CALL OF DUTY WORLD at WAR

smack

کاربر سایت
Mar 8, 2008
166
نام
میکاییل
سلام.
اكثر شما با سري بازي هاي زيباي Call of duty آشنا هستيد.
اين بازي در زمان عرضه نسخه اول با وجود نوآوري ها و گيم پلي زيبا خيلي ها را بر ضد بازي Medal of honor شوراند و عده ي بسياري را طرفدار خود نمود.
از سري بازي هاي Call of Duty كه اغلبا در مورد جنگ جهاني بود( به جز Modern Warfare ) نسخه هاي خاطره انگيز بسياري براي PC و كنسول هاي مختلف بازي عرضه شد.
آخرين نسخه ي عرضه شده ي اين بازي تا به حال Call of Duty Modern Warfare است كه بدليل واگذار كردن امتياز اين بازي به يك استوديوي جديد در بازي تغييراتي خوب يا بد ايجاد كرد.مثلا بازي در يك جنگ مدرن و جديد پيگيري مي شد كه نسبت به نسخه هاي قبلي زودتر تمام مي شد.
حال نوبت به CALL OF DUTY WORLD at WAR رسيده ؛ بازيي كه دوباره به جنگ جهاني بازگشته تا هم Call of Duty موقعيت قبلي خود را بدست آورد هم ما را دوباره به ياد جنگ جهاني بيندازد.
اين بازي جنگ جهانی دوم را به تصویر میکشد . تاریخ به بازار عرضه شدن برای اروپا 14 نوامبر و در استرالیا 12 نوامبر است . بازی نسبت به سری های قبل دارای موضوع جالب تری می باشد . که قابلیت شنا کردن بازیکن در داخل اب در بعضی از مراحل و سلاح هاي آتش افروز به احتمال قوي از قابلیت های اضافه شده به بازی است .
در هر مرحله راههای گوناگونی برای کامل کردن ان مرحله از بازی وجود دارد . این بازی یک بازی مشارکتی است که چهار بازیکن میتوانند ان را اجرا کرده که دارای split screen یا همان صفحه نمایش دو بخشی بر روی کنسول ها نیز میباشد . البته در نسخه wii ان بازیکنان میتوانند در یک صفحه بازی را اجرا کنند . این بازی همانند call of duty 4 از سیستم perk استفاده میکند . داستان بازی شامل همان مبارزه 2 تیم اصلی نظامی است ( سپاه نظامی دریایی امریکا که با ارتش ژاپن در ناحیه اقیانوس ارام با هم میجنگند میباشد .
سیستم پیشرفته کردن بازی 2 سال به طول انجامیده است . محیط بازی قابلیت تخریب بیشتری پیدا کرده و میتواند توسط کسانی که ان را به اتش می کشند بسوزد و حتی اتش گسترش پیدا کند و گلوله های تیر اندازان میتواند حتی از چوب ها عبور کرده و شکافی به اندازه ی کافی بزرگ ایجاد کند تا حدی که نظامی بتواند کم کم راه خود را از داخل ان پیدا کند . cod4 این قابلیت را به بازی داده است که افکت بازی / گرافیک و تکنولوژی به کار گرفته در ان به خوبی پیش از اب دراید و از بهترین FPS موجود برای به تصویر کشیده شدن یک تکنولوژی فوق العاده بهره گرفته شده است .
اين بازي بر روي پلتفرم هاي مختلف از جمله ps2 - ps3 - Xbox 360 - Pc -Wii منتشر خواهد شد.
منبع كمكي : پرديس گيم.

آخرین ویرایش:

smack

کاربر سایت
Mar 8, 2008
166
نام
میکاییل
اينهم چند اسكرين شات :
20081011_944198_20081007_screen001.jpg
20081011_944198_20081007_screen007.jpg

• Like
Reactions: alisantori

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,974
نام
مجتبی
بچه ها زیر نام world at war که روی کاور های این بازی نوشته،غیر از اون فقط رو کاور های پلی 2 این بازی نوشته finall fronts!!!این با پلت فرم های دیگه چه فرقی می کنه؟
944199_98117_front.jpg

954392_113959_front.jpg

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,974
نام
مجتبی
بچه ها من این بازی رو وقتی مرحله ی shubi caste و یک چیزی تو همین مایه ها بود رد کردم تموم شد،آیا تو پلت فرم های دیگه هم اینجا تموم میشه؟
راستی این عکس های که زدین توی این بازی با پلی 2 وجود نداشت!

• Like

Zereshk_021

کاربر سایت
Jan 2, 2009
11
نام
رضا
بچه ها من این بازی رو وقتی مرحله ی shubi caste و یک چیزی تو همین مایه ها بود رد کردم تموم شد،آیا تو پلت فرم های دیگه هم اینجا تموم میشه؟
راستی این عکس های که زدین توی این بازی با پلی 2 وجود نداشت!
همه نسخه های همین طوری تموم میشن این عکس ها هم برای 360 است.

• Like

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
من این نسخه رو تو PS2 بازی کزدم و همون جائی که دوستمون گفت ، یعنی shubi caste تموم میشه!
... از یکی از رفیقام که این بازی رو تو PC تموم کرده بود پرسیدم گفت ، shubi caste آخرش نیست!!! بعد اینجا که تو ژاپن هم هست ، 2باره میری تو خاک آلمان و بازی اونجا تموم میشه!!! ولی تو PS2 اونجا آخرش بود مثه اینکه .....

• Like

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
من این نسخه رو تو PS2 بازی کزدم و همون جائی که دوستمون گفت ، یعنی shubi caste تموم میشه!
... از یکی از رفیقام که این بازی رو تو PC تموم کرده بود پرسیدم گفت ، shubi caste آخرش نیست!!! بعد اینجا که تو ژاپن هم هست ، 2باره میری تو خاک آلمان و بازی اونجا تموم میشه!!! ولی تو PS2 اونجا آخرش بود مثه اینکه .....
ولی بازی خوبی بود انصافا. با اینکه نمی شد از PS2 انتظار زیادی داشت، ولی یادمه خیلی لذت بخش بود! :D

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر