strogg های آن عظیم و جذاب بودند اما ما امکان این را داریم که یک تغییر جهت جدید را در این سری ایجاد کنیم و توان این را داریم که یک عنوان بزرگ و عالی دیگر در دنیای Quake بسازیم .

همچنین Todd Hollenshead رییس شرکت id در صحبت هایی پیرامون Quake گفت : هوادران نباید نگران این باشند که ما به Quake خیانت کنیم یا این سری را فراموش کنیم ، ما خودمان بزرگترین هواداران این سری هستیم !

شرکت id هم اکنون در حال انجام آخرین کارها برای عرضه ی RAGE در سپتامبر امسال است و بنا به گفته ی Carmack پس از Rage نوبت به عرضه ی عنوان بزرگ DOOM IV خواهد رسید .

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
:-o

رسما یه لخظه سکته خفیف زدم ! وای خداییش بعد از DOOM اگه این Quake رو هم بسازن من دیگه چیزی از اینا نمیخوام!

همچنین Todd Hollenshead رییس شرکت id در صحبت هایی پیرامون Quake گفت : هوادران نباید نگران این باشند که ما به Quake خیانت کنیم یا این سری را فراموش کنیم ، ما خودمان بزرگترین هواداران این سری هستیم !
امیدوارم :x

pedramb

کاربر سایت
Mar 15, 2010
127
نام
پدرام بهادری
!!!!!!!!!!!

دیگه بهتر از این نمیشه ! اون از Doom :x که گفتند اصالت خودشو حفظ میکنه ! من هیچ وقت نمیتونم Doom 98 را فراموش کنم !

Quake هم من فقط یک نسخه اشو بازی کردم ولی فوق العاده بود !

• Like
Reactions: leonk13

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,230
نام
امیرحسین
از نظر من که Quake IV اصلا در حد اسم Quake نبود ، مثلا باید اسمش Singularity بود :D کلا وقتی پای Raven بیاد وسط یعنی شاهکار نداریم ! ولی بازی خوبه ، که خدا رو شکر ایندفعه دیگه Raven ای در کار نیست :D

این باید بره برای نسل بعد قطعا :D

ویلی

کاربر سایت
Mar 17, 2011
266
به به چه طوفانی داره به پا میکنه کارمک :)

با خبر هایی که داره میشه مثل اینکه کوئیک 4 و دوم 3 مثل نسل قبل مهر انقضا رو به پیکره این نسل کنسول ها میزنن و رسما گرافیک فک انداز رو رو میکنن و میریم برای نسل بعد:d

آخرین ویرایش:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
دست این بزرگوار که انقدر هوای قدیمی ها رو داره درد نکنه.
Rage چند سال طول کشید ساختش؟
Doom بعدی کی می خاد بیاد؟
Quake V هم انشالا سال 2015 میاد. تازه اگه تا اون موقع جان کارمک افسانه ای یادش نره Quake مال چه پلتفرمی هست.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
ایوولا !! کارمکو عشقه !! به صورت ناگهانی چی کارا کرد :d

دست این بزرگوار که انقدر هوای قدیمی ها رو داره درد نکنه.
Rage چند سال طول کشید ساختش؟
Doom بعدی کی می خاد بیاد؟
Quake V هم انشالا سال 2015 میاد. تازه اگه تا اون موقع جان کارمک افسانه ای یادش نره Quake مال چه پلتفرمی هست.
فکر می کنم حدود 3 سال !!
معلوم نیست !!:d

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
یعنی بهترین خبری که تو دنیای گیم منتظرش بودم رو امشب شنیدم.
سری افسانه ای QUAKE .
اگه quake 5 رو بسازن رسما دیگه هیچی از دنیای گیم نمیخوام.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر