Capcom: ما مشكلي با Dead Space 3 نداريم.

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
lost_platenet_3_cover.jpg

Capcom: ما مشكلي با Dead Space 3 نداريم.

اخيرا گروه زيادي از رسانه ها به بحث و مقايسه ي Lost Planet 3 و Dead Space 3 پرداخته اند و به دنبال اين موضوع Siliconera مصاحبه اي داشته با دو تن از عوامل اين بازي كه يكي از انها Andrew Szymanski تهيه كننده ي شركت Capcom و ديگري كارگردان استوديدوي Spark Unlimited آقاي Matt Sophos كه در حال حاضر بر روي عنوان Lost Planet 3 هم كار مي كند و از آنها در مورد شباهت هاي بين اين دو عنوان پرسيده است.
Szymanski در پاسخ اين سوال اظهار كرد كه :

"وقتي من به عنوان يكي از اعضاي Capcom دموي E3 بازي Dead Space 3 را ديدم با بگويم كه اولين احساسي كه كردم احساس تملق و خودستايي سازندگانش بود .اين احساس را داشتم چون كه ما از سال 2006 اين محيط و فضاي يخي را خلق كرده بوديم و به نظرم آنها داشتند از محيط و ساختاري كه متعلق به ماست استفاده مي كردند و وقتي تيزر اين عنوان درماه آپريل منتشر شد,ديدم كه در اكثر فضاهاي آن از اصلي ترين عنصر بازي ما استفاده شده بود و دمويش طوري بود كه انگاري سازندگانش ميخواستند بگويند"هي ببينيد ما داريم يه بازي راجب برف وسياره هاي يخي ميسازيم"
برحسب تصادف Dead Space 3 جاهاي زيادي داشت كه پر بود از لوكيشن هاي سيارات يخي و جزئياتي اينچنيني و انگاري كه سازندگان Dead Space 3 داشتند به ما مي گفتند" باشه, ممنون از اين كه كارمون رو راه انداختين" اما از نظر من ميدونيد اين كارشان هيچ اشكالي ندارد. اتفاقا يكي از پيشرفت هاي جالبي كه كه ما درهردو عنوان مي بينيم اين است كه آنها هم مثل ما سعي كرده اند تنوع بيشتري به گيم پلي بازيشان بدهند درست برخلاف عناوين old school ديگر كه بدون هيچ خلاقيتي فقط مي خواهند از ريشه هاي عناوين قبليشان پيروي كنند."

06153562663101805786.jpg

Matt Sophos هم صحبت هاي Szymanski را تاييد كرد و در مورد شباهت هاي لوكيشن هاي برفي دو عنوان گفت:

"هرچند كه من نميتوانم در مورد سازندگان وعوامل Dead Space 3 صحبت زيادي بكنم اما همان طور كه Andrew گفت اين شباهت ها در حد خيلي كم و سطحي هستند.
همه به بازي آنها از ديد يك بازي survival-horror نگاه ميكنند و آنها هم سعي كرده اند كه در دنباله ي جديدشان اين سبك را با محيط هاي سرد و يخ زده تركيب كنند.اما تمركز اصلي ما اين بوده كه سطح تنوع گيم پلي بازي را , براي طرفداران بالا ببريم , بنابراين من مقايسه ي اين دو عنوان با هم را زياد مناسب نمي دانم. "

Dead Space 3 در 3 فوريه سال 2013 منتشر مي شود و Lost Planet 3 هم در زماني نامشخصي در سال 2013 عرضه خواهد گرديد.

منبع

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,284
نام
Matthew
راستش هر دو بازی جدید برای من حساب میشند چون هیچکدوم 2 هاشون رو بازی نکردم و همچنین نسخه های قبلیشونو

من راحب Lost Planet زیاد اطلاعات نداشتم ، راستش اصلا نمی دونستم قراره نسخه ی سومش در سال 2013 عرضه بشه

بهرحال تجربه ی تازه ای هست

یعنی Lost Planet 3 هم برای کپکام هست ؟

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
خوب مشخصه دو تا آشغال داره تولید میشه که به شکلی مسالمت آمیز در کنار هم عرضه میشن و معمولا بین اینجور بازیای بی کیفیت رقابتیم وجود نداره چون کسی به بازیای بیکیفیت کاری نداره

آخرین ویرایش:

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
این صحبتا همش جنگ زرگریه، بیشتر برای هایپ بازی هاشونه تا نظر واقعی شون.
حرف های سازندگان LP3 هم جای تامل داره، آخه اگه شما اینهمه سرتون میشه و استاد و صاحب نظر در امور خلق محیط های یخی هستین، پس فاجعه ای به نام LP2 چی بود تحویل ملت دادین؟!
نظر من اینه که جفتشون از Syberia تقلید کردن، تا جایی که من یادم میاد اولین بار اونجا محیط های برفی و یخبندان دید شده :d

SinaK

کاربر سایت
Oct 8, 2011
13
نام
سینا
نسخه های قبلی هر دو تا بازی از بهترینها و نوآورترینها بودن.هر دو فوق العاده قوی هستن فقط استیل یکی مدرن ژاپنی و اون یکی مدرن آمریکایی.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
اعتماد به نفست تو حلقم. هر کی ندونه فکر می کنه اینا محیط برفی رو توی بازی های رایانه ای خلق کردند. اگه یه تیم واقعا بتونه ادعا کنه DS3 ازش الهام گرفته تیم سازنده The Thing هست نه سازنده های یه قرونی مثل Spark.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر