PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
من یه اندازه 2 ساعت ویدئو از باس اخر بازی دیدم که راهی پیدا کنم واسه زدن! (:D) ولی متاسفانه همه عزیزان از روش "12 ساعت" استفاده کردن و باسها به هیچ عنوان دوتا حرکت مختلف انجام نمیدن و وارد فاز "اعصبانیت" نمیشن :D.
12 ساعت چطوریه؟ چیه جریان؟ کمک :d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
[MENTION=28887]vivanred[/MENTION]

خب چه كاريه ! اونايي كه دورش هستن با يه ضربه ميميرن اگه از كنار يا پشت بزني ، اينجوري ريلكس ميري جلو :d
ولي واقعا آرايش دفاعيشون فوق العاده بود :))
خيلي منظم و هماهنگ

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
12 ساعت چطوریه؟ چیه جریان؟ کمک :d

هیچی بابا مسخره بازی بازی به این راحتی چه نیازه راحت ترم بشه ؟ اگه واقعا فکر میکنی سخته میتونی 12 ساعت دستگاه روشن بزاری تا بازی راحت بشه به نظر من که مسخره به جای این کارا تلاش کن فارم کنی به همراه که caryll گزاشتی روی کاراکترت که soul بیشتری دریافت کنی اینجوری 3 تا جای caryll داری با هر دفعه کشتن 7000 تا soul میگیری اینجوری سریعتر level up کن .(خودم دفعه اول بازی با level 84 تمام کردم الان لولم 130 هر خرید هم نزدیک صد و خورده ای هزار تا soul نیاز داره برای لول up کردن که اگه با caryll که echoes بیشتری میده بری راحت level up میکنی .)

@vivanred

خب چه كاريه ! اونايي كه دورش هستن با يه ضربه ميميرن اگه از كنار يا پشت بزني ، اينجوري ريلكس ميري جلو :d
خيلي منظم و هماهنگ

زمان نوید جان زمان قبول دارم یکم استرس شاید داشته باشی اما اگه سریع بزنی و جامپ بزنی خیلی سریعتر از اون چیزی که فکرش کنی تمام میشه .:d
خیلی جالبه من دفعه اول زدم به خط دفاعی خیلی شیک گفتم احتمالا اینها زود میمیرن بعد میرم رام میکشم دیدم یک دفعه 4 تا پریدن هوا پریدن روم تمام جالبیش اینجا بود کلی Soul داشتم انقدر بی اعصاب شدم حد نداشت برگشتم در لودینگ طولانی بازی آروم شدم رفتم دهنش سرویس کردم حالا میخواستم Soul بردارم یک دفعه عروس زیبا پیداش شد میخواستم در دیوار گاز بگیرم .=))

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
@vivanred

خيلي منظم و هماهنگ
نقطه ضعفش هم همین زیبا بودن ارایش دفاعیش هست. چون اصلا حمله نمیکنن ( به جز اونایی که نزدیکت میان که میشه dodge داد) - به غیر این فقط یه حالت دیوار دارن که باید یه راهی پیدا کنی از لابلاشون رد بشی
خیلی هم کندن . به نظرم همون دسته اول رو بزنی کافیه. بقیه رو هرچی spawn کنه اصلا اهمیت لازم نیست ادم بده
من میرفتم با axe میزدم برمیگشتم بیرون . دوباره همونطوری. به نظرم Boss fight اش بیشتر روی دویدن و زدن فکوس داشت D:

A-L-I-G-N

کاربر سایت
Apr 20, 2014
40
نام
Ali Ghaseminejad
این روش 12 ساعت یعنی باید 12 ساعت پلی 4 رو توی بازی بدون حرکت نگه داریم ؟!! بعد بازی چقدر راحت تر میشه من الان بعد rom of spider جای آدمای معمولیش میمیرم لولمم 60 هست

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
این روش 12 ساعت یعنی باید 12 ساعت پلی 4 رو توی بازی بدون حرکت نگه داریم ؟!! بعد بازی چقدر راحت تر میشه من الان بعد rom of spider جای آدمای معمولیش میمیرم لولمم 60 هست

مثل اینکه اما نمیدونم دقیقا چقدر راحت میشه باید از کسایی که انجام دادن سوال کنی اما همینقدر بگم که اشتباه این کار به خاطر اینکه وقتی یکم بازی کنی level درست Up کنی و caryll هم استفاده کنی اسلحه هم فقط یکی که باهاش راحت تر هستی Up کنی(بازی خودش راحت میشه) تا یکی مونده به آخر متریال آخرین آپدیت یکی بیشتر نیست در هر دور بازی کردن تا انجا که من همه جای بازی گشتم فقط یا باید برای شمشیر و ... برای استفاده کنی یا اسلحه حالا بر گردیم سر پیشنهاد من میدونی چیه برو hunter dream بخش caryall یه میز که روش شمع روشنه یه سری قدرت بهت اضافه میکنه مثل 10% خون زیاد میکنه یا echoes یا همون soul بیشتر میگیری با کشتن یا از اینجور چیزا به کاراکترت اضافه کنی هر کدوم که داری فکر میکنی بهتره بعد بری خیلی راحت بزنی این rom البته میتونی همین بخش قبلی rom که این حشره ها غول پیکر هستن بکشی soul خوبی میده level up کنی به جای اینکه 12 ساعت دستگاه بد بخت روشن بزاری بعد هم میای میزنیش فقط درست up کن level هات به نظر من خیلی بهتره بازی هم بیشتر بهت حال میده بعدم به خاطر اینکه بعدم که level up کنی بازی راحت تر میشه اما بعد new game+ بازی باز برات سخت میشه که level اینجا خیلی تاثیر گزاره که بیشتر از بازی لذت میبری تا اینکه بازی اسون کنی تمام کنی دوباره یکم سخت بشه فقط با همون 80-90 بتونی دور بعد هم تمام کنی به نظر من مسخره اینجوری .

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
مثل اینکه اما نمیدونم دقیقا چقدر راحت میشه باید از کسایی که انجام دادن سوال کنی اما همینقدر بگم که اشتباه این کار به خاطر اینکه وقتی یکم بازی کنی level درست Up کنی و caryll هم استفاده کنی اسلحه هم فقط یکی که باهاش راحت تر هستی Up کنی(بازی خودش راحت میشه) تا یکی مونده به آخر متریال آخرین آپدیت یکی بیشتر نیست در هر دور بازی کردن تا انجا که من همه جای بازی گشتم فقط یا باید برای شمشیر و ... برای استفاده کنی یا اسلحه حالا بر گردیم سر پیشنهاد من میدونی چیه برو hunter dream بخش caryall یه میز که روش شمع روشنه یه سری قدرت بهت اضافه میکنه مثل 10% خون زیاد میکنه یا echoes یا همون soul بیشتر میگیری با کشتن یا از اینجور چیزا به کاراکترت اضافه کنی هر کدوم که داری فکر میکنی بهتره بعد بری خیلی راحت بزنی این rom البته میتونی همین بخش قبلی rom که این حشره ها غول پیکر هستن بکشی soul خوبی میده level up کنی به جای اینکه 12 ساعت دستگاه بد بخت روشن بزاری بعد هم میای میزنیش فقط درست up کن level هات به نظر من خیلی بهتره بازی هم بیشتر بهت حال میده بعدم به خاطر اینکه بعدم که level up کنی بازی راحت تر میشه اما بعد new game+ بازی باز برات سخت میشه که level اینجا خیلی تاثیر گزاره که بیشتر از بازی لذت میبری تا اینکه بازی اسون کنی تمام کنی دوباره یکم سخت بشه فقط با همون 80-90 بتونی دور بعد هم تمام کنی به نظر من مسخره اینجوری .

داداش من سراغ اون ميز كه ميرم،memory alter,ميگه هنوز دستگاهش رو ندارى. چجورى caryall بذارم؟الان لول ٦٠ هستم،vicar amelia رو كشتم،تمام قسمت اولد و كتردال هم زير و رو كردم،البته هنوز سمت جايها كه بعد از كشتن آمليا بيرون قصر سمت راست و چپ پله ها ميره نرفتم.
راستى جريان اين دانجن چيه؟با اون چالياسى كه بعد از كشتن باس اولد يارنام بم داد يكى از اين سنگ قبرا رو كردم دانجن،سه تا باس هم توش بود كشتم يه سرى آيتم هم جمع كردم.

ShshSh

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
داداش من سراغ اون ميز كه ميرم،memory alter,ميگه هنوز دستگاهش رو ندارى. چجورى caryall بذارم؟الان لول ٦٠ هستم،vicar amelia رو كشتم،تمام قسمت اولد و كتردال هم زير و رو كردم،البته هنوز سمت جايها كه بعد از كشتن آمليا بيرون قصر سمت راست و چپ پله ها ميره نرفتم.
راستى جريان اين دانجن چيه؟با اون چالياسى كه بعد از كشتن باس اولد يارنام بم داد يكى از اين سنگ قبرا رو كردم دانجن،سه تا باس هم توش بود كشتم يه سرى آيتم هم جمع كردم.

ShshSh
باید witch of hemwick بکشی برای پیدا کردن اون آیتم.
از گرند کتیدرال برو سمت چپ.

تازه آملیا رو زدی بعد لول 60 هستی؟ چه خبره؟ :-o الان باید لول 30-35 باشی.

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
هممم. چند روز پيش از بچه ها پرسيدم و راه زندان رو پيدا كردم و رفتم توش.خيلى سختم شد،هيچجوره نتونستم دووم بيارم و باسش رو بزنم.بعد برگشتم به خودم گفتم آپ ميكنم تا جايى كه اين گونى به دستا با دوتا ضربه پر بميرن.باورت نميشه بازيو از سنترال شروع كردم و تا ته كتردال و اولد يارنام و لوت ميكردم،هر دور ٤٠هزارتا ميشد پاكسازيش.بعد از يه جا خودمو پرت ميكردم پايين،از اول خونارو برميداشتم و يه دور ديگه پاكسازى ميكردم.تو دو ساعت ٢٠٠ هزارتا لوت كردم.خدارو شكر الان اين گونى به دستا راحت ميميرن ولى هنوز حوصلم نشده برگردم زندان.
ممنون ميشم اگه اطلاعاتى راجع به دانجن ها دارى بم بگى.بالا توضيح دادم،حالا به چه درد ميخوره؟كه چى؟

ShshSh

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
هممم. چند روز پيش از بچه ها پرسيدم و راه زندان رو پيدا كردم و رفتم توش.خيلى سختم شد،هيچجوره نتونستم دووم بيارم و باسش رو بزنم.بعد برگشتم به خودم گفتم آپ ميكنم تا جايى كه اين گونى به دستا با دوتا ضربه پر بميرن.باورت نميشه بازيو از سنترال شروع كردم و تا ته كتردال و اولد يارنام و لوت ميكردم،هر دور ٤٠هزارتا ميشد پاكسازيش.بعد از يه جا خودمو پرت ميكردم پايين،از اول خونارو برميداشتم و يه دور ديگه پاكسازى ميكردم.تو دو ساعت ٢٠٠ هزارتا لوت كردم.خدارو شكر الان اين گونى به دستا راحت ميميرن ولى هنوز حوصلم نشده برگردم زندان.
ممنون ميشم اگه اطلاعاتى راجع به دانجن ها دارى بم بگى.بالا توضيح دادم،حالا به چه درد ميخوره؟كه چى؟

ShshSh
چی بی چه درد میخوره؟ rune? مثل حلقه ها توی سولز هستن. کارای مختلفی انجام میدن مثلا دفاعتو بیشتر میکنن یا تعداد بلاد اکو که میگیری بیشتر میشه و غیره.
راجع به کدوم دانجن اطلاعات میخوای؟

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
این چلیس ها،اگه depth های بالاترش رو بسازیم سخت تر میشه؟چطوریه؟من الان اولی و دومی رو پاکسازی کردم،الان چلیس depth 2 بزارم سخت تر میشن؟

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239
می گم می شه من همین Hunter Axe رو آپگرید Fortify کنم تا آخر بازی با همین برم؟ یا حتما باید یک قسمتی به بعد برم اسلحه جدید بخرم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر