Call of Duty :THQ باعث نابودی خاطرات خوب بازی های اول شخص شده است

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
رئیس ارتباطات جهانی شرکت THQ، آقای Huw Beynon در مصاحبه با OXM، علاوه بر صحبت کردن در مورد بازی Metro: Last Liight، از سبک اکشن اول شخص و وضعیتی، که این سبک به عقیده ایشان در حال "دست و پا زن" در آن است نیز سخن گفت.

Call-of-Duty-Logo.jpg

به نظر ایشان فرمول تکراری شوتر نظامی سری بازی های Call of Duty باعث نابودی ایده های خلاقانه در این سبک شده است. وی در این مصاحبه گفت: "به نظر من این که عکس العمل های منفی زیادی نسبت به شوتر های نظامی (که پیشتر فقط جزو کوچکی از سبک اول شخص بوده اند) وجود دارد کاملا به جا و درست است. شوتر های نظامی ناگهان معروف شدند و باعث نابودی خاطرات خوب سبک اول شخص شد. خاطرات بازی هایی همچون Half-Life، System Shock یا Golden Eye که این سبک را با آنها می شناختیم و یا خاطرات زمانی که بازی های سبک اول شخص لزوما یک شوتر نظامی نبوده و دعوتنامه ای بودند به دنیایی دیگر (که به نظر من، هدف اصلی بازی های رایانه ای است.)"

به عقیده Beynon، بازی کنندگان به آرامی در حال ترک کردن شوتر های نظامی و جستجو برای تجربه های جدید و نو هستند، مثل سری بازی های Metro. ایشان همچنین شاره کردند که بازی Dishonored برایشان یک تجربه فوق العاده بوده است: "من از Dishonored لذت بردم. خوشحالم که این بازی موفق عمل کرد و نمرات و نقد هایی که لایق اش بود را دریافت کرد."

شرکت THQ اخیرا ورشکستگی خود را اعلام کرده است اما همچنان به انتشار بازی هایش در موعد مقرر می پردازد. COD: Black Ops 2 هم با وجود فروش عالی، نتوانست مانند Modern Warfare 3 عمل کند.

منبع

آخرین ویرایش:

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
نیما :D یره :D چی میگی ؟

THQ فقط یه مترو بده کافیه :D !

من که دارم با SR3 حال می کنم :D ! - من هنوز هم THQ پسندم ... کجاست روزی که Acti داشت خاله بازی میکرد THQ چنان بازی های عرضه می کرد که فک می افتاد نمی شد جمعش کرد :D !

این خبر ورشکستگیش هم چرتی بیش نیست :D !

من خودم metro فنم!!!!:d
ولي حرفه چرتي زده اين يارو

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
مدیر 1 :کسی به ما توجه نمیکنه
مدیر 2:من یک فکر بکر دارم
مدیر 1 :چی؟