BO2 Glitch

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
به نام خدا​
روش کار به اینصورت هست که یک نفر که پرستیزش بالا هست و همه تفنگ ها رو داره حاضر میشه اکانتش رو بهت بده سپس با کلک دو دسته به طریق زیر پرستیژ و تفنگ هاش رو بدست میاری!
فعلا خودم کامل نمیدونم دوستان که کامل تر میدونن راهنمایی کنن!
آموزش به زبان انگلیسی:​
Tutorial 1(System-link Method)
With High level account, Press A On System link, then create a game
With the lower level account, sign in, and then right away sign out.
With the player 2 controller, press A to sign in
With the high level account, press B to sign out
With the player 2 controller, sign into the high level account
With the player 1 controller, sign into the lower level account
You should now be at the Multiplayer menu.
With the high level account [Player 2 controller], Press A On System link, and then create a game
With the lower level account, then sign out straight away
With the lower level account, press A to sign back in
With the higher level account, (Player 2 controller) press B to sign out
Now just switch the High Level account back to Controller 1, And the Low level account back to Controller 2.
Press Start and the low level account (Player 2 controller) will glitch out and be the same level as the high level account
Back Out To The Multiplayer Menu, As Soon As You Have Completed Step 13.
Sign Out Of The Player 1 Controller (High Level), Then Go To Xbox Live With Your Player 2 Controller.
Search For A Game. Once You Have Started Any Game, You Can Either Play It Or Back Out And The Rank Will Stick Forever.
Tutorial 2(Options Method)
Sign-in the higher level account on controllers 2 and click on xbox liveto enter the lobby then hit B.
With controllers 1, go down to options on the multiplayer menu and hit A.
Press B on controllers 2 and sign-in the lower level account and press A on controllers 1 and sign into the higher level account and hit Start.
Now you sign out of controllers 1 and with controllers 2, clickxbox live
Now join a game and kill yourself to stick it!
چند نکته:
اولا برای اینکار یه نفر حتما باید مرام بگزاره و پروفایلش رو به شما بده تا شما بتونی پرستیژهاش رو کپی کنی!
دوما احتمال بن هست ولی احتمالش کمه!
سوما دوستانی که حاضر به دادن پروفایل خودشون هستند اینجا اعلام آمادگی کنند!بعد هم پروفایلتون رو هم به کسی بدین که قابل اعتماد باشه یه بار پسورد ریست نکنه پروفایل رو بالا بکشه!(ترجیها از طرف یه کد دوروزه گلد بگیرین و براش به روش بالا مشخصات اکانتتون رو روش کپی کنید و بهش بدین!به این روش اکانت اصلی از هر نوع خطری در امانه!)
چهارما این جا محل معامله و فروش نیست که یکی بیاد بگه من مثلا پرستیژ 10 رو دارم انقدر میفروشم لطفا شرم کنید و یکم کمتر به نفع جیب خودتون باشید!
_________________________________________________________________________________________
اگه وقت شد ترجمش میکنم و اینجا میگزارمش!

Last edited by a moderator:

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
دمت گرم! البته نمیشه پروفایل رو دزدید . حتی اگه پس رو هم عوض کنه باز اصل مطلب ای میل هست . میشه زد از طریق ای میل عوض کرد پس رو . و اینکه بعدش تو تنظیمات میشه گفت که این پروفایل باید دوباره دانلود شه و به پس نیازه برای ورود بهش . یکی از دوستان گل دیگه هم مجانی این راهو گفتن .

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
شب بخیر. نزدیک 3 روزه که هر پروفایلی رو با این روش بخوای پرستیژ کنی هر دو تا پروفایل رو ریست می کنه چون باگش رو فیکس کردن و موقع افتادن دسته ها روی هم و نوشته شدن لول ها برای هم، سیستم لینک بسته می شه. و به منوی مولتی پلیر میره. بعدش برید داخل بخش XBOX Live می بینید که هر دو پروفایل رفته لول 1.
به هیچ وجه این ریسک رو نکنید. روش جدید در حال تست هست....

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
تمام کسانی که از این گلیچ استفاده کرده بودند (از جمله خودم) امروز مورخ 19/10/1391 از بخش مولتی پلیر Black Ops 2 اخراج شده و 6 روز اجازه ی بازی کردن ندارند (BO2). تازه بعد از 6 روز باید محبت کنند و از لول 1 کارشون رو شروع کنند.
یادش بخیر. 5 تا اسلحم دایموند داشت. حالا باید با رنگ حلبی بازی کنم
:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر