Bungie : جزئیات جدید از پروژه Destiny در کنفرانس توسعه دهندگان بازی

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,266
نام
حسین
destinyleak_610.jpg


اطلاعات جدیدی از پروژه جدید Bungie یعنی فرنچایز جدید Destiny به بیرون درز کرده و به زودی کنفرانسی ، تحت عنوان کنفرانس توسعه دهندگان بازی برگزار میشود که Joe Staten مدیر طراحی های Bungie و Christopher Barrett مدیر هنری ، در این کنفرانس سخنرانی هایی تحت عنوان "Brave New World: New Bungie IP" ( دنیای جدید : بازیهای جدید بانجی ) خواهند داشت که درآن در باره روند ساخت عناوین جدید صحبت خواهد شد .

توضیحات GDC درباره این کنفرانس :

" 2 دهه از موفقیت در فتح صنعت بازیهای رایانه ای میگذرد ، اما پس از 10 سال از Halo ، استدیو Bungie برای ساخت دنیایی جدید و شگفت انگیز با مکانها ، موجودات ، فرصت ها و سرمایه گذاری برای بازیبازها با چالشی بزرگ مواجه شده . برای اولین بار ، مدیران خلاق Bungie قصد صحبت در باره ساختمان تکنیکی بازی خود از مفهوم آن تا زمان تولید را دارند . شرکت کنندگان این مراسم با دورنمای شرکت Bungie و فرایند طراحی و آزمایشهای این شرکت آشنا میشوند و قرار است نگاهی اجمالی به دنیای جدید ساخته شده توسط Bungie داشته باشند . جایی که 10 سال پس از ظهور Bungie قرار است این شرکت شروعی دوباره داشته باشد " .


کنفرانس توسعه دهندگان بازی قرار است طی روزهای March 25-29 ( دوشنبه 5 تا 9 فروردین 1392 ) در Moscone ، مرکز کنوانسیون شهر San Francisco برگزار شود . تا زمان این خبر اطلاعاتی از بازی آینده Bungie منتشر نشده . گفته میشود Destiny project شامل بازی های متعددی است که قرار است توسط Activision منتشر شود .


منبع
 
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر