Capcom: بازی Resident Evil بعدی به ریشه خود بازمی‌گردد . The Last of Us یک بازی قوی

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
image_29622_thumb_wide620.jpg

درود.

شرکت Capcom که با هر ساخت از سری Resident Evil آن را یک قدم دورتر از از ریشه خود یعنی Suriver h‌orror میکرد در جدیدترین نسخه این بازی یعنی Resident Evil 6 به هبچ عنوان نتوانست به خواسته‌هایش برسد و این بازی با اینکه کاملا اکشن بود فروش چندانی نداشت. در همین راستا این شرکت اذعان کرد قسمت بعدی بازی Resident Evil به ریشه خود باز می‌گردد. (این شرکت در مورد re6 هم چنین مطلبی را گفته بود)

آقای Michael Pattison در طی مصاحبه‌ای که با سایت معتبر MCV ذاشت اذعان کرد، "بعد از ساخت بازی RE: Revelations شاهد نقدهای مثبتی هم از سوی هواداران و هم از سوی رسانه‌ها بودیم و همچنین ناظر تحلیل‌های متفاوت و بررسی‌های گوناگون و جدیدی نیز شدیم. باید این گونه مسائل برسی شود و همه را باید برای ساخت نسخه بعد RE در بازی به کار گیریم. به همین راحتی نمی‌توان تمام این‌ها را نادیده گرفت و ازشان رد شد."

"یکی از مشکلاتی که ما در Resident Evil 6 داشتیم این بود که زیادی از حد در بازی به محتواها پرداختیم، لذا خیلی از مشتری‌ها پیام دادن و گفتن احساس پفکی بودن دست می‌دهد. مرحله Leon در بازی بسیار خوب عمل کرد زیرا در بازی Resident Evil Revelations که برای 3DS ساختیم به جای اینکه زیادی از حد به survival horror بپردازیم سعی نمودیم داستانی روان و ساده را عنوان کنیم که این امر نیز باید در ساخت نسخه بعدی Resident Evil مهم واقع گردد که هر چه بیشر به ریشه بازی نزدیک شویم."

"در مورد زامبی‌ها، وقایع آخرالزمانی و survival horror و اقلام این چنینی حرف‌های بسیاری گفته شده است ولی هستند عناوین شاد و زنده‌ای به همانند بازی The Last of Us که به ما به خوبی نشان دهند مشتری‌ها دنبال چه چیزی هستند؛ البته Tomb Raider نیز نباید نادیده گرفته شود. وقتی تیم تحقیق و توسعه ما این عناوین را بازی نمودند به ما گفتند که از بازی کردنشان بسیار لذت برده‌اند. این به ما نشان داد هستند مارکت‌های با محتوا و بسیار قوی که مخاطب را به خود جذب نمایند."

آیا کپکام از اشتباهات خود درس گرفته؟ و آیا ما باردیگر شاهد یک RE واقعی خواهیم بود(؟)

VG247

آخرین ویرایش:

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
کاری با حرفاشون راجع به RE 6 ندارم.ولی قبل از این هم گفته بودن بازخورد ها نسبت به RE: Revelations HD میتونه در مسیر نسخه بعدی تاثیرگزار باشه.
اینطور هم که خودشون میگن نسبت به باز خورد های RE: R HD سورپرایز شدن.میگم شاید یک درصد یه فرجی شد واسه RE 7.من دلم روشنه:d

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
قسمت بعدی بازی Resident Evil به ریشه خود باز می‌گردد

:-$ کپکام فقط ساکت ، چیزی نگو ، زدی یکی از بهترین بازیهای تاریخ گیم رو به گند کشیدی

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,988
نام
احمد
ناتی داگ با آنچارتد باعث شد CD برای توم رایدر ازش الهام بگیره با اینکه توم رایدر خودش پدر "مادر" این سبک به این شکله حالا هم با TLOU باعث شد سازنده رزیدنت "که پدر سبک زامبولکی این شکلیه" ازش الهام بگیره ، با بازی بعدیش میخواد کی رو به الهام وا بداره ...

پ.ن: جمله رو خوندم دیدم چقدر درب و داغونه :|

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
حالا هم با TLOU باعث شد سازنده رزیدنت "که پدر سبک زامبولکی این شکلیه" ازش الهام بگیره ، با بازی بعدیش میخواد کی رو به الهام وا بداره ...

پ.ن: جمله رو خوندم دیدم چقدر درب و داغونه :|
اشتباه نکن احمد :D
sigpic87246_5.gif

بابای سبک ترس:sniper:
پ.ن: من فهمیدم چی میگی :-"

آخرین ویرایش:

iman2012_12

کاربر سایت
May 12, 2012
96
کاری با حرفاشون راجع به RE 6 ندارم.ولی قبل از این هم گفته بودن بازخورد ها نسبت به RE: Revelations HD میتونه در مسیر نسخه بعدی تاثیرگزار باشه.
اینطور هم که خودشون میگن نسبت به باز خورد های RE: R HD سورپرایز شدن.میگم شاید یک درصد یه فرجی شد واسه RE 7.من دلم روشنه:d

نظر من با شما یکیه.منم به 7 خوشبینم البته اگه کومبو رو حذف کنه

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,705

دلتو تاریک کن!!هیچ فرجی در کار نیست!
اینا هر چی نور و روشنایی تو دنیا هست همه رو بلعیدن!!!!!

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
capcom بیاد مرام بذاره بازی رو مثل فیلمش نکنه و داستانای عجیب غریب نذاره تو بازی به جاش حس و حال RE های قدیم رو بیاد پیاده کنه...RE 3 رو که بازی میکردم از 4 تا زامبی اروم میترسیدم میچسبیدم به سقق,تو RE6 غول گنده میاد اولش میگم اوه اوه 1 مین بد میزنم لتو پارش میکنم بی ترس میگم NEXT....

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
اگه به ریشه برگرده عالی میشه حتما باید چند تا بازی مثل TLOU و TEW قد علم کنن تا پی به اشتباهش ببره؟ هنوز TEW نیومده این بازی سبک مرده ی Survival - Horror رو زنده میکنه! کپکام هم از اون طرف میخواد با این بازی رقابت کنه این وسط خوش به حال ما میشه :) اما بازی TLOU اکشن بود Survival - Horror نبود! کاری به قشنگیش ندارم!

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
اگه به ریشه برگرده عالی میشه حتما باید چند تا بازی مثل TLOU و TEW قد علم کنن تا پی به اشتباهش ببره؟ هنوز TEW نیومده این بازی سبک مرده ی Survival - Horror رو زنده میکنه! کپکام هم از اون طرف میخواد با این بازی رقابت کنه این وسط خوش به حال ما میشه :) اما بازی TLOU اکشن بود Survival - Horror نبود! کاری به قشنگیش ندارم!
:|:|@-)@-)

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,062
نام
AmiR

بازی TLOU اکشن بود Survival - Horror نبود!
:| معنی ژانر اکشن رو هم فهمیدیم .:.
Face_palm.jpg

Metropolise

کاربر سایت
Jan 1, 2012
325
باید در ابتدای کار یه درخت ببرند تو کپکام , اجزای تشکیل دهنده ی یه درخت رو براشون معرفی کنند تا شاخه رو با ریشه اشتباه نگیرند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر