Call of Duty: Advanced Warfare بسیار وسوسه انگیزتر و متفاوتر از نسخه های قبلی میباشد

bigbox

کاربر سایت
May 19, 2008
121
نام
ALIREZA
Call_of_duty_advanced_Warfare_atlas.jpg

به دنبال صحبت های Sledgehammer بازی Call of Duty: Advanced Warfare در e3 2014 بسیار وسوسه انگیز و متفاوت می باشد

طی صحبت های سارندگان باری با Game Informer ، یکی از بنیانگذاران Michael Condrey توضیح داد که چگونه تیم جدید خود را از بقیه سازنده ها متفاوتر می داند ...

این تیم انتحاب استودیو مستقل اکتیویژن بود ، " برای ایجاد و ساخت این تیم جدید . برنامه ریزی های نرم افزاری خاصی تدارک دیده شد . "هدف من از این تیم ساخت یک بازی بزرگ بود، و من فکر می کنم در حال حاضر شما میتوانید ثمرات این کار را مشاهده کنید . اینبار ما متفاوت تر از همیشه کار کردیم..
یکی از اعضای سابق تیم Visceral Games اعلام کرد :" این کار بسیار ، بسیار دشوار بود بود اما این فرصت بزرگی بود. چیزی که در مورد glen و Condrey وجود دارد این است که شما می دانید که آنها همیشه به دنبال بهترین ها هستند . من 100% به آن ها و چیزی که می سارند و کاری که انجام میدهند اعتماد دارم
بنابراین منتظر mw جدید و وسوسه انگیز در e3 2014 باشد
منبع

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
یاد صحبت های کونامی برای PES میفتم
سرشون رو کردن زیر برف هی با خودشون تکرار میکنن ما خوبیم ما خوبیم باورشون شده!این چیزی هم که من تو نمایش اولیه بازی دیدم بیشتر ضعف بود تا پیشرفت!

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
من الان با این حرفای مشابه و تکراری حسابی هایپ شدم!!:|

امسال فروش COD از پارسال هم کمتر میشه!
COD که فروشش هر روز بهتر از دیروزه چجوری به این نتیجه رسیدی ؟! حالا ببین با این یکی چه پولی به جیب میزنن :d

unknown agent

کاربر سایت
Dec 10, 2012
74
نام
مهراد ارشادی نیا
ما که از خدامونه. خیلی دوست دارم یه نمایش عالی مثل مال Black ops رو ببینم. ولی با این حال امید چندانی ندارم. من که چشم آب نمیخوره.

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
منظور از وسوسه انگیزتر بودن حظور انفجارات بیشتر در وسط نبرد هستش:d تفاوتم اینه به احتمال زیاد که این سری آدم بدا به جای روس ها چینی هستن:d

Miilad

کاربر سایت
Mar 14, 2010
164
نام
دانیال حافظیان
این همه ادم می خوان یه COD بسازن؟؟؟!!:d

تاحالا یه برنامه کوچیک نوشتی که بتونه دو عدد رو ازت تحویل بگیره و بوسیله اون دو عدد حجم کره زمین رو حساب کنه ؟

تازه این کلی کار داره، چه رسد بازی ...

اگه نوشته بودی میفهمیدی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر