Borderlands روی خط مرگ!

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
Borderlands در آستانه ی ریلیز هست و این اصلا خوب نیست.به خصوص برای خود بازی. این حرف "مایکل پچر" تحلیلگر بازی های رایانه ایست که ادعا میکند که این عنوان شکست بزرگی میخورد:

"من فکر میکنم که Borderland یک نوع بازیه که باید دید مخصوص خودشو داشته باشه.اینا یقینا همون حرفای قبلی هستن.من فکر نمیکنم این بازی اون RPG یی هستش که اونا میخوان ما باور کنیم.اگه یه RPG هستش در برابر Dragon Age کم میاره و اگه Shooter هستش Call of duty اونو خورد میکنه."

به نظر جالب نمیاد.ممکنه پچر منظور خاصی داشته باشه.به هر حال Borderlands چیز های خاصی رو در رقابت با دیگر بازی ها داره که به نظر نمیاد به اون ها اشاره ای شده باشه.
آیا این یه آنالیزر دیگست که راجع به چیزی که نمیدونه حرف میزنه؟ آیا Borderlands در یک وضعیت خطرناک هست؟

Beefjack

borderlands.jpg

آخرین ویرایش:

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
منم با این عوضی مخالفم به نظر همه ناحیه مرزی یکی از بهترینها در سبک خودشه که توی جدول بهترین پیش فروشها هم رده ی سومه.

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
من که اصلا اینطوری فکر نمی کنم...

این بازی یک ایده بسیار بزرگ داره که من از مدت ها پیش منتظرشم

ببين من ميخوام بازي رو بخرم. ولي ميترسم خوب از آب در نياد. ایده بسیار بزرگ اين بازي چيه كه تو ميگي؟ لطفا بگو چون ممكنه براي خريدش ديگه شكي نداشته باشم. مرسي.

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
من که اصلا اینطوری فکر نمی کنم...

این بازی یک ایده بسیار بزرگ داره که من از مدت ها پیش منتظرشم

دوست عزیز شما که برای هر بازی دو سه تومن پول میدی خیلی انتخاب برات مهم نیست . ولی کسی که برای هر بازی 50 تا 60 دلار پول میده باید بین چند تا بازی یکی رو انتخاب کنه .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اون دوتا بازی که پچر گفته اینقدر بزرگ هستن که ترکشهاشون گنده تر از BR رو هم تارومار میکنه.
ولی این دلیل نمیشه 2K جا بزنه :D.

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
276
نام
شاهین
درود

من بازیو گرفتم یه نیم ساعتم بازی کردم

در کل اولاش که زیاد چنگی به دل نمیزنه

حالا باید بریم جلوتر ببینیم چی میشه

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
به نظرم از یه جهت خیلی چرت گفته چون این بازی یه آر پی جی FPS هست و کاملا متفاوت هست با این 2 تا بازی!با دراگون ایج متفاوته چون در کنار آر پی جی بودن هر دو ،اون سبکش شمشیری و اساطیریه و این مدرن و شوتر هست. با کال متفاوته چون در کنار FPSبودن هر دو،بوردر لند آر پی جی هست و اون بازی یه اکشن FPS هست.ولی ازین جهت نباید این رو انکار کرد که نزدیک بودن به تاریخ انتشار کال روی هر بازیی تاثیر میزاره

آخرین ویرایش:

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
ببين من ميخوام بازي رو بخرم. ولي ميترسم خوب از آب در نياد. ایده بسیار بزرگ اين بازي چيه كه تو ميگي؟ لطفا بگو چون ممكنه براي خريدش ديگه شكي نداشته باشم. مرسي.

آقا شما 300-400 تومن پوله کنسول دادی، حالا بخاطره 2-3 تومن استخاره میکنی؟
شک نکن که ارزشه 2-3 تومنو داره.

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
حداقل به دلیل تنوع اسلحه که منجر به تنوع گیم پلی میشه و ارزش بازی مجدد رو افزایش میده میشه انتظار داشت(در حد یه IP جدید مثلاً Prototype)فروش کنه،البته زمان عرضه ی دو بازی بسیار متفاوته و متاسفانه در حال حاضر یکی یکی غول های بازیا دارن عرضه میشن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر