Bungie : جزئیات جدید از پروژه Destiny در کنفرانس توسعه دهندگان بازی

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,267
نام
حسین


اطلاعات جدیدی از پروژه جدید Bungie یعنی فرنچایز جدید Destiny به بیرون درز کرده و به زودی کنفرانسی ، تحت عنوان کنفرانس توسعه دهندگان بازی برگزار میشود که Joe Staten مدیر طراحی های Bungie و Christopher Barrett مدیر هنری ، در این کنفرانس سخنرانی هایی تحت عنوان "Brave New World: New Bungie IP" ( دنیای جدید : بازیهای جدید بانجی ) خواهند داشت که درآن در باره روند ساخت عناوین جدید صحبت خواهد شد .

توضیحات GDC درباره این کنفرانس :

" 2 دهه از موفقیت در فتح صنعت بازیهای رایانه ای میگذرد ، اما پس از 10 سال از Halo ، استدیو Bungie برای ساخت دنیایی جدید و شگفت انگیز با مکانها ، موجودات ، فرصت ها و سرمایه گذاری برای بازیبازها با چالشی بزرگ مواجه شده . برای اولین بار ، مدیران خلاق Bungie قصد صحبت در باره ساختمان تکنیکی بازی خود از مفهوم آن تا زمان تولید را دارند . شرکت کنندگان این مراسم با دورنمای شرکت Bungie و فرایند طراحی و آزمایشهای این شرکت آشنا میشوند و قرار است نگاهی اجمالی به دنیای جدید ساخته شده توسط Bungie داشته باشند . جایی که 10 سال پس از ظهور Bungie قرار است این شرکت شروعی دوباره داشته باشد " .

کنفرانس توسعه دهندگان بازی قرار است طی روزهای March 25-29 ( دوشنبه 5 تا 9 فروردین 1392 ) در Moscone ، مرکز کنوانسیون شهر San Francisco برگزار شود . تا زمان این خبر اطلاعاتی از بازی آینده Bungie منتشر نشده . گفته میشود Destiny project شامل بازی های متعددی است که قرار است توسط Activision منتشر شود .


منبع
 
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟