Canabalt | PC

2D Platformer
PC - iPhone - Android

ممکن است کلمه ی پارکور به گوشتان خورده باشه یا حتی از طرفداران این ورزش مهیج باشید و شاید هم قبلا با این ورزش, در بازی معروف Mirror's Edge آشنا شده باشید. در هر صورت این بازی, بار دیگر شما را با این ورزش به چالش می کشد.

Canabalt یک بازی دوبعدی پلتفرمر است که به کمک Flash ساخته شده و طراحی ساده ای دارد. جوی خاکستری و غمناک, که اشاره به محیط ماشینی و آلوده ی شهرهای بزرگ دارد. در پس زمینه, تعدادی سفینه ی چهارپا در حال نابودسازی شهر و ویران نمودن ساختمانها هستند و دونده ی چابک ما سعی داره که با پرش از ساختمانی به ساختمانی دیگر, از مهلکه فرار کرده و خود را نجات بده.

کنترل بازی بسیار ساده است: در حالی که دونده ی سیاه و سفید پوش ما, بصورت خودکار در حال دویدن است و هر لحظه بر سرعتش افزوده می شود, شما تنها باید با یکی از سه کلید C Space X , عمل پرش را انجام دهید و به او در پرش بین پشت بام ها کمک کنید. وجود موانع مختلفی مانند شیشه, بمب های سقوط کننده و جعبه های کوچک, کار را کمی مشکل می کند و بر جذابیت بازی می افزایند.

بازی تنها از یک موسـیقی که متداوما تکرار می شود بهره می برد که با حال و هوای بازی متناسب است. ساختمانهای پیش رو و موانع در این بازی بصورت تصادفی خلق می شوند و هر بار که بازی شروع می شود با یکنوع متفاوت از چیدمان آنها روبرو می شوید که از تکراری شدن بازی جلوگیری می کند. پس از سقوط از ارتفاع یا با برخورد با موانع, امتیازی به شما تعلق می گیرد که نشانگر مقدار مسافت طی شده است.

canabalt.gif

دوستان اگه تمایل داشتند امتیازاشونو اینجا قرار بدهند تا ببینیم کی از بقیه فرز تره...

نسخه ی استیم هم منتشر شد با امکانات بیشتر:

- گرافیک بهتر
- امکان بازی دو نفره
- پشتیبانی از گیم پد!!
- مراحل مختلف

حجم بازی هم فقط 30 مگه:

Code:
Canabalt.X64-ALI213
Canabalt.X86-ALI213

رکورد من تا کنون:

لینک :

در paste زیر چند لینک خواهید یافت

http://paste2.org/p/2753293

3-5 مگ

تصاویر:

6-1024_3388.jpg

ss_f1c3453c44e849cbe09192ba2fd8cea71fe5ece6.600x338.jpg

1-1024_4486.jpg

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
یه لینک بده که ********** نباشه این fileserve **********ه با ف ی ل ت ر ش ک ن هم مکافاتیه دانلود کردنش
اولی که فـــلتــــــــــــــــر نیست - دومی هم فقط همینه (خودم هم برام سخته که آپلودش کنم)
اصلا این روزا سایت آپلود معروفی بدون فـــلتــــــــــــــــر هست ؟
تازه اونی که من گذاشتم filesonic هستش نه fileserve
در ضمن اگه نرم افزار flash player pro استفاده کنی, همون اولی رو هم میشه با رزولوشن بالا اجرا کرد

آخرین ویرایش:

S.T Infamous

کاربر سایت
Jun 12, 2008
342
نام
Enzo Maresca
دمت گرم تا الان خیلی‌ از بازی‌هایی‌ که شما معرفی کردین رو امتحان کردیم و لذت بردیم

منتظر رکورد جهانی‌ من هم باشید :d

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
ممنون .
فقط چطوری باید عکس رکوردمو بزارم ( مثل خودت ) ؟

با کلید print screen از صفحه عکس بگیر بعد تو نرم افزار کم حجم paint.net , میزنی ctrl+v بعد همون گزینه ی اول رو انتخاب میکنی - بعد S رو بزن و محیطی که میخوای رو انتخاب کن بعد cut و بعد ctrl+n و بلافاصله paste و آخر هم save

خوب بالاخره رکورد رو شکستم
rvcedajdr3g1pqh3jjlm.jpg

:-o منتظر باش >:)

تلاشت کمه ;)

آخرین ویرایش:

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
رایا جان مرسی بابت این بازی هایی که معرفی میکنی ولی تو رو خدا رپیدشر رو هم دریاب :d این فایل سونیک که داغونه واسه من میگه "فایل شما موجود نیست"!
من از این بازی کل کلی ها خوشم میاد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر