PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

danial939

کاربر سایت
Nov 16, 2014
63
نام
دانیال
شرمنده من اینقد سوال میپرسم و دوستان هم دمشون گرم عالی جواب میدادن ایولله دارین
خوب الان vica amelia رو زدم نمیدونم کجا باید برم دارم تو مپ ول میچرخم کجا باید برم؟؟؟؟

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
شرمنده من اینقد سوال میپرسم و دوستان هم دمشون گرم عالی جواب میدادن ایولله دارین
خوب الان vica amelia رو زدم نمیدونم کجا باید برم دارم تو مپ ول میچرخم کجا باید برم؟؟؟؟

از همون پله که باس رو زدی یکم بیا پایین برو سمت راست یه مسیری هست میره به سمت باس بعدی :d

- - -ویرایش - - -

بچه ها من fire papper تموم کردم تو shop هم نیستش که بخرم هالا موندم که چطوری این
BLOOD STARVED BEAST روبزنم.

اگه Insight داری فکر کنم بتونی از اون اسکلت های بیرون اتاق Hunter's Dream بخری :d

meysam_gamer

کاربر سایت
Mar 11, 2006
457
نام
میثم
از همون پله که باس رو زدی یکم بیا پایین برو سمت راست یه مسیری هست میره به سمت باس بعدی :d

- - -ویرایش - - -

اگه Insight داری فکر کنم بتونی از اون اسکلت های بیرون اتاق Hunter's Dream بخری :d
چی چیشد:d insight چیه:d

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
بچه ها من hemwick رو زدم بعد برگشتم كتردال از آريانا خون و يه آيتم ديگه كه نمى دونم چى بود گرفتم.كجا برم حالا؟بعد از پله هاى آمليا كه مياى پايين سمت چپ كه ميرى ميرسه به يه جايى كه تو يه سالن يه درو ميزنى بعد يه موجود نامريى بلندت ميكنه مزنه فرنزى و ميميره.چكار كنم؟كجا بايد برم الان؟رام كجاست؟

ShshSh

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
هیچی بابا مسخره بازی بازی به این راحتی چه نیازه راحت ترم بشه ؟ اگه واقعا فکر میکنی سخته میتونی 12 ساعت دستگاه روشن بزاری تا بازی راحت بشه به نظر من که مسخره به جای این کارا تلاش کن فارم کنی به همراه که caryll گزاشتی روی کاراکترت که soul بیشتری دریافت کنی اینجوری 3 تا جای caryll داری با هر دفعه کشتن 7000 تا soul میگیری اینجوری سریعتر level up کن .(خودم دفعه اول بازی با level 84 تمام کردم الان لولم 130 هر خرید هم نزدیک صد و خورده ای هزار تا soul نیاز داره برای لول up کردن که اگه با caryll که echoes بیشتری میده بری راحت level up میکنی .)

زدمش رفت همون شب..دیگه محلتش ندادم با ضربات خوفناک :))

اخرش نباید اصلا بزاری روش بهت باشه فقط بقل...

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
چی چیشد:d insight چیه:d

سمت راست تصویرت نوشته Insight جلوشم یه عدد نوشته که از طریق کشتن باس ها و استفاده از Madman's Knowledge هایی که تو بازی پیدا میکنی زیاد میشه :d
هرچی بیشتر بشه تو بازی یه سری تغییرات ایجاد میشه مثل سخت تر شدن بازی و دیدن یه سری دشمن جدید و قوی تر و ... :d
میتونی از طریق Insight یکسری ایتم بخری که بیرون اتاق هانتر هست :d

- - -ویرایش - - -

بچه ها من hemwick رو زدم بعد برگشتم كتردال از آريانا خون و يه آيتم ديگه كه نمى دونم چى بود گرفتم.كجا برم حالا؟بعد از پله هاى آمليا كه مياى پايين سمت چپ كه ميرى ميرسه به يه جايى كه تو يه سالن يه درو ميزنى بعد يه موجود نامريى بلندت ميكنه مزنه فرنزى و ميميره.چكار كنم؟كجا بايد برم الان؟رام كجاست؟

ShshSh

Vicar رو زدی حالا پسورد رفتن به Forbidden Woods رو بدست اوردی
برو به Cathedral Ward از اونجا سمت راست پله ها رو برو بالا همون جایی که در Cathedral Ward رو باز کردی یه میدون بزرگ هست با دو تا از این غول بیابونی های گنده
سمت چپ یه راه هست اون رو به سمت چپ ادامه بده تا برسی به دری که پسسورد میخواد :d
رام هم بعد از زدن همین باس Shadow of Yharnam تو Forbidden Woods بلافاصله از همون مسیری که باس رو کشتی وارد Bygenwerth میشی که رام اونجاست

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
میخوام یه داستان براتون تعریف کنم:d
فکر کنید بعد از 6 ماه ps4 رو روشن کردم برای bloodborne یه چیزی حدود 40 ساعت رفتم باس آخر بازی بودم هنوز باهاش صحبتم نکرده بودم. نگه داشته بودم دو تا لوکیشن رو نرفته بودم هنوز. مهمون اومد خونمون من رفتم یه سری رو برسونم برگشتم دیدم یکی از فامیلا برداشته از پیش خودش ps4 رو روشن کرده رفته تو بازی باهاش صحبت کرده no رو زده تموم شده بازی:-o:|:|:|
اومدم روشن کنم دیدم از NG+ اومده!!! خلاصه دیگه بی خیال بازی شدم نه دیگه وقتش دارم نه حوصلش رو.
در کل من که باس آخرش و ندیدم ولی بازی فوق العاااااده بود فکر میکردم به dark souls نرسه ولی نظر من این که اگه از اون بالاتر نبود پایین ترم نبود. چه rpg باز هستید چه نیستید در خرید بازی کوچک تر شک حرام است!
اگه اجازه دارم بگم کسی میخواد بازی رو بخره به صورت فیزیکی به من پ.خ بده اگر هم نه که ناظم ها لطف کنند پست رو پاک کنند.
تازه Gheram باسه اخرش نیست. اگر 3 تا ایتم cord رو جمع کرده باشی و مصرف کنی بعد از کشتن این باسه در واقع باسه اصلی و پایانه اصلی میاد D: لوووووووووووووووول -

یه چیز جالب کشفیدم ×_×
اگر quest line این alfred رو تکمیل کنید بعد اینکه flesh به دست اوردید ظاهرا میشه
برید توی altar of dispare و دوباره queen رو زنده کنید ! جالب بود

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
تازه Gheram باسه اخرش نیست. اگر 3 تا ایتم cord رو جمع کرده باشی و مصرف کنی بعد از کشتن این باسه در واقع باسه اصلی و پایانه اصلی میاد D: لوووووووووووووووول -

یه چیز جالب کشفیدم ×_×
اگر quest line این alfred رو تکمیل کنید بعد اینکه flesh به دست اوردید ظاهرا میشه
برید توی altar of dispare و دوباره queen رو زنده کنید ! جالب بود

ارمان حاجی این پایان اصلی که باس مخفیش رو میزنی یه طوری بود . چی شد نفهمیدم ؟ تموم کردی ؟ اگر کردی یه توضیح بده اصلا ببینم داستان چطور شروع شد چطور تموم شد :D
مخصوصا پایان سوم یا همون اصلی ! فک کنم شدیم میگو :D

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
اون دختره که جعبه موسیقی رو میده!
خواهر بزرگترش میگه رفته بیرون اگر دیدیش بگو برگرده!. دختر کوچیه کجاست؟ :ی

زن کلاغی!

خبر مرگش توی قبرستون کمکش کردم نه ایتم داد و نه الان میدونم کجاست! :D کجاست؟

ممنون

hadi93

کاربر سایت
Mar 23, 2015
235
خب بازی تموم شد عالی بود ولی دارک سولز رو بیشتر دوست داشتم . باس اخر بازی هم که مثل گلابی بود با لول 73 زدم
ولی خب منتظر خبر تائید شدن دارک سولز 3 میمونم :d

.::Snake::.

کاربر سایت
Feb 8, 2014
105
نام
یوحنا
بیرون از اتاق هانتر یه حوض هستش برام کار نمیکنه میگه باید insight داشته باشی حالا از کجا گیر بیارم؟

- با استفاده از یه سری آیتم به اسم Madman's Knowledge و همینطور Great One's Wisdom و Cordها
- با کشتن باس‌ها
- با فرستادن NPCها به Losefka's Clinic (اونایی که دنبال Safe House هستن.)
- با وارد شدن به منطقه‌ی Abandoned Old Workshop
- با وارد شدن به در پشتی کلینیک با استفاده از منطقه‌ی Forbidden Woods
- با کشته‌شدن توسط اون دشمنای گونی‌به‌دست
- با حرف زدن با Master Willem
و...
به‌طور کلی گیر اوردنشون کار سختی نیست. با همون گشت‌و‌گذار تو محیط و پیشروی به اندازه‌ی کافی Insight گیر می‌اد.

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
آقا اين healing church workshop اونجاش كه مثه دانجن تاريك،هر جور ميرم ميوفته پايين ميميره،نمى تونم بريم به پايينش،چى كار كنم؟بعد اون درى كه بالاى همين ساختمون قفله،كليدش كجاس؟

ShshSh

آقا اين هيلينگ چرچ وركشاپًاون قسمتش كه تاريك مثه دانجن،هر جور ميرم ميوفته پايين ميميره،چيكار كنم؟
بعد اون درى كه طبقه بالاى همين ساختمون قفله،كليدش كجاس؟

ShshSh

آقا تو هيلينگ چرچ وركشاپ،اون قسمتش كه تاريك مثه دانجن،هرجور ميرم،ميوفته پايين ميميره،چكار كنم؟
بعد اون درى كه طبقه بالاش قفله،كليدش كجاس؟

ShshSh

Last edited by a moderator:

.::Snake::.

کاربر سایت
Feb 8, 2014
105
نام
یوحنا
آقا اين هيلينگ چرچ وركشاپًاون قسمتش كه تاريك مثه دانجن،هر جور ميرم ميوفته پايين ميميره،چيكار كنم؟
بعد اون درى كه طبقه بالاى همين ساختمون قفله،كليدش كجاس؟

ShshSh

برا اینکه از اون قسمت تاریک پایین بیاید باید خون و Blood Vial زیادی داشته باشید. چون که بعضی جاها ارتفاعش زیاده باید خط سلامتی بالا باشه که وقتی هم کم شد چند تا Blood Vial واسه مصرف باشه. (ترجیحاً آخرای بازی که دیگه لول هم رفته بالا باید رفت سراغش.)
اون در هم کلیدش - Upper Catedral Key - هست. باید اول به Lampای به اسم Yahargul Chapel برید ولی نه مستقیم. راه رو باید دور بزنی بعد از پله‌ها بری بالا. بهتر راهنمایی کنم اونجا دشمناش یه سری از اون پیرزن‌ها هستن. تو همون قسمت یکم بگردی یه تیکه از فنس بریده و یه راه کوچیکی به پایین داره. باید از اون راه بپری پایین بپیچی دست راست. اونجا یه دیواری خراب شده. می‌ری توش می‌افتی داخل یه سلول که وسطش یه جسد هست. اون جسد رو بگردی کلید رو پیدا می‌کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر