Call of Duty :THQ باعث نابودی خاطرات خوب بازی های اول شخص شده است

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
رئیس ارتباطات جهانی شرکت THQ، آقای Huw Beynon در مصاحبه با OXM، علاوه بر صحبت کردن در مورد بازی Metro: Last Liight، از سبک اکشن اول شخص و وضعیتی، که این سبک به عقیده ایشان در حال "دست و پا زن" در آن است نیز سخن گفت.

Call-of-Duty-Logo.jpg

به نظر ایشان فرمول تکراری شوتر نظامی سری بازی های Call of Duty باعث نابودی ایده های خلاقانه در این سبک شده است. وی در این مصاحبه گفت: "به نظر من این که عکس العمل های منفی زیادی نسبت به شوتر های نظامی (که پیشتر فقط جزو کوچکی از سبک اول شخص بوده اند) وجود دارد کاملا به جا و درست است. شوتر های نظامی ناگهان معروف شدند و باعث نابودی خاطرات خوب سبک اول شخص شد. خاطرات بازی هایی همچون Half-Life، System Shock یا Golden Eye که این سبک را با آنها می شناختیم و یا خاطرات زمانی که بازی های سبک اول شخص لزوما یک شوتر نظامی نبوده و دعوتنامه ای بودند به دنیایی دیگر (که به نظر من، هدف اصلی بازی های رایانه ای است.)"

به عقیده Beynon، بازی کنندگان به آرامی در حال ترک کردن شوتر های نظامی و جستجو برای تجربه های جدید و نو هستند، مثل سری بازی های Metro. ایشان همچنین شاره کردند که بازی Dishonored برایشان یک تجربه فوق العاده بوده است: "من از Dishonored لذت بردم. خوشحالم که این بازی موفق عمل کرد و نمرات و نقد هایی که لایق اش بود را دریافت کرد."

شرکت THQ اخیرا ورشکستگی خود را اعلام کرده است اما همچنان به انتشار بازی هایش در موعد مقرر می پردازد. COD: Black Ops 2 هم با وجود فروش عالی، نتوانست مانند Modern Warfare 3 عمل کند.

منبع

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
الان این حرفها رو به این آقا نزدی که؟چون این آقا و شرکتش از حرفهای شما کاملا مبرا هستند.وقتی بازی مثل مترو رو ساختن یعنی نمیخوان دنباله رو بازی کال آف دیوتی باشن.
نه منظورم THQ نبود. اتفاقا خودم اکثر IP های THQ از جمله Metro 2033 رو دوست دارم ولی حرفای این آقا رو کاملا باهاش مخالفم.

البته Homefront خودش یه کلون ضعیف از COD بود. الان یکی از دوستان گفت یادم افتاد.

آخرین ویرایش:

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
MW3 پارسال در طی 16 روز یک میلیارد دلار فروخت و رکورد فروش فیلم آواتار رو زد. (آواتار در طی 17 روز این مبلغ رو فروخته بود.)
و حالا امسال هم BO II فقط 15 روز پس از عرضه ی رسمیش تونست همین مبلغ رو بفروشه و دهن خیلی ها رو بستb-)

آخرین ویرایش:

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
اگه جای این حرفا 4 تا بازی خوب میساختن وضعشون این نبود ! اینهمه گفتن HF دیدیم چه شاهکاری بود ! بازی درجه 3 که آدم زورش میومد نیم ساعت مداوم بازی کنه ! خب اگه جای حرف بیخود زدن به فکر یه فرمول خوب و یه سیستم خوب توی بازیاشون بودن الان بدبخت نمیشدن ! هرکی از راه میرسه گیر میده به COD ! قرار نیست COD بیاد گیم پلی Heavy Rain ارائه بده که ! یه فرمول دارن که تغییرات جزئی توش میدن و بهترش میکنن ...

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,760
نام
ممد
به نظر من اگه ما دنبال خلاقیت و نواوری هستیم باید بریم به سراغ بازی های indie .
برای مثال برید بازی imscared رو انجام بدید تا ترس واقعی رو حس کنید.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
عــــــــجب.خب حالا که توهین به عنوانی که این همه طرفدار داره،اشکالی نداره،پس ما هم شروع میکنیم.
به نظر من THQ یه زباله دونی بود که کاری جز ساخت زباله نداشت و بالاخره هم،خودش به همراه زباله هاش دفن شد و به زباله دان تاریخ پیوست.

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
عــــــــجب.خب حالا که توهین به عنوانی که این همه طرفدار داره،اشکالی نداره،پس ما هم شروع میکنیم.
به نظر من THQ یه زباله دونی بود که کاری جز ساخت زباله نداشت و بالاخره هم،خودش به همراه زباله هاش دفن شد و به زباله دان تاریخ پیوست.
اشغال منطقی داریم تا اشغالی که از فشار بخوای به زبون بیاریی تویی که PC نداری کلا سعی نکن عزیز

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
مقصود حرفش رو هم من قبل تو يكي از تاپيك هاي cod دار گفته بودم
بازي cod باعث شد كه خيلي از ipها از هدفشون دور بشن و صرفا تبديل بشن به يه كلون از اين بازي.
بزرگترين نمونه اش هم رزيدنت اويل ٦ بود.
مقصر شركت ها نيست. مقصر اصلي گيمرها هستن. چون وقتي يه گيمر مياد لا لذت black ops 2 رو بازي مي كنه و كلي حال مي كنه و از اون طرف بازي دل چسبي مثل darksiders 2 نمي تونه خيلي موفق باشه پس شركت ها هم دست ميزنن به ساخت شوترهاي نظامي و صرفا كژوال پسند.
هر چند dishonored تونست خلاف اين امر رو ثابت كنه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
مقصود حرفش رو هم من قبل تو يكي از تاپيك هاي cod دار گفته بودم
بازي cod باعث شد كه خيلي از ipها از هدفشون دور بشن و صرفا تبديل بشن به يه كلون از اين بازي.
بزرگترين نمونه اش هم رزيدنت اويل ٦ بود.
مقصر شركت ها نيست. مقصر اصلي گيمرها هستن. چون وقتي يه گيمر مياد لا لذت black ops 2 رو بازي مي كنه و كلي حال مي كنه و از اون طرف بازي دل چسبي مثل darksiders 2 نمي تونه خيلي موفق باشه پس شركت ها هم دست ميزنن به ساخت شوترهاي نظامي و صرفا كژوال پسند.
هر چند dishonored تونست خلاف اين امر رو ثابت كنه.
هر کس یک نظری داره

همینطور که نظر شما به من هیچ ربطی نداره نظر من هم به شما هیچ ربطی نداره و همینطور نظر اون رئیس شرکت THQ به من و شما هیچ ربطی نداره

الان من کلی با BOII حال کردم دلیل نمیشه شما بگین نخیر شما تقصیر کارین که از BOII خوشتون اومده
باز برعکس شما من اصلا با نسخه دوم Darksiders حال نکردم ولی نسخه اولش محشر بود

اینجا هرکس یک نظری داره
و THQ هم حق نداره بیاد نظر چرت و پرت بده و یک بازی رو محکوم کنه
نظرش تا یک حدودی درسته ولی این نظر فقط به یک بازی به نام CoD محدود نمیشه و کلی بازی دیگه هم هستند که این کار رو دارن میکنن

Legioner

کاربر سایت
May 10, 2012
527
نام
سام
اشغال منطقی داریم تا اشغالی که از فشار بخوای به زبون بیاریی تویی که PC نداری کلا سعی نکن عزیز
الان اشغال ايشون غير منطقيه يا دوستداران thq اگر هم به فشار باشه كه الان فشار. روي thq ودوستدارانش
Thq كه از فشار ورشكستگي الان عارق روشن فكري ميزنه هموني بود كه يه كلون سخيف ازكال او به اسم Homefront رو در پروندش داره.​

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
میدونید کسایی مثل شما که یه کوچولو درباره THQ نمیدونن نباید نظر بدن
COMPANY OF HEROS SERI
RED FACTION
WARHAMER 40000 DAWN OF WAR
و خیلی بازیهایی خوب و عالی دیگه که من و خیلیا مثل من باهاش خاطره داریم آشغال ساز همین Activision هست که داره صنعت GAME رو به فنا میده با 1 دونه ENGINE داره پشت سر هم بازی تکراری میده
حالا میدونم فن های بازی از سر و کولم بالا میرن Haters gona Hate این چیزا بارم میکنن ولی واقعیتی که هست
THQ حقش نیست تو هچین شرایطی باشه ایشالاه یه روزی ببینیم ACTIVISION توی همچین وضعی باشه ( البته فکر کنم به نوادگانمون برسه چون پولی که از این سری COD دراورده تا یه عمر تامین هستن!!!!)

کیان ببین اون عنوان ها رو ما همه داریم هر روز بازی میکنیم ولی ببین درباره چی صحبت میکنیم تو میای میگی کیفیت این بازی ها پایین نبوده که نیست این یه بحث جدا هست ولی این که دلیل ورشکستگی رو بندازیم گردن یکی دیگه اصلا کاملا حرف مفت میشه نمیشه هیچ وقت گفت اگه من بدختم تقصیر تو هست و دلیلش اینه که تو از من بهتری

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
Company of Heroes زباله بود؟! عنوانی که تو سال 2006 کولاک کرد.

دوستان، خواهشاً بحث بازی های ورزشی را قاطی این ماجرا نکنید. خب این بدیهی است که بازی های ورزشی باید هر ساله عرضه بشن. چون هر سال تیم ها نیز تغییراتی می کنند و این بدیهی است که باید هر سال این بازی ها عرضه بشن.
از نظر من WWE '13 خیلی خوب اوج گرفت و یک سر و گردن از نسخه های گذشته بالاتر بود. شاید بعد از WWE Smackdown! Here Comes The Pain این دومین نسخه از این سری بود که واقعاً به من چسپید.

اما می رسیم به شاهکار قرن Call of Duty: Black Ops Declassfield که توسط همین اکتیویژن عرضه شد. دوستان مطمئناً به خاطر دارن که چه نمراتی این بازی دریافت کرد.

البته یوبی سافت هم، عناوین جالبی را در چند سال گذشته عرضه کرده که در صورت لزوم، اسماشون رو خواهم آورد!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
Company of Heroes زباله بود؟! عنوانی که تو سال 2006 کولاک کرد.

دوستان، خواهشاً بحث بازی های ورزشی را قاطی این ماجرا نکنید. خب این بدیهی است که بازی های ورزشی باید هر ساله عرضه بشن. چون هر سال تیم ها نیز تغییراتی می کنند و این بدیهی است که باید هر سال این بازی ها عرضه بشن.
از نظر من WWE '13 خیلی خوب اوج گرفت و یک سر و گردن از نسخه های گذشته بالاتر بود. شاید بعد از WWE Smackdown! Here Comes The Pain این دومین نسخه از این سری بود که واقعاً به من چسپید.

اما می رسیم به شاهکار قرن Call of Duty: Black Ops Declassfield که توسط همین اکتیویژن عرضه شد. دوستان مطمئناً به خاطر دارن که چه نمراتی این بازی دریافت کرد.

البته یوبی سافت هم، عناوین جالبی را در چند سال گذشته عرضه کرده که در صورت لزوم، اسماشون رو خواهم آورد!
قابل توجه شما

خود اکتیویژن قبلش اعلام کرد ما هیچ نقشی در ساخت گیم پلی و مرحل این بازی نداریم
و الان که بد از کار در اومده شما به اکتیویژن بستینش

نمونه عناوین جالب یوبی هم AC revelations هست که معروف بود به تکراری بودن:|
البته بازم بازی های خیلی خوبی ساخته مثل FC3 و ... ولی بازم داره گند میزنه به سری AC
چون فروش AC هم هرسال خیلی زیاده دیگه اونقدر براش اهمیت نداره
نمونش AC Revelations و AC III ( که مراحل جالی نداشت و خیلی خسته کننده شده بود )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر