PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
1-bloodborne
2-Fallout
3-witcher
من هر سه تا رو بالای 100 ساعت بازی کردم.
جمع بندیم اینی بود که نوشتم.
بلادبورن که اصلا حرفی توش نیست. خارق العادست.
فال اوت کلا سبکش با اون 2 تا فرق می کنه ولی بسیار جذابه. ریتم بازی کندتره، داستانها و مناطق فرعیش بسیار بیشتره.
ویچر3 از شماره قبلیش بهتره. یه نمه سعی کرده از میازاکی درس هایی برای مبارزات بگیره. بازی جذابه ولی بعضی جاهاش خسته کننده میشه.

مرسی پسر ممنون واسه توضیحاتت :x

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
دوستان یه سوال دارم من تازه میخام این بازیا بگیرم راهی هس که بشه باریا زودتر سیو کرد یعنی هربار احتیاج نباشه از اول شروع کنیم ؟

mellllanic

کاربر سایت
Dec 27, 2011
18
چرا میشه دادا لطفا اطلاعات اشتباه ندید. شما یه فلش وصل کن به کنسولت هرجا که تو بازی هستی غیر از وسط مبارزه با Boss از بازی بیایی بیرون سیو بازیو کپی کن تو فلش. بعد که بری تو بازی از ادامه همونجا میری. هر دفعه هم که باختی سیو رو از رو فلش کپی کن تو سیستمت فقط یه کم از بازی اومدن بیرونو دوباره رفتن وقت گیره البته نه خیلی

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
چرا میشه دادا لطفا اطلاعات اشتباه ندید. شما یه فلش وصل کن به کنسولت هرجا که تو بازی هستی غیر از وسط مبارزه با Boss از بازی بیایی بیرون سیو بازیو کپی کن تو فلش. بعد که بری تو بازی از ادامه همونجا میری. هر دفعه هم که باختی سیو رو از رو فلش کپی کن تو سیستمت فقط یه کم از بازی اومدن بیرونو دوباره رفتن وقت گیره البته نه خیلی

عزیز بنظرت این حرکت آیا وقت گیر نیست ؟؟؟؟
نمیدونم یعنی من هی از بازی بیام بیرون save رو raplace کنم باز برم تو بازی راحت تره یا هی Boss منو کتلت کنه برم اپگرید کنم برگردم پیشش
آخه عزیز تعداد GAME over شدن تو این بازی یکم تعدادش بالاست مثلاً بعضی موقع هنوز سلام نکردی کتلت شدی راست میگم وجدانی تو old hunter هنوز به boss سلام نکرده بودم کتلتم کرد چند بار که رفتم دیدم مشکل از سیو نی مشکل از منه خو آپگریدو اینا .... خیلی مهمه
خودم شاید 3 رقمیم شده باشم. خلاصه به قول شاعر 1000 بار مردن اولش سخته بعد دیگه عادت میکنی
نمیدونم نظر سنجی بذاربم که""" آیا بنظرتون هی بریم کتلت شیم سریع تره یا از بازی بریم بیرون یه بار copy کنیم save رو فلش باز بریم تو بازی بعد بزنه کتلت کنه بعد باز بریم بیرون save رو load کنیم بریم تو بازی boss بگه بازم تو بزنه کتلت کنه
باز بریم تو بازی بعد بزنه کتلت کنه بعد باز بریم بیرون save رو load کنیم بریم تو بازی boss بگه بازم تو بزنه کتلت کنه
باز بریم تو بازی بعد بزنه کتلت کنه بعد باز بریم بیرون save رو load کنیم بریم تو بازی boss بگه بازم تو بزنه کتلت کنه
.
..
...
....
ولا دست من بود میذاشتم نظرنسجیو موضوع چالشیه :d

mellllanic

کاربر سایت
Dec 27, 2011
18
آره داداش به نظر منم منطقی نیست ولی دوستمون پرسید گفتم امکان چنین کاری وجود داره. در کل توصیه نمیکنم مگه جاهایی که شما کلی با زحمت خودتونو رسونده باشید به boss مثلا قبل مبارزه با اون ROM دیووانه شاید بد نباشه یه بکاپ بگیری.
ولی نظر سنجیو هستم :d بذارید

shafie

کاربر سایت
Jul 24, 2007
232
نام
ID
سلام تو اين كليساهه يه باس هست با كمك يكي ديگه كه با زنگوله بيدار شد باس رو كشتم رفيقمم مرد بعدش ديگه جايي نيست برم چيكار كنم؟

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad

با این کار تمام لذت بازی به ذلت تبدیل میشه.
تازه شما از چراغ تا جای باس بدوی باز هم خیلی زودتر از این کار میشه
اگه میانبر ها رو باز کنی از جا چراغ تا باس زیر 1 دقیقه میتونی بری

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
سلام تو اين كليساهه يه باس هست با كمك يكي ديگه كه با زنگوله بيدار شد باس رو كشتم رفيقمم مرد بعدش ديگه جايي نيست برم چيكار كنم؟

.
این رفیق امون که شما کشتی یکی ازباسهای اختیاری بازی بود! اون یکی رفیق امونم که احضار کردی ! یار کمکی بود!
.
شما باید یه ایتمی به اسم hunter chief emblem از هانتر دریم بخری به قیمت 10.000 تا تا یک در رو توی catherdal ward باز کنی و یکی از باس های اصلی بازی رو بزنی!! تا پسورد یک دره بسته که به forbidden woods میرسه رو بدست بیاری و ادامه ی داستان ...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان من تازه بازیو گرفتم ولی دادم دوستم خودم میخوام تمام اپدیتهارو انجام بدم بعد بازیو اجرا کنم کسی هست لینک تمام اپدیتهارو داشته باشه بازیم ریجن 1 یا آل هست

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
آقا باس اول رو چطوری میشه شکست داد از دریم هانتر چیزی رو باید ارتقا داد بعد مکان سیو نزدیک این باسه نداره دوباره از وسط شهر نریم وقتی باختیم؟؟

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
آقا باس اول رو چطوری میشه شکست داد از دریم هانتر چیزی رو باید ارتقا داد بعد مکان سیو نزدیک این باسه نداره دوباره از وسط شهر نریم وقتی باختیم؟؟
باید شورتکات نزدیک باس رو باز بکنی حدود 2 مین طول میکشه که برسی! :)
باس اول به آتیش خیلی حساسه بهش کوکتل پرتاب کن
ب کلش هم که شلیک کنی 4 بار میتونی V attack روش بزنی!

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
صفحات قبل راهنمايي هست يا به تاپيك آموزش شكست باس فايت هاى بلادبورن مراجعه كن،اين بازى سيو نداره،بعد از كشتن باس ميتونى اونجا يه دسترسى جديد پيدا كنى و از دريم هانتر مستقيم به كتردال يا بريج برى.فعلا بعد از مردن از اول شروع ميشه.بدون ارتقا امكان نداره اين بازى.بايد بلاد اكو جمع كنى از كشتن دشمنا و خودتو لول آپ كنى.اول استرنج بعد اندورنس.

Sent from my iPhone using Tapatalk

iranmahdi1372

کاربر سایت
Feb 26, 2016
76
صفحات قبل راهنمايي هست يا به تاپيك آموزش شكست باس فايت هاى بلادبورن مراجعه كن،اين بازى سيو نداره،بعد از كشتن باس ميتونى اونجا يه دسترسى جديد پيدا كنى و از دريم هانتر مستقيم به كتردال يا بريج برى.فعلا بعد از مردن از اول شروع ميشه.بدون ارتقا امكان نداره اين بازى.بايد بلاد اكو جمع كنى از كشتن دشمنا و خودتو لول آپ كنى.اول استرنج بعد اندورنس.

Sent from my iPhone using Tapatalk
یعنی چی سیو ندار؟؟پس یعنی هرروز باید از اول شروع کنیم؟؟یا باس اول رو بکشیم خودش سیو میکنه؟!!

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
یعنی چی سیو ندار؟؟پس یعنی هرروز باید از اول شروع کنیم؟؟یا باس اول رو بکشیم خودش سیو میکنه؟!!
بعد از زدن Boss ها یم Lantern (Lamp) هست که وقتی روش دکمه "O" را می زنی Checkpoint می خوره .در محیط هایی که کسی اطرافت نیست ز دشمن ها فاصله گرفتی اگر از طریق Menu از بازی خارج بشی زمانی که دوباره بازی را شروع کنی از همان نقطه میاد. چیزی به نام Save وجود نداره به این معنی که اگر شما در مبارزه با Boss یا دشمن خاصی کشته بشی از اخرین Checkpoint ظاهر میشی یعنی همان Lamp (Lantern . یکی از موارد خیلی مهم در بازی BloodEcho هست که برای Upgrade کردن بهشون احتیاج داری که از طریق کشتن دشمن ها بدست میاری اگر بمیری اون BloodEcho ها یا جذب دشمن میشه (چشم اون دشمن تغییر رنگ میده و می درخشه) یا روی زمین همان جایی که کشته شدی ریخته میشه که اگر به اونجا برسی می توانی BloodEcho ها را جمع کنی. اگر قبل از رسیدنت به نقطه مورد نظر (BloodEcho ریخته شده) کشته بشی تمام اون مقدار BloodEcho که در اون نقطه جمع شده بوده از بین میره. اگر قبل از رسیدن به نقطه مورد نظر (BloodEcho ریخته شده) از بازی خارج بشی بعد از اینکه دوباره به بازی برگردی بازهم می توانی Bloodecho ها را Recover کنی.

درمورد رسیدن به Boss هم پیشنهاد می کنم قبل از اینکه باهاشون روبرو بشی اطراف اون منطقه را بگرد تا راه های کوتاه را برای رسیدن بهش پیدا کنی . مثلا ممکن یک دری در مسیر اصلی بسته باشه که بعد از گذشتن یک منطقه اون در را می توانی از طرف دیگرش باز کنی که این امر باعث میشه راه رسیدن به Boss خیلی کوتاه تر بشه .بازی طوری طراحی شده که اگر این مسیر ها را پیدا کنی معمولا برای رسیدن به Boss ها زمانی خیلی کمی لازم خواهی داشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر