Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered به صورت رسمی توسط اکتیویژن معرفی شد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
https___assets.change.org_photos_1_be_zf_qbbeZFfZhvxoDLV-800x450-noPad.jpg_1585362130.jpg

Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered به صورت رسمی توسط اکتیویژن معرفی شد بازی از امروز برای PS4 قابل خرید و دانلود هستش بقیه پلتفرم ها برا تجربه این عنوان باید تا 30 اپریل صبر کنن

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
از اون جا که دیگه توانایی ارائه کمپین جدید ندارن و خب تمرکز بیشتر رو محتوای چند نفره سر BO4 جواب داد، تصمیم شون برای ریمستر کرد کمپین های پرطرفدار قدیمی عاقلانه است.
..
به شرطی که
- تو پاچه بازی MTX نکنن بیخود
- عین آدم ریمستر کنن
-بازی قیمت آدمیزادی داشته باشه

• Like
Reactions: Big boss_returns

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
نسخه های قدیمی CALL OF DUTY عالی بودن ولی تو نسل قبل و این نسل کال آفو نابود کردن...
از تمام نسخه های جدید این سری 2 MODERN WARFARE بازی خوبی بود.... و حالا هیچ حرف جدیدی برای گفتن ندارن و همون 2 MODERN WARFARE ریمستر شده تو قالب ی بازی جدید فروخته میشه!:-@
ی بخش آنلاین هم داره که کسی شک نکنه :D

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
عجب گاوه شیردهیه که هنوز بعد از 10 سال شیرش خشک نشده:D:Dخدا پدر West رو ببیامرزه یه چیزی برای اکتی درست کرد که حالا حالاها بره حالشو ببره...!!!جالب اینه که جزو پرفروشترین های هفته ی خودش هم تو لیست قرار میگیره...!!!!!!!!!!!

• Like
Reactions: gamer1998y

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
از اون جا که دیگه توانایی ارائه کمپین جدید ندارن و خب تمرکز بیشتر رو محتوای چند نفره سر BO4 جواب داد، تصمیم شون برای ریمستر کرد کمپین های پرطرفدار قدیمی عاقلانه است.
..
به شرطی که
- تو پاچه بازی MTX نکنن بیخود
- عین آدم ریمستر کنن
-بازی قیمت آدمیزادی داشته باشه

کاملا موافقم ، دلیل اینکه MTX داره این بازی و بقیه هم میخرن و پول خرج می کنن رو متوجه نمیشم ! چون واقعا دلیل منطقی ای نیست !!! بازی ای مثل Fortnite یا PUBG عمرشون چند ساله و شما هرچی بگیری برات توی یک بازه زمانی خیلی طولانی قابل استفادست ، یا حتی بازیای قدیمی تر مثل LoL که من 2010 اسکین خریدم ، هنوزم دارم و هنوزم بازی کلی پلیر داره ؟!!! ولی بازی مثل COD نهایت نهایت عمرشون 1 سال تا 1.5 سال باشه ، چرا باید بیام اصلا خودمو درگیر اینکار بکنم ؟! شاید باورش سخت باشه اما من به شخصه معتاد سیزن پس خریدن و کامل کردن چلنجام حتی شده گرفتم ولی وقت نکردم پلی بدم :D ولی با این حال منم که عاشقم این کارم هیچوقت رغبتی نداشتم که بیام سیزن پس کود بگیرم یا حتی سعی کنم سیزن پسشو به صورت مجانی کامل کنم ، چون میدونم عمر بازی نهایتا چند ماه دیگه تمامه با آمدن کود جدید ...
کاشکی بیان عمر این کودهارو بیشتر کنن ، واقعا یکسال عدد زیادی نیست باسه یک بازیه انلاین !

پ.ن:احتمالا عمر این شماره کود نسبت به بقیه سری بیشتر باشه چون کاملا انلاینه ، اما از نظر پلیر فقط اینطوری می مونه و همیشه کسانی هستن که بازی کنن ، اما مطمینا سازنده تا نسخه جدید بیاد ساپورت این نسخه رو قطع می کنه و قطعا اپدیت جدیدی نمیگیره و نکته بعدی اینکه حتی اگر بازم اپدیت بگیره (تری‌آرک گفته ساپورت "بلند" مدت داره باسه بازی) تا شماره جدید بیاد اکثرا میرن روی نسخه جدید ! خلاصه از هر طرف نگاه کنی شاید عمر این کود بیشتر باشه نسبت به قبلی ها ولی بازم برای یک بازی آنلاین واقعا زمان زیادی نیست و ارزش وقت/هزینه/پاگ کردن نداره !

• Like
Reactions: SHAYAN1999

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر